Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

1Sam2The3Best4

کاربر سایت
Nov 22, 2008
69
با سلام به همگی

یک سوال داشتم درباره ی داستان بازی MGS 2 که به هرحال بی ارتباط با MGS 4 نیست .

--- به چه دلیلی رایدن در MGS 2 شبیه سازی ماموریت های اسنیک رو انجام میداد ؟ و آیا خودش خبر داشت از این که شبیه سازی ماموریت های اسنیک رو انجام میدهد ؟ و چه کسانی رایدن رو مجبور به انجام این ماموریت ها کرده بودند ؟

Thank UUU

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
منم ps3 گرفتم و این شاهکار بازی هارو گرفتم خیلی شاخ هست من قسمت 2 هستم واقا نمیدونستم انقدر روی این بازی کار شده بلاخره بازی که خیلی دوست دارم قسمت 4 شو دارم بازی میکنم هرکی mgs4 رو بازی نکنه .واقا یه چیز بزرگی رو از دست داده

Khamirz

کاربر سایت
Jan 14, 2008
184
نام
Amirali
من میخوام online بازی کنم ولی از من میخواد که update کنم حدود 1gig هست نمیتونم دستگاه رو 11 ساعت روشن بزارم تا update کنه کسی می تونه کمک کنه. یعنی update رو داشته باشه

BIGBOSS LV99

کاربر سایت
Nov 19, 2007
138
نام
mahbod
با سلام به همگی

یک سوال داشتم درباره ی داستان بازی MGS 2 که به هرحال بی ارتباط با MGS 4 نیست .

--- به چه دلیلی رایدن در MGS 2 شبیه سازی ماموریت های اسنیک رو انجام میداد ؟ و آیا خودش خبر داشت از این که شبیه سازی ماموریت های اسنیک رو انجام میدهد ؟ و چه کسانی رایدن رو مجبور به انجام این ماموریت ها کرده بودند ؟

Thank UUU
من که اینطور میدونم:
چون اسنیک دیگه به صورت غیر مستقیم واسه patriots کار نمی کنه و سابقشم خراب شده،واسه همین patriots نیاز به یه قهرمان جدید داشته که با استفاده از نقشه ی قبلی رایدن رو تبدیل به یه قهرمان جدید میکنه.ولی خود رایدن از این موضوع اطلاع نداشت.

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
کمک من مرحله 5 هستم این باس رو چه جوری از بین ببرم همون که کنترل مارو تو دست میگیره همون که رو یه کره ی زمین هست 2 تا عروسک دستش هست نمیشه یه خورده هم از خونش نمیره چه کار کنم

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
کمک من مرحله 5 هستم این باس رو چه جوری از بین ببرم همون که کنترل مارو تو دست میگیره همون که رو یه کره ی زمین هست 2 تا عروسک دستش هست نمیشه یه خورده هم از خونش نمیره چه کار کنم
سرنگ رو انتخاب کن و به خودت تزریق کن!

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
از اون سرنگی که نایومی بهت داده بزن بخودت تا از کنترل اون درای بعد اون عروسکا تو دستشو بزن دوتا رو که زدی عروسک قرمز رو بردار با اون بهش شلیک کن

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
من احساس میکنم وقتی میریم تو تاریکی یا جایی که نورش کمه گرافیگ پایین تر از جای پر نور هست ولی من با گرافیگ مرحله اول خیلی حال کردم خرابه ها واییییییییی راستی من به lcd 40 زدم ولی با کابل معمولی نه hd شاید برای این هست ....به نظر شما کدوم مرحله گرافیگش از همه بهتر هست ؟؟؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
من احساس میکنم وقتی میریم تو تاریکی یا جایی که نورش کمه گرافیگ پایین تر از جای پر نور هست ولی من با گرافیگ مرحله اول خیلی حال کردم خرابه ها واییییییییی راستی من به lcd 40 زدم ولی با کابل معمولی نه hd شاید برای این هست ....به نظر شما کدوم مرحله گرافیگش از همه بهتر هست ؟؟؟
بنظر من مرحله 3 از همه گرافیگش بهتر بود
البته گفته نماند مرحله برفی هم باحال بود هیچ وقت یادم نمیره که این کاکو چه جوری یک دفعه ظاهر شد مردم از ترس شکه شدم اصلا فکر نمی کردم اونجوری استمرار کنه :biggrin1:
نه عزیز بخاطره کابله معمولی من حتی روی براویا 46 اینچ اونم با کابل hdmi زدم اونم چه گرافیکی که تمامه خانواده حال کردن :biggrin1:البته خانواده عموم:love:

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
اقا من بازی تموم کردم خیلی هال داد چنتا سوال ؟؟؟اون صفحه میاد که عکس چنتا حشره وا شده برای من 3 تا چی هست ؟؟2 چرا من از اول می خوام برم اسلحه ها و ایتم ها نیستند ؟؟؟؟از لود اخر هم میزنم نیست که یه گزینه جدید هم اضافه شده به درجه سختی بازی ؟؟؟؟راستی شاید یه خورده برم جلو وا شه اره ؟؟؟؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
اول کار نیست یک کم که بری جلو همه چی برات باز میشه اونجایی که اون ربات کوچیکه میاد پیشت همه چی برات باز میشه;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر