Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

اونجا شما بايد يك اسلحه دستي مثل كلت داشته باشيد تا اونجايي كه يادم هست. بيشتر از يك بار هم نيازي به زدن سرنگ نيست.
مشکل اینجاست که وقتی ومپ می یفته روی زمین و من می رم بالای سرش هیچ دکمه ای نمی ده که بزنم . حتی با کلت هم می رم همینطور هیچ دکمه ای نمی ده . اینو چیکار کنم ؟

مشکل اینجاست که وقتی ومپ می یفته روی زمین و من می رم بالای سرش هیچ دکمه ای نمی ده که بزنم . حتی با کلت هم می رم همینطور هیچ دکمه ای نمی ده . اینو چیکار کنم ؟

ببین روی زمین نه وقتی که سر پاس اون موقع که گیج میشه برو سراغش:laughing: از پشت بگیرش:laughing: بعدش سرنگ رو در بیار از تو ایتم ها و بعدش هم مثلث رو بزن

ببین روی زمین نه وقتی که سر پاس اون موقع که گیج میشه برو سراغش:laughing: از پشت بگیرش:laughing: بعدش سرنگ رو در بیار از تو ایتم ها و بعدش هم مثلث رو بزن
یعنی وقتی کشتمش و افتاد روی زمین . صبر کنم بلند بشه و اونجا که داره جونش پر می شه برم پشتش و مثلث رو بزنم ؟

ببخشید دوستان این درخواستم رو در این تاپیک مطرح میکنم چون کاملا به موضوع این تاپیک ربط نداره . آخه دیگه انقدر گشتم که پدرم در اومد .

لطفا یک لینکی از یک سایت یا یک انجمن بدید که داستان از اول تا آخر METAL GEAR SOLID 2 SUBSTANCE رو به طور واضح توضیح داده باشه . آخه داستان این بازی خیلی پیچیده است .

با تشکر

:cheesygri:cheesygri:cheesygri

سلام

دوستان بازی رو تموم کردم . منتهی می خوام بدونم دوباره می شه میان پرده های بازی رو دید ؟ اگه می شه کجا باید برم . چون تو منو گشتم چیزی پیدا نکردم . ضمن اینکه می شه یک چپتر خاصی رو هم دوباره بازی کرد ؟ اگه می شه کجا چون اینم تو منو پیدا نکردم . در بخش Extras هم یک قسمتی قفل هست و می شه بازش کرد . ولی Pass می خواد ! قضیه اون چیه ؟

ممنون

فکر نکنم بشه میان پرده ها و مراحل خاصی رو رفت!
اون قفله یعنی رمز میزنی و تفنگ و یا لباس و یا صورت بعضی ها بازی میشه.
فکر کنم یکی از تفنگ ها تفنگ بیگ باس بود
لباس هم که لباس altair باز میشه.
صورت هم صورت همون اسلحه فروشه باز میشه.

رمز ها رو میتونی تو گیم اسپات گیر بیاری

ببخشید دوستان این درخواستم رو در این تاپیک مطرح میکنم چون کاملا به موضوع این تاپیک ربط نداره . آخه دیگه انقدر گشتم که پدرم در اومد .

لطفا یک لینکی از یک سایت یا یک انجمن بدید که داستان از اول تا آخر METAL GEAR SOLID 2 SUBSTANCE رو به طور واضح توضیح داده باشه . آخه داستان این بازی خیلی پیچیده است .

با تشکر

:cheesygri:cheesygri:cheesygri

دوستان من ps3 ندارم ولی بخاطر عشقی که به متال گیر دارم و قبل از 4 همه رو بازی کردم تمام cutscene های متال گیر 4 رو از اینترنت گرفتم.فقط درست حسابی نفهمیدم اخرش چی شد.آخرش اتاکان به اسنیک چی گفت؟؟جریان تخم مرغهای اخر چی بود؟؟کسی میتونه توضیح بده؟؟؟

من کلا بازی های تفنگی بازی نمیکردم یا اگر بازی میکردم بعد از 5 دقیقه مینداختمشون کنار اما وقتی اینو بازی کردم انقدر خوشم اومد که 4 بار تا آخرش رفتم :biggrin1: و ما را جذب دیگر بازی های تفنگی کرد.
مطمئن باشید این بازی چیزی فراتر از بازی هست :smile:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or