Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

ولی اونجا صدای شلیک میاد و به نظر بیگ باس نمیتونه فقط یه اسلحه داشته باشه؟ به نظر من بیگ باس شلیک میکنه اگه قصد کوجیما از منصرف شدن اسنیک در اخرین لحضه بود اون صحنه رو جور دیگری طراحی میکرد نه به این صورت در ضمن بعد از صدای شلیک هم بیگ باس وارد صحنه میشه به نظر من عقلانی تر این هستش که بیگ باس جلوگیری میکنه واقعا اگه اسنیک قصد منصرف شدن داشت پس چرا ماشه رو میچکونه ؟ حالا نمیدونم نظر دوستان دیگه چیه اگه میتونند کمک کنند ؟
خوبه خودت هم میگی : که بعد از صدای شلیک همون صفحه پایانی بازی که اسامی صداپیشگان کارکترها و غیر و ذالک بازی میاد , و همه مات و مبهوت اینن که اسنیک تموم شد و رفت ( از جمله خودم که داشتم غش میکردم :biggrin1: ) یعنی مـــــــرد به همین راحتی.
ولی یدفعه اسم بیگ باس اومد و همه تعجب کردن آخه تو کجای بازی بیگ باس حضور داشته در همون لحظه توی بازی برمیگرده و نشون میده اسنیک با اون حالت ترس و عرق ریزونی که داره اسلحه بدست رو دو زانو نشسته و زمانی که روش رو بر میگردونه بیگ باس رو میبینه. و هر دوتاشون تازه رو هم اسلحه میکشن. این موقع رو میگم
آخه بقول شاعر گفتنی :
اسنیک که گور میگرفت همه عمر ----------- دیدی که نتونست گور خودش رو بـــکنه:biggrin1:

ولی اونجا صدای شلیک میاد و به نظر بیگ باس نمیتونه فقط یه اسلحه داشته باشه؟ به نظر من بیگ باس شلیک میکنه اگه قصد کوجیما از منصرف شدن اسنیک در اخرین لحضه بود اون صحنه رو جور دیگری طراحی میکرد نه به این صورت در ضمن بعد از صدای شلیک هم بیگ باس وارد صحنه میشه به نظر من عقلانی تر این هستش که بیگ باس جلوگیری میکنه واقعا اگه اسنیک قصد منصرف شدن داشت پس چرا ماشه رو میچکونه ؟ حالا نمیدونم نظر دوستان دیگه چیه اگه میتونند کمک کنند ؟

اگه تو اون لحظه به اسلحه تو دست اسنيك دقت كني ميفهمي كه يه گلوله (تنها گلوله داخل اسلحه) از اون شليك شده.
در ثاني: يكم دقت كن ببين اگه يه اسلحه تو دهنت باشه و يكي بهش تير بزنه چندتا دندون برات باقي ميمونه؟ :eek:
سوما: اين موضوع چه اهميتي داشت؟ :-"

البته اهمیتی نداشت دوستمون سوال کرده بود منم تا حالا بهش فکر نکرده بودم به نظرم اومد که بیگ باس شلیک کرده باشه حالا دوستان اینجوری میگن ما هم قبول میکنیم

خوب اين هم خنده داره كه اسنيك تفنگ رو از دهنش بيرون آورده و بعد شليك كرده , در حالي كه تا آخرين لحظه تو دهنش بود .
اين مسئله براي من اهميت داره .

GOOD LUCK

آخر بازي كه اسنيك تفنگ رو مي كنه تو دهنش بعد صداي شليك مياد .
اين بيگ باس بود كه با شليك ميزنه به تفنگ اسنيك ؟

GOOD LUCK
داداش اونجا بیگ باس یه تیر هوایی شلیک کرد که حواس اسنیک رو پرت کنه و وجود خودش اعلام کنه.اونم دقیقا صدای patriot بود من صداشو از آخر mgs3 حفظم.

اين هم يه عكس كه از اون صحنه كه بهش اشاره كردم گرفته شده.
اگه دقت كنيد و البته با مكانيك اين نوع اسلحه ها آشنايي داشته باشيد ميفهميد كه آخرين فشنگ درون اسلحه شليك شده.
و مطمئنا اين صحنه براي تاكيد بر شليك شدن فشنگ از اسلحه ساليد اسنيك گرفته شده.

http://i39.tinypic.com/28hoj79.jpg

من دو تا سوال ساده در مورد داستان بازی mgs 4 داشتم .
لطفا یکی که با کل داستان سری mgs آشنایی داره جواب بده .

1 - Meryl مگه تو mgs 1 نمی میره ؟ پس حالا تو mgs 4 چی کار میکنه ؟

2 - مریل و سالید اسنیک تو mgs 1 که من بازی کردم- خیلی هم دیگر رو دوست داشتند- ولی در mgs 4 اصلا به هم علاقه ندارند و در آخر هم مریل با یکی دیگه ازدواج میکنه- چرا ؟

:confused::confused::confused:

:cheesygri

با تشکر . . .

1 - Meryl مگه تو mgs 1 نمی میره ؟ پس حالا تو mgs 4 چی کار میکنه ؟

2 - مریل و سالید اسنیک تو mgs 1 که من بازی کردم- خیلی هم دیگر رو دوست داشتند- ولی در mgs 4 اصلا به هم علاقه ندارند و در آخر هم مریل با یکی دیگه ازدواج میکنه- چرا ؟

جواب:
1. ـ MGS 1 دو نوع پایان داره توی یکی که پایان بد هست مریل میمیره و توی اون یکی که پایان خوب هست مریل زنده میمونه.
2. خب اسنیک دیگه مدت زیادی زنده نمیمونه و این خودش باعث شده که خودِ اسنیک نخواد که مریل باهاش ازدواج کنه توی کات سینی هم که مریل و اسنیک رو به رو میشن به وضوح اسنیک دستِ مریل رو پس میزنه

ممنون از شما Death Proxy

فقط یک سوال دیگه :

چه جوری اون پایان خوب که گفتی تو mgs 1 هست و مریل زنده میمونه رو بیارم ؟ باید در شروع بازی درجه ی سختی جدیدی رو انتخاب کنم ؟ یا راه خاص دیگه ای داره ؟

ممنون

:biggrin1:

آخرین ویرایش:
ممنون از شما Death Proxy

فقط یک سوال دیگه :

چه جوری اون پایان خوب که گفتی تو mgs 1 هست و مریل زنده میمونه رو بیارم ؟ باید در شروع بازی درجه ی سختی جدیدی رو انتخاب کنم ؟ یا راه خاص دیگه ای داره ؟

ممنون

:biggrin1:

وسط های بازی وقتی که sniper wolf میگیرت و ocelot شکنجت میکنه روی اون دستگاه! اونجا باید 2 بار روی دستگاه دووم بیاری تا پایان خوب بازی رو ببینی...! بار اول که هیچی بار دوم صبر کنی سربازه میبرت پیشه ocelot ...

وسط های بازی وقتی که sniper wolf میگیرت و ocelot شکنجت میکنه روی اون دستگاه! اونجا باید 2 بار روی دستگاه دووم بیاری تا پایان خوب بازی رو ببینی...! بار اول که هیچی بار دوم صبر کنی سربازه میبرت پیشه ocelot ...
میشه یک مقدار واضح تر بگی

منظورت اینه که بار اول مدام Action Button رو بزنم تا دووم بیاره و در بار دوم Select Button رو بزنم که تموم شه و نزارم در بار سوم شکنجه رو شروع کنه ؟ یا چیز دیگه ای ؟

یک مقدار مشخص تر- لطفا

Thanks

:confused:

میشه یک مقدار واضح تر بگی

منظورت اینه که بار اول مدام Action Button رو بزنم تا دووم بیاره و در بار دوم Select Button رو بزنم که تموم شه و نزارم در بار سوم شکنجه رو شروع کنه ؟ یا چیز دیگه ای ؟

یک مقدار مشخص تر- لطفا

Thanks

:confused:
تا اونجایی که یادمه هر 2 دفعه باید اون دکمه ای که قراره بزنی رو خیلی سریع پشت سر هم بزنی, فک کنم دایره بود.

Back