Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

بابا رایدن کجاش منفوره؟محبوب هست تازه!بدبخت:(( اینا رو خودت مینویسی یا ترجمه کردیشون؟
اینطور که من میبینم شخصیت های سفید همشون رو باید جزو سیاه ها مینوشتی!!!جانی هم اصلا رو اعصاب نمیرفت!من موندم این همه فداکاری رایدن و جانی رو چرا جسابشون نمیکنی؟!؟

رایدن:منفور ترین کارکتر کل سری متال گیر در متال گیر چهار هم گلی به سر کسی نمیزند.او هنوز هم مورد نفرت طرفداران است.حتی اگر دومبازه
فوق خفن با ومپ داشته باشدو کلی به اسنیک کمک کند.

منفور بود تا قبل از شماره 4، توی شماره 4 خیلی هم محبوب شد.

ایوا :اگر رائیس بزرگ را بابای اسنیک بدانیم.ایوا هم حکم مادرش را دارد.

Snake ها از روی BigBoss کلن شده و فقط از رحم ایوا برای به وجود اومدنشون استفاده شده.

البته معلوم نیست کدام خود او لیکوئید اسنیک یا روولور آسلات .

در MGS4 شخصی به نام لیکوئید وجود نداره، این فقط یک حقه برای فریب دادن Snake بود. ( آخر بازی در مبارزه با آسلات میبینید که دست آسیب دیدش رو با یک دست مصنوعی تعویض کرده )

ببخشید versus کجا به این صورت معرفی شده من تا الان ندیدمش :confused:

حتما اسنیک و بقیه میشن عضو گروه سیاه :-"
کمتر کسی پیدا میشه بگه رایدن شخصیت خوبی نیست شما که شماره چهار بازی را فکر کنم اصلا ندیدی اینطور معرفی میکنی یا اصلا تاریخچه متالگیر و نمیشناسی و میخوای شخصیتهای بازی و بکوبی :-"

من سري هاي قبلي رو بازي نکردم براي همين اگر ميشه يک کمکي به من بکنيد
چرا رايدن منفور بود؟!؟مگه چيکار کرده بوده توي شماره ي 2؟!؟ (بچه به اين خوشتيپي و خوشکلي دلتون مياد؟
مگه چند تا اسنيک داريم؟مگه اسنيک ها آدم نيستند؟ يعني اين رفيق خدابيامرز ما هم آدم نبودش؟!!!!!!!؟

چرا رايدن منفور بود؟!؟مگه چيکار کرده بوده توي شماره ي 2؟!؟ (بچه به اين خوشتيپي و خوشکلي دلتون مياد؟
مگه چند تا اسنيک داريم؟مگه اسنيک ها آدم نيستند؟ يعني اين رفيق خدابيامرز ما هم آدم نبودش؟!!!!!!!؟

انقد اساتيد اينجا هستن آدم جرات نميکنه پست بده ... قبلاً يه چيزی يکی داده بود داستانش بود که PDF کرده بودن...

اگه پيدا کردم بهت ميدم فعلاً اينجا رو بخون!
http://en.wikipedia.org/wiki/Metal_gear_solid

آخر بازي كه اسنيك تفنگ رو مي كنه تو دهنش بعد صداي شليك مياد .
اين بيگ باس بود كه با شليك ميزنه به تفنگ اسنيك ؟

GOOD LUCK

من نمیدونم منظور دوستان چیه .........

رایدن هم از اعضا گروه فاکس هستش و اسنیک رو الگوی خودش میدونست اون تو سری 2 برای نجات اسنیک وارد ماجرا میشه تو اولین برخورد در سری 2 اولین بار که رایدن اسنیک رو میبینه و میگه دنبال اسنیک میگردم اسنیک بدلیل نشناختن رایدن و نداشتن اعتماد ریسک نمیکنه و خودش رو معرفی نمیکنه و liqiuidاز این مورد سو استفاده میکنه و خودش رو اسنیک معرفی میکنه به رایدن اونجا اسنیک برای روشن شدن حقیقت خودش رو به رایدن معرفی میکنه و با کمک هم موفق میشن liqiuidرو شکست بدن..
این 2 قهرمان دوشادوش هم مبارزه میکنند تا در دموی اخر بازی:
اسنیك metal gear را نابود میکنه و همچنین برادر خود liquid را شکست میده,,و به Raidenمیگه چه خطراطی او را در Fox تحدید میكند و Raiden هم از فاكس بیرون میاد .............
حالا من نمیدونم منظور دوستان از منفور بودن چیه اگه موردی هست بگید ما هم استفاده کنیم ممنون

من این مقاله ای رو که دادید خوندم(همین که تو این سایت بود)
ولی مگه big boss و Liquid نمرده بودند؟
کمی داستان پیچیده شد برای من :biggrin1: میشه یکی ادامه ی اون مقاله ها رو بعد از mgs4 توضیح بده!؟! :biggrin1:

میریل:مشعوقه اسنیک اصلا ان کارکتری نیست که ما فکر میکردیم .ماریل رئیس گروه چهار نفره"موش خرما های نگهبان"شده اما اصلا بهش نمی آید![/quote]

آقایون مگه مریل تو شماره 1 نمر.پس تو شماره 4 از کجا پیداش شد؟؟؟

ریدن به این دلیل تو شماره 2 منفور شد که همه فکر کردن وسط بازی snake میمیره و ریدن اومده که جای اونو بگیره.من خودم وقتی شماره 2 بازی میکردم وقتی دیدم snake مرد دیگه بازی نکردم.تا اینکه از یکی شنیدم snake نمرده و دوباره بازی رو شروع کرده.

به خاطر همینه.همه جا هم گفتم:من با این بازی زندگی کردم

اما بازم ی چیزی هست که تو شماره 4 برای من سوال:
چرا بدن ریدن مثل نینجا شده
و اینکه مگه ninja تو شماره 1 نمرد.پس اونی که تو شماره 2 میاد کیه(اگر اشتباه نکنم میاد ی بیسیم به ریدن میده)؟؟؟

آقایون مگه مریل تو شماره 1 نمر.پس تو شماره 4 از کجا پیداش شد؟؟؟
قسمت اول , دو پایان داشت یکی که مریل مرد و اسنیک با اتکان از Shadow Moses خارج میشن و یکیشم که معلومه که مریل زنده میمونه.
َُُِِّ
اما بازم ی چیزی هست که تو شماره 4 برای من سوال:چرا بدن ریدن مثل نینجا شده
خوب مسلما خودش خواسته :biggrin1: آخه کدوم آدم معمولی میتونه اینطوری با اون ومپ از خدا بی خبر و اون Gekko ها اون شکلی مبارزه کنه. تنها سر و نخاع مال خودش بودن:-". رایدن رو میگم.
و اینکه مگه ninja تو شماره 1 نمرد.پس اونی که تو شماره 2 میاد کیه(اگر اشتباه نکنم میاد ی بیسیم به ریدن میده)؟؟؟
بله , اون گری فاکس بود که به رحمت خدا رفت. و اینی که تو شماره 2 بود Olga بود که لباس شبیه لباس گری فاکس رو پوشیده بود. اونم برا رد گم کنی چون اسلات متوجه نشه که کی به Raiden کمک میکنه. اسلات هم فکر کرد بور گری فاکس هست که به رایدن کمک کرده نه ( Olga )

اره دیگه چون اونجا کسه دیگه ای به جز بیگ باس نبود
چه حرفی هست که شما میزنی آخه بیگ باس بااون اسلحه معروف The Boss منظورم همون Patriot هست , چه شکلی میتونه به اسلحه که تو دهن اسنیک هست شلیک کنه و اسنیک رو از خودکشی منصرف کنه.
خود اسنیک با این که یه قهرمان پیر و کار کشته بود قدرت این رو نداشت که ماشه رو بچکونه:biggrin1: و خودشو خلاس کنه.
راستی رای هم یادتون نره فقط سالید اسنیک:love:

چه حرفی هست که شما میزنی آخه بیگ باس بااون اسلحه معروف The Boss منظورم همون Patriot هست , چه شکلی میتونه به اسلحه که تو دهن اسنیک هست شلیک کنه و اسنیک رو از خودکشی منصرف کنه.
خود اسنیک با این که یه قهرمان پیر و کار کشته بود قدرت این رو نداشت که ماشه رو بچکونه:biggrin1: و خودشو خلاس کنه.
راستی رای هم یادتون نره فقط سالید اسنیک:love:

ولی اونجا صدای شلیک میاد و به نظر بیگ باس نمیتونه فقط یه اسلحه داشته باشه؟ به نظر من بیگ باس شلیک میکنه اگه قصد کوجیما از منصرف شدن اسنیک در اخرین لحضه بود اون صحنه رو جور دیگری طراحی میکرد نه به این صورت در ضمن بعد از صدای شلیک هم بیگ باس وارد صحنه میشه به نظر من عقلانی تر این هستش که بیگ باس جلوگیری میکنه واقعا اگه اسنیک قصد منصرف شدن داشت پس چرا ماشه رو میچکونه ؟ حالا نمیدونم نظر دوستان دیگه چیه اگه میتونند کمک کنند ؟

Back