Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
761
اخرش بازی رو روی اخرین درجه یعنی the boss extreme تموم کردم صدرحمت به درجه big boss hard گفتن سخت نه دیگه این جوری ولی خدایی حال داد باید توی این درجه سختی the boss extreme خیلی خیلی اوروم حرکت کنی .هوش مصنوعی روی این درجه عالی وخیلی زود متوجه شما می شن ولی من یک اشتباه کردم که اومدم این حالتو از نیو گیم شروع کردم اگر از لودم می رفتم بهتر بود چون قبلا بازی روتموم کرده بودم واسلحه های خوبی داشتم خوب به هر حال به لطف خدا تموم شد اقایون بهم تبریک بگین یکمی دل شاد بشیم و خستگیمون در بره

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
اخرش بازی رو روی اخرین درجه یعنی the boss extreme تموم کردم صدرحمت به درجه big boss hard گفتن سخت نه دیگه این جوری ولی خدایی حال داد باید توی این درجه سختی the boss extreme خیلی خیلی اوروم حرکت کنی .هوش مصنوعی روی این درجه عالی وخیلی زود متوجه شما می شن ولی من یک اشتباه کردم که اومدم این حالتو از نیو گیم شروع کردم اگر از لودم می رفتم بهتر بود چون قبلا بازی روتموم کرده بودم واسلحه های خوبی داشتم خوب به هر حال به لطف خدا تموم شد اقایون بهم تبریک بگین یکمی دل شاد بشیم و خستگیمون در بره
دمت گرم .
تبريك مي گم دوست خوبم :love:
:rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:
GOOD LUCK

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
بالاخره بازی را به اتمام رسانیدم:cheesygri
اولین باره که به این تاپیک سر میزنم:smile: خیلی سخت بود از زمان ریلیز تا الان خودمو غرنتینه(درست نوشتم؟:D) کرده بودم:cheesygri
بازی فوق العاده بود وبنظرم آسون! (رو حالت نرمال رفتم یکی مونده به اخری:biggrin1:) یعنی از نرمال یکم اسونتر بود:cheesygri
فقط سر جنگ با Vamp یکم گیر کردم که سریع فهمیدم:D
ولی بنظر من از نظر گیم پلی MGS1 و از نظر داستان MGS3 بهترینا هستن:love:
اصلا اگر شماره های قبلی رو بازی نکرده بودین اول یه ps2 بخرین و بازی کنیدشون بعد بیاین MGS4 رو بازی کنید
البته خود بازی که به تنهایی خیلی جذابه و هر تازه واریدیم بازی میکنه خیلی لذت میبره
ولی اگر شماره های قبلی مخصوصا 1 و 3 رو بازی کرده باشین اون لذت چند برابر میشه.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,270
نام
امیر حسین
رفقا اون قسمتی که توی رودخونه هستند که همه ی سلاح ها از کار میفته توی کدوم act بود؟
آخه میخوام دانلودش کنم ولی مطمئن نیستم کدومه
اینطور که حدس میزنم فکر کنم با توجه به سایتی که دوستان چند صفحه قبل دادن شماره ی 51 باشه ولی هرکاری میکنم نمیتونم part2 رو دانلود کنم اگر میشه یکی کمک کنه
اینم صفحه ای که همه ی cs های این بازی رو داره:
http://tehparadox.com/forum/f76/official-metal-gear-solid-4-mgs4-hd-720p-cutscenes-thread-141945/

قسمت دوم فیلم 51 رو که میزنم میگه چنین صفحه ای وجود نداره!!!حالا من چیکار کنم؟ :((:(

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,270
نام
امیر حسین
هرکدوم دور و بر 50 mb ناقابل :biggrin1:من اون قسمتش رو میخوام ولی هرکاری میکنم قسمت 2 رو نمیتونم دانلود کنم
راستی اگر کسی آهنگ snake eater رو داره لطف کنه بزاره(تو تاپیک مخصوصش گزاشته بودن ولی تو اون سایت وقتی میزنم دانلود کنه ارور میده! )بعد این آهنگ همونیه که موقع جنگ و جدال با liquid میزاره دیگه آره؟ فکر کنم آهنگش با کلام بود همون خودشه؟

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
بچه ها اون Act اخر كه مريل لباس عروسي پوشيده , توي اون دمو واسه من زيادي شطرنجي هست .
واشه شما كه HDTV Full HD دارين هم اينجوريه اونجاش ؟

GOOD LUCK

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
اقا من میخ وام ps3 بگیرم بعد به تلوزیون 40 اینچ به زنم گرافیک رو خراب نمیکنه این سوال رو اینجا پرسیدم چون فقط برای mgs4 دارم ps3 میگیرم بعد می خوام زدم به تلویزون حالم گرفته نشه HDTV تلوزیون داره ولی فول hd نی مشکلی پیش نیاد

emad_chris

کاربر سایت
Jan 31, 2007
61
درود بر شما دوستان

آقا من کشتن اون قوله که روی ماکت کره ی زمین وایساده موندم، همون که یارو دختره رفیقمون هم با نخ توسط قوله داره کنترل میشه، چیکار کنم؟؟؟ به هر کی هر چی تیر میزنم اصلا آخ نمیگه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
لطفا راهنمایی کنید

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
درود بر شما دوستان

آقا من کشتن اون قوله که روی ماکت کره ی زمین وایساده موندم، همون که یارو دختره رفیقمون هم با نخ توسط قوله داره کنترل میشه، چیکار کنم؟؟؟ به هر کی هر چی تیر میزنم اصلا آخ نمیگه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
لطفا راهنمایی کنید
شما دوسته عزیز لطفا تاپیک را خوب بگردید بعد اگر نبود سوال کنید برای هزارین بار میگم اون سرنگی که دختر بهت داد را به خودت بزن همین:-"

versus

کاربر سایت
Sep 12, 2008
1,496
نام
سینا
معرفی شخصیت های متال گیر چهار:

سفید ها:

رایدن:منفور ترین کارکتر کل سری متال گیر در متال گیر چهار هم گلی به سر کسی نمیزند.او هنوز هم مورد نفرت طرفداران است.حتی اگر دومبازه
فوق خفن با ومپ داشته باشدو کلی به اسنیک کمک کند.

ایوا :اگر رائیس بزرگ را بابای اسنیک بدانیم.ایوا هم حکم مادرش را دارد.
ایوا در متال گیر چهار هم حدود 78 سال دارد اما چهره اش اصلا نشان نمیدهد!

اتاکون: اتاکون همچنان بدبخت ترین کارکتر متال گیر است.عاشق شدن ها و
ناکام شدن ها هنوز ادامه دارد. اتاکون وظیفه اش در طول بازی این است که
راجع همه چیز از پیچ و مهره گرفته تا همش مصنوعی برایتان یک ربه توضیح میدهد.

میریل:مشعوقه اسنیک اصلا ان کارکتری نیست که ما فکر میکردیم .ماریل رئیس گروه چهار نفره"موش خرما های نگهبان"شده اما اصلا بهش نمی آید!

جانی:جانی را فقط برای این در متال گیرچهار گذاشته اند که اعصابتان خرد شود.یکی از نقاط اوج داستان زمانی است که جانی ماسکش را برای نجات
مریل بالا خره در میاورد.در وصف اعصاب زدن کارکتر های متال گیر چهار همین بس که مریل اخر سر با همین جانی ازدواج میکند.

خاکسری ها:

کلنل کمپبل:او دیگر یک هوش مصنوعی پشت بی سیم نیست.این بار از همان اول کلنل را می بیند.اما کلنل ظاهرا سر پیری شلوارش دو تا شده!البته باید جوجه رو اخر پاییز بشمارید.

نائومی هانتر:تصمیم این که نائومی مرموز بالاخره ادم خوبی بود یا بد بر عهده ی خودتان. نائومی یک امپول در اوایل بازی به اسنیک میدهدکه کلید حل همه ی معما ها و گیر های بازی است!هر جا گیر کردید این امپول را به خودتان و بقیه بزنید.

لیکوئید آسلات:ذهن روولور آسلات توسط لیکوئید اسنیک تسخیر میشود و در نهایت لیکوئید اسلات بوجود می اید .یکیاز مامورین گروه پاتریوت که سر همه را شیره می مالد وختی خودش.البته معلوم نیست کدام خود او لیکوئید اسنیک یا روولور آسلات .

معرفی شخصیت های سیاه در پست های بعدی!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر