Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

life4ps3

کاربر سایت
Dec 24, 2008
85
ببخشید دوستان میخواستم ببینم تا حالا کتاب یا کمیکی از mgs منتشر شده.ضمنا بازی mgs digital graphic novel که برای psp و به شکل کمیک هست ارزش بازی کردن داره؟؟:blushing:

arash63

کاربر سایت
Jan 16, 2008
100
نام
آرش میرزائی
تاحالا کسی از بچه های این فروم تونسته با رنک BIG BOSS بازی رو تموم کنه ؟

من خیلی سعی کردم ، ولی واقاً موفق نشدم .

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,764
نام
کیارش
من تونستم.
منتظرم که درجه ام از کاربر جدید به کاربر معمولی انتقال پیدا کنه تا یه تاپیک درباره ی راهنمایی بنویسم.

من خودم بازی رو تو این زمان تموم کردم(منظور از naked یعنی بازی رو از new game aشروع کردم)

naked big boss
act1: 00:45
act2: 00:46
act3: 00:41
act4: 00:45
act5: 00:39
end g: 00:15
3:51 total:

big boss
act1:00:34

act2:00:36

act3:00:38
act4:00:37

act5:00:29
endg:00:16

total:3:10
یه باز هم با زمان 4:13

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
من تونستم.
منتظرم که درجه ام از کاربر جدید به کاربر معمولی انتقال پیدا کنه تا یه تاپیک درباره ی راهنمایی بنویسم.

من خودم بازی رو تو این زمان تموم کردم(منظور از naked یعنی بازی رو از new game aشروع کردم)

naked big boss
act1: 00:45
act2: 00:46
act3: 00:41
act4: 00:45
act5: 00:39
end g: 00:15
3:51 total:

big boss
act1:00:34

act2:00:36

act3:00:38
act4:00:37

act5:00:29
endg:00:16

total:3:10
یه باز هم با زمان 4:13
برای گرفتن رنک بیگ باس باید با Boss Extreme تموم کنی و به غیر از زمانش خیلی چیزای دیگه هست که باید رعایت کنی تا به این رنک برسی ...

ببخشید دوستان میخواستم ببینم تا حالا کتاب یا کمیکی از mgs منتشر شده.ضمنا بازی mgs digital graphic novel که برای psp و به شکل کمیک هست ارزش بازی کردن داره؟؟

بله ... کمیک های خیلی زیادی هم ازش هست که اگر خواستی لینک میدم دانلود کنی ...

life4ps3

کاربر سایت
Dec 24, 2008
85
برای گرفتن رنک بیگ باس باید با Boss Extreme تموم کنی و به غیر از زمانش خیلی چیزای دیگه هست که باید رعایت کنی تا به این رنک برسی ...

بله ... کمیک های خیلی زیادی هم ازش هست که اگر خواستی لینک میدم دانلود کنی ...
لطفا سریع کمیک ها رو واسه دانلود بده که در به در دنبالشم:love:

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,764
نام
کیارش
البته به سلیقه هم ربط داره.
من خودم سبک stealth یا همون مخفی کاریو دوست دارم. برای همینم با mgs و hitman و splinter cell خیلی حال میکنم.
دلیل نمیشه که هر کی این رنکو بگیرو کارش درست باشه. یکی دوست داره هر کی تو بازی دید بکشه حتی اون موش ها که تو mgs4 هست:)

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
لطفا سریع کمیک ها رو واسه دانلود بده که در به در دنبالشم

این کل Art book ها ( به جزء آرت بوک شماره 4 ) و Comic های MGS هست:

Code:
http://rapidshare.com/files/26294776/Metal_Gear_Solid_-_Complete_Comic_and_Artwork_Collection.part1.rar
http://rapidshare.com/files/26298348/Metal_Gear_Solid_-_Complete_Comic_and_Artwork_Collection.part2.rar
http://rapidshare.com/files/26303243/Metal_Gear_Solid_-_Complete_Comic_and_Artwork_Collection.part3.rar
http://rapidshare.com/files/26307859/Metal_Gear_Solid_-_Complete_Comic_and_Artwork_Collection.part4.rar
http://rapidshare.com/files/26311969/Metal_Gear_Solid_-_Complete_Comic_and_Artwork_Collection.part5.rar
فکر کنم اینو باید خودم بدونم که این رنک رو گرفتم

یعنی شما بدون تمام کردن بازی با درجه The Boss Extreme این رنک رو گرفتید ؟!!! :)
احتمالاً معجزه کردی !
دوستانی که میخوان ببین چجوری میتونن این رنک رو بگیرن، میتونن اینجا رو بخونن ...

درضمن تمام کردن بازی با درجه سختی آسان (!) در اون مدت زمان و نکشتن کسی هیچ کاری نداره !!!

شما چجوری از حرف من استنباط کردید که من رو درجه آسان این رنک رو گرفتم؟

شما در پست قبلش گفتید که علاوه بر اینها باید بازیرو رو درجه the boss extreme تموم کنی. منم گفتم چون من یه بار این رنک رو گرفتم این رو خودم میدونم و فکر کنم بقیه هم میدونن.

حالا چجوری شما این طور استنباط کردید من در تعجب ام.

:arrowd::arrowd:

!

آخرین ویرایش:

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,764
نام
کیارش
فکر کنم اینو باید خودم بدونم که این رنک رو گرفتم

شما چجوری از حرف من استنباط کردید که من رو درجه آسان این رنک رو گرفتم؟

شما در پست قبلش گفتید که علاوه بر اینها باید بازیرو رو درجه the boss extreme تموم کنی. منم گفتم چون من یه بار این رنک رو گرفتم این رو خودم میدونم و فکر کنم بقیه هم میدونن.

حالا چجوری شما این طور استنباط کردید من در تعجب ام.

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,764
نام
کیارش
دوست عزیز مثل اینکه سو تفاهم پیش اومده.
منظور من از naked درجه سختی بازی نیست.

ما دوجور رنک big boss داریم
1.یکی که شما سیو مرحله ی آخر رو لود میکنید و بازی می کنید که کمی آسون تره چون موقع ملاقات با mkII شما همه ی اسلحه های سری قبل رو از جمله rail gun و .... , face camo و همه ی آیتم ها بهتون اضافه میشه

2.نوع دوم اینه که شما بازی رو از new game شروع کنید که به اصطلاح بهش میگن nake bigboss.
:biggrin1:

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
تاحالا کسی از بچه های این فروم تونسته با رنک BIG BOSS بازی رو تموم کنه ؟

من خیلی سعی کردم ، ولی واقاً موفق نشدم .

من يه بار اين كارو كردم( بدون solargun) البته rail gun اونقدرا هم كه فكر ميكنيد تو بازي براي گرفتن رنك بيگ باس كمك نميكنه .... چون كسيو كه نبايد بكشي حالا چه با چاقو چه باrail gun
. اسلحه ها هم اونقدر تير ندارن كه كارو برات راحت كنن.

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
من يه بار اين كارو كردم( بدون solargun) البته rail gun اونقدرا هم كه فكر ميكنيد تو بازي براي گرفتن رنك بيگ باس كمك نميكنه .... چون كسيو كه نبايد بكشي حالا چه با چاقو چه باrail gun
. اسلحه ها هم اونقدر تير ندارن كه كارو برات راحت كنن.
من تو ویدیو هایی که از بازی ملت دیدم، همه Beast ها رو با Rail Gun در مدت کوتاهی میکشتن ... عملاً اگر Rail Gun نباشه فکر کنم هر Beast کشتنش 15 دقیقه طول بکشه که خیلی زیاده !

شايد براي crying wolf استفاه كرده باشم(الان درست يادم نيست) ولي براي بقيه مخصوصا scream mantis ضروري نيست. raven رو هم كه با يك مسلسل در ابتدا و بعد هم استفاده از stinger كشتم . براي اولي هم از railgun استفاده نكردم

Raven رو با Rail Gun من در مدت 3 دقیقه میکشم !

کسی میدونه که چجور میشه که اون کانال های تلویزیون اول بازی رو skip کرد؟
تیتراژ پایانی هم همینطور

فکر نکنم بشه Skip کرد ولی برای کانال ها بهترین راه اینه که کانال عوض نکنی و بذاری یک کانال خودش تموم شه ...

آخرین ویرایش:

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
شايد براي crying wolf استفاه كرده باشم(الان درست يادم نيست) ولي براي بقيه مخصوصا scream mantis ضروري نيست. raven رو هم كه با يك مسلسل در ابتدا و بعد هم استفاده از stinger كشتم . براي اولي هم از railgun استفاده نكردم

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,764
نام
کیارش
دوستان به اینجا یه سر بزنید، راهنمایی برای رسیدن به رنک بیگ باس رو نوشتم که اگه تو قسمت هایی ایده ی بهتری دارید اونجا بنویسید تا کامل بشه.
در ضمن برای ایجا رقابت میتونید عکس رنکتون رو بهم پی ام بدید تا کاربران رو رتبه بندی کنم.
در ضمن یه سوال هم داشتم:
کسی میدونه که چجور میشه که اون کانال های تلویزیون اول بازی رو skip کرد؟
تیتراژ پایانی هم همینطور

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر