Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
میگم این پچایی که برای آنلاین بازی کردنه رو لینک ندادن از جایی دانلود مستقیم کنیم؟
اینجوری با ps3 آپدیت کرد خیلی ستمه!
باید ps3 اشغال باشه بازی نکنی تا دانلودش تموم بشه:((
نه، باید با PS3 دانلود کنی ...

باید این را بخری البته هم تخفیف هم میده من خودم یادمه که 3 روز تمامش کردم ولی تخفیفه خوبی داد شما هم باید جمع کنی من بعداز 7بار بازی کردن هنوز نتونستم همشان را بخرم خیلی احتیاج داره

دو، سه جا تو بازی تخفیف میده که بهترینش اول اکت 5 هست که 50% تخفیف میده.

توی یه قسمت از cheat ها و bonus ها(cheatcc.com )یه جا نوشته: برای باز شدن bandana و stealth suit نباید در طول بازی کسیرو بکشی و یا alert بگیری. ولی من وقتی بازی رو با درجه ی the boss extreme تمام کردم. این دو تب باز شدند. اما 5000000 drebin point میخواد . قضیه چیه؟

اگر بازی رو روی درجه The Boss Extreme تموم کنی و هیچ کسی رو نکشی، هیچ وقت نمیری، هیچ آلرتی کشیده نشه و بازی رو زیر 5 ساعت تموم کنی، اونا رو + چند تا چیزِ دیگه مثل صورت Big Boss بهت همینجوری داده میشه ( به رنک Big Boss میرسی ) ولی Bandana و Stealth Camo رو همینجوری هم میتونی تو بازی از طریق DB Point بخری.

می خواستم بپرسم که دوستانی که بازی رو تمام کردند، چه لقبی در آخر بازی گرفتند. و بهترینش چیه؟

بهترینش همین Big Boss هست ... ( برای رسیدن بهش باید بازی رو روی درجه The Boss Extreme بدون کشیدن آلرت، کشتن کسی، کشته شدن و زیر 5 ساعت تموم کنی که خیلی کار سختی هست، در ضمن اگر از Bandana یا Stealth Camo استفاده کنید هم به رنک Big Boss نمیرسید [چون Special Item محسوب میشن] )

اینم یک عکس از رنک BB:

3010j2c.jpg

آخرین ویرایش:

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
اون شیوه ی بازی کردنتو میگه!مثلا بیشتر اکشن بازی کردی یا با سیاست بازی کردی و از این موارد...!
مثلا من علامت غورباقه رو گرفتم!:biggrin1:
به منم همينتور تازه دوزاريه ي كجم افتاد:biggrin1:

آخرین ویرایش:

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
تو مرحله ی outer haven قبل از ملاقات با raiden چه جوری میشه اون دره که شبیه فلکه ی آب هست رو بدون اینکه alert بگیری باز کنی؟
خیلی سخت هست اونجا ... بهترین کار اینه که بری ویدیو هایی که مردم تو YouTube گذاشتن رو ببینی ...

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
بهترینش همین Big Boss هست ... ( برای رسیدن بهش باید بازی رو روی درجه The Boss Extreme بدون کشیدن آلرت، کشتن کسی، کشته شدن و زیر 5 ساعت تموم کنی که خیلی کار سختی هست، در ضمن اگر از Bandana یا Stealth Camo استفاده کنید هم به رنک Big Boss نمیرسید [چون Special Item محسوب میشن] )
خوب اخه بعضی جاها هستش که حتما باید ادم بکشی و اون الرت میزنه بالا!
مثل اکت اخر بازی قبل از اینکه بخوای اون باسی که عروسک بهش وصله کلی میریزن که باید بزنیشون!

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
مثل اکت اخر بازی قبل از اینکه بخوای اون باسی که عروسک بهش وصله کلی میریزن که باید بزنیشون!
منظور اینجور جاها نیست که!
جاهایی که آلرت میگیری جاهایی هست که نیاز به جنگیدن نیست!
وگرنه این مرحله ای که تو میگی که از همون اول محاصره شدی! نزنی میکشنت

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
خوب اون وقت این تعداد کشته هات حساب میشه؟

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,763
نام
کیارش
در بازی جاهای استثنا هم هست ولی کمه. مثلا تو act3 موقعی که سوار بر موتوری نباید کسی رو بکشی. یا مثلا نباید boss های بازی رو با تفنگ های کشنده بکشی.
بالاخره بزارم یا نه؟

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,763
نام
کیارش

بله!!!!

باید خیلی سریع هر کی که میاد رو بیهوش کنی. و هنگام باز کردن در از chaff grenades استفاده کنی تا gekko ها و frog ها تا چند ثانیه freeze بشن. البته اجباری هم نیست. راه های دیگری هم هست. این راه من بود

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza

caution با آلرت فرق میکنه، اونجا caution میزنه نه آلرت، caution کلاً عیبی نداره.

هیچ استثنائی وجود نداره ... تو کل بازی به جزء باس ها هیچ کس رو نباید بکشین، میتونین بی هوش کنید ولی کشتن نه

بله ...

در بازی جاهای استثنا هم هست ولی کمه. مثلا تو act3 موقعی که سوار بر موتوری نباید کسی رو بکشی. یا مثلا نباید boss های بازی رو با تفنگ های کشنده بکشی.
بالاخره بزارم یا نه؟

هیچ استثنائی وجود نداره، حتی تو اکت 3 اونجایی که سوار موتور هستی ... همه اینا ویدئو هاش هست، برو نگاه کن ... مثلاً تو اکت 3 اونجا که سوار موتور هستی باید Chaff بندازی ...

اگر میخواین رنک BB رو بگیرین، اول از همه باید برین ویدئو های مردم رو نگاه کنید، چون تو بازی وقت هم ندارین، باید زیرِ 5 ساعت تموم کنید ... ( یعنی هر اکت 1 ساعت و 5 دقیقه ! )

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,763
نام
کیارش
منم گفتم که موقعی که سوار موتوری اگه کسیرو بکشی جزو کشته هات حساب میشه.(یه بار بدقت پست قبل رو بخون).
جاهای استثنا تو بازی وجود داره مثل: تو act3 موقعی که با raging raven میجنگی اگه یکی از این پرنده ها رو غیر عمد میکشی جزو کشته هات حساب نمیشه. یا تو act4 زمانی که داری از REX حمایت میکنی نابود کردن gekko ها جزو کشته هات حساب نمیشه.یا تو act1 موقعی که همراه تیم rat patrol team 01 هستی اگر frog هایی که رو دیوار هستند رو بیهوش کنی بعد بیفتن بمیرن جزو کشته هات حساب نمیشه

من خودم بازیرو تو 4:13 تموم کردم (البته بصورت naked) و از این استثنا ها هم مطمئنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر