Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
تو سایت کسی داستان قسمت های قبلو نذاشته ؟
اگه نه کسی نیست مختصر و مفید واسمون تعریف کنه ؟:biggrin1:
تو این صفحه یکی از اعضا(Reza rozo) زحمت کشید کامل توضیح داده
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=25&page=95
مجله بازی رایانه شماره 24 داستان بهتر و راحت تر توضیح داده...........

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
بابا این لیکوید اعصاب واسم نذاشته :mad: تا آخر بازی بورو اینجاش گیر کن. اه ه ه ه .

ویرایش: بالاخره بازی تموم شد چشمام پر اشکه :(( واااااااااای خدا چه پایانی داشت. :((

آخرین ویرایش:

SEIKO-XXX

کاربر سایت
Oct 27, 2008
891
نام
kivanc tatli
بابا این لیکوید اعصاب واسم نذاشته :mad: تا آخر بازی بورو اینجاش گیر کن. اه ه ه ه .

ویرایش: بالاخره بازی تموم شد چشمام پر اشکه :(( واااااااااای خدا چه پایانی داشت. :((

فردین غم اخرت باشه:biggrin1:
واقعآ اخرش عالی بود مخصوصآ اون جایی که اوتاکان به اسنیک یه چیزی میگه خیلی اخرشو میگما.

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
نگيد تو رو خدا،يادم ميفته:(( هر روز آهنگه اول بازيو مي زارم با عكساش نگاه مي كنم واااااااايييي اجب باريي بود من اولين MGS بود كه بازي مي كردم افسوسه اون موقي خوردم كه PS2 داشتمو MGS3 نگرفتم:((

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,764
نام
کیارش
توی یه قسمت از cheat ها و bonus ها(cheatcc.com )یه جا نوشته: برای باز شدن bandana و stealth suit نباید در طول بازی کسیرو بکشی و یا alert بگیری. ولی من وقتی بازی رو با درجه ی the boss extreme تمام کردم. این دو تب باز شدند. اما 5000000 drebin point میخواد . قضیه چیه؟

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,764
نام
کیارش
نه عزیز. مثلا من یه بار وقتی بازیرو تا آخر رفتم. آخر بازی بر اساس تعداد کسایی که کشتی. یا head shot kardi مردی و ..... بهت لقب میده مثلا بمن لقب عقاب داد

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
توی یه قسمت از cheat ها و bonus ها(cheatcc.com )یه جا نوشته: برای باز شدن bandana و stealth suit نباید در طول بازی کسیرو بکشی و یا alert بگیری. ولی من وقتی بازی رو با درجه ی the boss extreme تمام کردم. این دو تب باز شدند. اما 5000000 drebin point میخواد . قضیه چیه؟

باید این را بخری البته هم تخفیف هم میده من خودم یادمه که 3 روز تمامش کردم ولی تخفیفه خوبی داد شما هم باید جمع کنی من بعداز 7بار بازی کردن هنوز نتونستم همشان را بخرم خیلی احتیاج داره:eek::biggrin1:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
میگم این پچایی که برای آنلاین بازی کردنه رو لینک ندادن از جایی دانلود مستقیم کنیم؟
اینجوری با ps3 آپدیت کرد خیلی ستمه!
باید ps3 اشغال باشه بازی نکنی تا دانلودش تموم بشه:((

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
نه عزیز. مثلا من یه بار وقتی بازیرو تا آخر رفتم. آخر بازی بر اساس تعداد کسایی که کشتی. یا head shot kardi مردی و ..... بهت لقب میده مثلا بمن لقب عقاب داد
اون شیوه ی بازی کردنتو میگه!مثلا بیشتر اکشن بازی کردی یا با سیاست بازی کردی و از این موارد...!
مثلا من علامت غورباقه رو گرفتم!:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر