Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
آقایون ps3بازها من یه سوال داشتم اگر لطف کنید صادقانه جواب بدید ممنون میشم یعنی بدون تعصب نسبت به ps3
اما سوال من
من فن هیچ کنسولی نیستم ولی بازی crysis را روی سیستمی تقریبا با کیفیت بالا گیم پلیش را دیدم
بعد امروز تو سایت GT.com تریلر و گیم پلی MGS4 را دیدم به نظر من گرافیک crysis بالاتر از PS3 می آمد
نظر شما دوستان چیه ؟؟؟
سوال من فقط جنبه گرافیکی داره چون گیم پلی MGS4 یک شاهکاره که شبیه به خودش نداره
ولی کرایسیس یک گیم پلی تکراری داره
حالا نظر شما چیه ازنظر گرافیک MGS4 یا crysis؟؟؟؟؟؟؟؟؟
عزير من مشكل از PS3 نيست CE2 نساختن براي كنسول حالا ساخته مي شه CE3 براي كنسول ها انشا الله:smile:(به گفته ي سوات يرلي)

浪人

کاربر سایت
Sep 27, 2008
1,033
نام
اصلان

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,547
نام
امیر
سلام خدمت بروبچ!

یکی از دوستام یکی از مراحل گیر کرده.ممنون می شم کمک کنید:D

توی غول بعد ومپ همون که آدم ها رو مثل عروسک های خیمه شب بازی تکون میده
big%20smile.gif
همون جایی که akkiba تیر میخوره و میفته رو زمین و غوله meryl رو مثل عروسک های خیمه شب بازی گرفته+چند تا جسد دیگه .
چجوری باید جون غوله رو کم کنم و بکشمش؟
عیدقربان مبارک باد!

آخرین ویرایش:

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
سلام خدمت بروبچ!

یکی از دوستام یکی از مراحل گیر کرده.ممنون می شم کمک کنید:D
توی غول بعد ومپ همون که آدم ها رو مثل عروسک های خیمه شب بازی تکون میده
big%20smile.gif
همون جایی که akkiba تیر میخوره و میفته رو زمین و غوله meryl رو مثل عروسک های خیمه شب بازی گرفته+چند تا جسد دیگه .
چجوری باید جون غوله رو کم کنم و بکشمش؟

اسم اون به قول شما غول، Screaming Mantis هستش
دوستتون اولباید اون سرنگ رو به خود اسنیک تزریق کنه تا SM نتونه اسنیک رو کنترل کنه بعد باید اون دو عروسکی که دستشه رو هدف قرار بده و اینقدر بزنه که یکی از عروسکها بیوفته و بره برش داره و اون عروسک رو از قسمت انتخاب اسلحه ها Equip کنه و به راحتی SM رو بکشه (البته اگر هر دو عروسک رو بزنه که از دست SM بیوفته و جفتشون رو برداره بهتره )

آخرین ویرایش:

Arash Ps2

کاربر سایت
Nov 28, 2006
28
من تازه 2 روزه این بازی رو گرفتم و فعلا هم مراحل اولش هستم.
فقط یه سوال از کسایی که بازی رو تموم کردن دارم. اگه من روزی 1 ساعت بازی کنم چند روز طول میکشه تا تمومش کنم:cheesygri

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
من تازه 2 روزه این بازی رو گرفتم و فعلا هم مراحل اولش هستم.
فقط یه سوال از کسایی که بازی رو تموم کردن دارم. اگه من روزی 1 ساعت بازی کنم چند روز طول میکشه تا تمومش کنم:cheesygri
میدونی اگر من جای تو بودم اینکارارا نمی کردم چرا:confused:
بخاطر سیوش شما باید حداقل یک داستان رد کنی تا بتوانی سیو کنی :-"
البته خودم شخصا بازی را روی درجه خیلی اسان:biggrin1: بازی کردم و سه روزه تمامش کردم یعنی روزی 8ساعت بازی میکردم جوری میشد که سر درد میگرفتم:love:

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
البته خودم شخصا بازی را روی درجه خیلی اسان:biggrin1: بازی کردم و سه روزه تمامش کردم یعنی روزی 8ساعت بازی میکردم جوری میشد که سر درد میگرفتم:love:
حسين چرا تبليغ منفي مي كني:biggrin1: اصلا هم سر درد نمي گيري آخره بازي بازي رو دستش نيست سر درد كجا بود (البته تو هشدار سلامتي نوشته كه هر 1ساعت 15 دقيقه استراحت كنيد)ولي اين بازي اينقدر زيباست كه حد نداره نميشه ولش كرد...

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
حسين چرا تبليغ منفي مي كني:biggrin1: اصلا هم سر درد نمي گيري آخره بازي بازي رو دستش نيست سر درد كجا بود (البته تو هشدار سلامتي نوشته كه هر 1ساعت 15 دقيقه استراحت كنيد)ولي اين بازي اينقدر زيباست كه حد نداره نميشه ولش كرد...
البته این نظره منه ولی من روزه دوم سردرد گرفتم ولی روزه سوم اینقدر جالب بود که تا ساعت 3شب بازی را ادامه دادم وتمامش کردم وحتی گریه ام:(( گرفت از پس که احساسی بود این بازی ای بابا این ژاپینیها چه چیزهایی میسازند محشره
تمام:love:

Arash Ps2

کاربر سایت
Nov 28, 2006
28

خوب منم معمولا در روز 2 تا داستان یا سیوش رو رد میکنم.
یکی از نکات منفیه بازی اینکه که اکثر اوقات تنها هستی و گروه و هم تیمی نداری که باعث میشه ادم احساس تنهایی شدیدی تو بازی کنه.:laughing:
یه مشکل دیگه ای هم که دارم اینه که نمیدونم چرا تو بعضی از صحنه ها تصویر انقدر تاریک میشه که ادم نمیتونه جایی رو ببینه نمیدونم برای چیه؟:confused:

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
یکی از نکات منفیه بازی اینکه که اکثر اوقات تنها هستی و گروه و هم تیمی نداری که باعث میشه ادم احساس تنهایی شدیدی تو بازی کنه.
Did you ever play a stealth-action game?
یه مشکل دیگه ای هم که دارم اینه که نمیدونم چرا تو بعضی از صحنه ها تصویر انقدر تاریک میشه که ادم نمیتونه جایی رو ببینه نمیدونم برای چیه؟
همچین مشکلی وجود نداره

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
یه مشکل دیگه ای هم که دارم اینه که نمیدونم چرا تو بعضی از صحنه ها تصویر انقدر تاریک میشه که ادم نمیتونه جایی رو ببینه نمیدونم برای چیه؟:confused:

در این موارد شما باید از دید در شب استفاده کنی. L2 رو میگری میری روی solid eye و بعد مربع رو میزنی و L2 رو رها میکنی.

Arash Ps2

کاربر سایت
Nov 28, 2006
28
آقا من تو غول مرحله اولش گیر کردم همون که کلی دست داره و وقتی بهش شلیک میکنیم خودشو گلوله میکنه میاد سمتون و نصف جونمون میره.
باید چطوری این رو بکشم؟

Arash Ps2

کاربر سایت
Nov 28, 2006
28
اون موقه که دستش رو پیچید دورش در رو!!!!!!!
بعدش با SOLID EYE ببر روی نایت مود ببین کجا قایم شده (سخت ترین حالت)
منم همیشه وقتی خودشو گلوله میخواد کنه فرار میکنم ولی انقدر دنبالم میکنه تا بلاخره میزنه بهش. تاحالا نتونستم کاری کنم که بهم نزنه.:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر