Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

Royan

کاربر سایت
Aug 30, 2007
490
نام
رویان
دوستان نمیدونم کسی قبلا این رو گفته بود یا نه ولی اگه تکراریه ببخشید.

تو ACT 4 اونجائی که به دفتر کار قدیم اوتکان میرید و اوتکان ازتون میخواد رمز 5 رقمی رو وارد کنید اگه بجای 48273 که رمز در هست وارد کنید 14893 بهتون 100000 DP میده. همچنن با وارد کردن 78925 و 13462 دو تا آهنگ جدید برای IPOD باز میشه.

اگه تکراری بود شرمنده.

تکراری که بود,ولی دشمنت شرمنده.:love:
یک نکته: توی cut sceneها که psyche اسنیک کم میشه,با فشردن متمادی(:biggrin1:) دایره(شاید ضربدر توی ریجنای دیگه) میشه psyche رو پرش کرد. مثلا وقتی که مریل توی ایستگاه به اسنیک میگه: old snake یا ............. .:love:
حالا اگه تکراری بود شما ببخشید.:cheesygri

آخرین ویرایش:

[DOG]

کاربر سایت
Aug 28, 2006
644
نام
mili
توی act2:power suply بعدش باید چیکار کرد برق ها از کار افتاده با اون اسلحه فروشم حرف می زنه ولی وقتی می رم جلوتر به یه کم÷ میرسمکه هرچی می کشیم بازم ادم میاد بیرون خسته شدم کمک بعد چرا این reble ها یه منم تیر اندازی می کنن

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
نوشته شده توسط [DOG];522016:
توی act2:power suply بعدش باید چیکار کرد برق ها از کار افتاده با اون اسلحه فروشم حرف می زنه ولی وقتی می رم جلوتر به یه کم÷ میرسمکه هرچی می کشیم بازم ادم میاد بیرون خسته شدم کمک بعد چرا این reble ها یه منم تیر اندازی می کنن

اشتباه رفتی خو... باید برگردی از بقله همون راهی که میری یه جاده ست همونجاهایی که با دربین حرف زدی اون جاده رو تا ته برو...

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
اقا من توی مرحله 3 هر کجا میرم راه بسته هستش از کدم طرف باید برم چند بار راههارو طی کردم از یه جا دیگه برمیگرده جای اولش :((

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
اقا من توی مرحله 3 هر کجا میرم راه بسته هستش از کدم طرف باید برم چند بار راههارو طی کردم از یه جا دیگه برمیگرده جای اولش :((
گریه نکن جانم :biggrin1:
شما باید اون آدم ها رو اینقدر تعقیب کنی تا برسی به یک کلیسا که Eva رو اونجا ملاقات میکنی

(اگر زبانت خوبه با Otacon حرف بزن خیلی راهنماییت میکنه)

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
گریه نکن جانم :biggrin1:
شما باید اون آدم ها رو اینقدر تعقیب کنی تا برسی به یک کلیسا که Eva رو اونجا ملاقات میکنی

(اگر زبانت خوبه با Otacon حرف بزن خیلی راهنماییت میکنه)

من میزنم حرفهاش بره اصلا گوش نمیکنم . مرسی ببینم چی میشه :biggrin1:

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
میخوام بازی رو بدون kill برم ولی Act 2 بدجوری رو اعصابه :biggrin1:
1000 بار act 2 رو رفتم ولی بازم آخرش یدونه kill دارم... در حالی که اصلا کسی رو نکشتم.
حدس میزنم آخرش اونجایی که شلوغ میشه موقع کشتن gekko ها یه نفر تصادفی کشته میشه
کسی تاحالا همچین مشکلی داشته ؟
یه سوال دیگه هم دارم... تو gamefaq که میگشتم یه نفر گفته بود از توی mission briefing میشه stats رو چک کرد... چه جوری میشه ؟:confused:

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
تو mission briefing اونجايي كه صفحه چند قسمت ميشه بالاي قسمت زيرين و در نوار نارنجي رنگ يه چيزايي مينويسه.
اگر ميخواهي سيوت رو بزار تا ببينم ميتونم برات ردش كنم يا نه

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
يه نكته‌ي جالب ::::: اگر ساعت 5 صبح در حال بازي باشيد و بازي به قسمت instal بره اون وقت يه پيغام جديد مياد و ميگه كه ساعت از 5 گذشته و بهتره كه استراحت كنيد:laughing:(يا يه چزي شبيه اين) (يه جا خوندم كه از 4 به بعد اينجوري ميشه)
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

آخرین ویرایش:

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
يه نكته‌ي جالب ::::: اگر ساعت 5 صبح در حال بازي باشيد و بازي به قسمت instal بره اون وقت يه پيغام جديد مياد و ميگه كه ساعت از 5 گذشته و بهتره كه استراحت كنيد:laughing:(يا يه چزي شبيه اين) (يه جا خوندم كه از 4 به بعد اينجوري ميشه)
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
منم سر install کردن Act 4 داشتم که ساعت حدود 5 و خورده ای صبح بود :biggrin1: به این جمله قشنگ برخوردم

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
يه نكته‌ي جالب ::::: اگر ساعت 5 صبح در حال بازي باشيد و بازي به قسمت instal بره اون وقت يه پيغام جديد مياد و ميگه كه ساعت از 5 گذشته و بهتره كه استراحت كنيد(يا يه چزي شبيه اين) (يه جا خوندم كه از 4 به بعد اينجوري ميشه)

بعد از ساعت 2 هم میگه !

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
آقا این دومین غولش موندم همونجا که با BIG MAMA کارت تموم میشه این غوله یا 10 غول . بدبختی بالاپشت بومش حالت خر پشتس :mad:

[DOG]

کاربر سایت
Aug 28, 2006
644
نام
mili
آقا این دومین غولش موندم همونجا که با BIG MAMA کارت تموم میشه این غوله یا 10 غول . بدبختی بالاپشت بومش حالت خر پشتس

اگر منظورت این جونورس که ÷رواز می کنه من با stinger زدمش یکم بهش تیر بزن بعدش کمی وای میسه زدنش یکم سخته ولی ممکنه:cheesygri

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
بازم با عرض پوزش :
چشمام کور شد این غول بی شاخ و دم را چطور بکشم همش معلوم نیست از کجا پیداش میشه و همینطور اونایی که گاه ای میریزن اصلا نمیبینمشون معلوم نیست از کجا میزنن :mad::((

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,715
نام
امیر
چشمام کور شد این غول بی شاخ و دم را چطور بکشم همش معلوم نیست از کجا پیداش میشه و همینطور اونایی که گاه ای میریزن اصلا نمیبینمشون معلوم نیست از کجا میزنن

این Boss ای که میگی ، کشتنش یه مقداری وقت میبره ، باید وقتی که میاد پایین تیر میزنه بهت ، یه stun اگه اشتباه تایپ نکرده باشم بندازی جلوش و روتو برگردونی ، تا چشماش کور شه ، بعدش با اسلحه بزنیش ، بعد از چند بار زدن ، یهو غیب میشه ، از پله ها برو بالا روی بوم ساختمونای دیگه رو نیگا کن ، روی اونا خوابیده ، رفیقاشم بالا سرش دارن بال میزنن ، یه اسلحه دوربین دار بردار نشونه بگیر بزن تو مخش ، کلی از جونش کم میشه ، همینکارو ادامه بده تا بکشیش .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر