Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

residentevil4

کاربر سایت
Oct 28, 2005
910
bebakhshid ke engelish typ mikona ,in screaming mantis ro che shekli bayad bokoshim? vaghti surang ro mizanam az controlesh kharej misham va mitunam ba tir bezanamesh vali hichi az junesh kam nemishe faghat chandta demo neshun mide ke meryl ro control mikone ke aslaharo samte khodesh mibare!

dj_aligator

کاربر سایت
May 15, 2008
351
پست های اضافی پاک شد ، آقای dj_aligator عقاید و نظرات زیباتون رو در مورد MGS 4 اینجا ارائه ندید .
میشه بگید من کجا باید مشکلات این بازی رو بگم؟
شاید ممنوعه از این بازی انتقاد کنیم؟
اگه اجازه انتقاد نداریم بگین که دفعه بعد ازش تعریف کنم که پستهام پاک نشه:biggrin1:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
اگه اجازه انتقاد نداریم بگین که دفعه بعد ازش تعریف کنم که پستهام پاک نشه:biggrin1:
چیزهایی که شما نوشتی به هرچیزی شبیه هست به جز مشکلات. MGS از Splinter Cell تقلید کرده !!! lol
دقیقآ مثل این هست که بگیم God Of War اومده از Heavenly Sword تقلید کرده !
یا از اون طرف گفتی شماره 3 افتضاح بود !!! شماره 4 برای PS3 ناامید کننده بود ! ( احتمالآ کل مجلات و سایتها از شدت ناامیدی این امتیازها رو دادن )
در آخر هم گفتی این بازی یک بازی معمولی بود ! lol

==========
یه چیزی هست به نام عقیده و نظر , این عقیده و نظر تا جایی میتونه کاربرد داشته باشه که واقعیتها رو خراب نکنه. مثلآ من بگم فلان غذا خوشمزه هست نظر منه و کاریش نمیشه کرد , ولی وقتی بگم ارزش غذایی سوسک پخته بیشتر از میگو هست , این میشه خراب کردن واقعیت و ربطی به عقیده نداره.

dj_aligator

کاربر سایت
May 15, 2008
351
چیزهایی که شما نوشتی به هرچیزی شبیه هست به جز مشکلات. MGS از Splinter Cell تقلید کرده !!! lol
دقیقآ مثل این هست که بگیم God Of War اومده از Heavenly Sword تقلید کرده !
یا از اون طرف گفتی شماره 3 افتضاح بود !!! شماره 4 برای PS3 ناامید کننده بود ! ( احتمالآ کل مجلات و سایتها از شدت ناامیدی این امتیازها رو دادن )
در آخر هم گفتی این بازی یک بازی معمولی بود ! lol

==========
یه چیزی هست به نام عقیده و نظر , این عقیده و نظر تا جایی میتونه کاربرد داشته باشه که واقعیتها رو خراب نکنه. مثلآ من بگم فلان غذا خوشمزه هست نظر منه و کاریش نمیشه کرد , ولی وقتی بگم ارزش غذایی سوسک پخته بیشتر از میگو هست , این میشه خراب کردن واقعیت و ربطی به عقیده نداره.
در مورد امتیازها باید بگم اونها هم ادمن و ار ان ادمها یکی از یک بازی خوشش میاد 10 میده یکی بدش میاد 1 میده..وحی منزل که نیست.
من در بخش گیم پلی این بازی رو معمولی گفتم نه در بخشهای دیگه..
یکی از دوستان در مورد سبک مخفی کاریه mg3 گفت منم گفتم sc یعنی مخفی کاری نه mg3 ..
نمیخواستم اینو بگم میترسم فنهای 360 بریزن اینجا ولی وقتی گیم پلی halo ya geow رو بازی میکنیم میفهمیم با چه ظرافتی مراحل کنار هم گذاشته شده و یا اون مراحل با چه دیده روانشناسانه ای طراحی شده که بازیبازها وقتی در حال بازی هستن کنسولشون میسوزه به دلیل اینکه دلشون نمیاد از پایه دستگاه پاشن..
در بخش مبارزات و هوش مصنوعی هم که حرفی نمیمونه.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
بازی ای که میانگین امتیازاتش 93% شده و سایتهایی مثل IGN , Gamespot , Gamepro , Kikizo و خیلی های دیگه بهش امتیاز کامل دادن , احتمالآ مشکل خاصی نداشته باشه.
در مورد گیم پلی بازی هم همین کافیه که IGN بهش نمره 10 داده و Gamespot هم گفته Outstanding gameplay .
================
پستهای بعدی در این زمینه پاک میشن. چون اگه هرکسی بخواد به پست این دوستمون جواب بده تاپیک تا صفحه 100 میره به خاطر یه موضوع بی مورد !

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,031
نام
نیما

شما برو توی معرفی بازیها یه تاپیک بزن بنام انتقاد ( یا نقد ) MGS 4 ، اونجا هر چی دلت میخواد بنویس ... آخرش هم بهش امتیاز بده 2 ... .

اولا من بهت قول میدم که هیچ کی اینجا لازم نداره که تو مشکلات بازی رو براش بگی .
دوما جملات قشنگی مثل MGS از SC تقلید کرده اگه یکم میخواستی سخت بگیری 1 هفته باید بن میشدی ، حالا فقط پستت پاک شد .

این هوش مصنوعی هم سوژه ای شده .... شماها خیلی خفنید که روی BB Hard یا The Boss Extreme بازی رو میرید و واستون آسونه !!!!
ضمن اینکه توی بازی اگه به اون درصد OctoCamo هم توجه کنید خیلی خوبه ، چون دیگه انتظار ندارید وقتی روی 85 % هست یکی از 10 متری شما رو شناسایی کنه !!

البته اینم بگم که خیلی راحت میشه سابقه افراد توی سایت رو دید ، بنابراین مثلا از شما اصلا انتظاری نمیره که نگی MGS 4 بده ... به قول خودت :

گرافیک...gears of war
گیم پلی...halo3
داستان...metal gear solid4
موسیقی..haloooooooooooooooo3
فقط haloooooooooo3

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر