Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
واقعا چه حالی کردیم باهاش و چه داستانی چه اهنگی چه گیم پلی و بعدش انلاینش هم بماند که چه قدر خوب بود بازیش هیچ وقت تکرار نمیشه

• Like
Reactions: Arios 22

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
واقعا چه حالی کردیم باهاش و چه داستانی چه اهنگی چه گیم پلی و بعدش انلاینش هم بماند که چه قدر خوب بود بازیش هیچ وقت تکرار نمیشه

هیچوقت یادم نمیره باس آخر آسلات ترکیبی
خخخخخخخ
وقتی زدمش انگار دنیا گرفتن
یادش بخیر دیگه اون هس تکرار نمیشه

Subject 16

Only fools venture where them spirits tread
کاربر سایت
May 21, 2018
433
نام
Fazel
آقا حالا که این تاپیکو اوردید بالا من یسوال بپرسم :D
افسانه ها میگن حجم بازی یچیزی دور و بر 50 گیگ بوده یعنی تقریبا تمام حجم بلوری رو اشغال میکرده و یکی از دلایل انحصاری بودن و موندنش هم همین بوده، با این حال کوجیما گفته بازم مجبور شدیم یسری جاها رو کات و کمپرس کنیم تا بتونیم جاش بدیم درسته همچین قضیه ای؟:|
خلاصه همچین چیزی واقعا تو مخیله من نمیگنجه یه گیم سال 2008 پنجاه گیگ حجم داشته باشه و نسخه بعدیش که هفت سال بعد قراره بیاد تقریبا حجمش نصف این باشه:|

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
859
نام
محسن
افسانه ها میگن حجم بازی یچیزی دور و بر 50 گیگ بوده یعنی تقریبا تمام حجم بلوری رو اشغال میکرده و یکی از دلایل انحصاری بودن و موندنش هم همین بوده، با این حال کوجیما گفته بازم مجبور شدیم یسری جاها رو کات و کمپرس کنیم تا بتونیم جاش بدیم درسته همچین قضیه ای؟:|
خلاصه همچین چیزی واقعا تو مخیله من نمیگنجه یه گیم سال 2008 پنجاه گیگ حجم داشته باشه و نسخه بعدیش که هفت سال بعد قراره بیاد تقریبا حجمش نصف این باشه:|
دلیل حجم بالای این نسخه متال گیر بیشتر دیتا های کمپرس نشده بوده (فایل صوتی عموما). نسخه 5 فکر کنم نصف حجم این نسخه رو داشت یعنی حدود 25 گیگ که نرماله به نظرم

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
مگه پارچه است که متری حسابش می کنید

همه بازی ها اگر فشرده سازی نکنند حجمشون زیاد میشه
این بازی هم چون دیده رو ps3 حجم بلوری زیاده بی خیال فشرده سازی شده
در ضمن حجم بازی ۲۵ گیگه حدودا نه ۵۰ گیگ ...

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
سال ۲۰۲۱ شده و این تاپیک تو سال جدید میلادی بالا نیومده هنوز پس به بهانه سال جدید و برف و سرما :Dو این که کلا تاپیک این بازی رو هیچوقت نذاریم بخوابه ! یه ویدیو از بازگشت فوق احساسی به shadow moses ببینیم .اکتی که تا ابد تو ذهن تمام گیمر ها به خصوص طرفداران این سری بازی خواهد ماند .

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
سال ۲۰۲۱ شده و این تاپیک تو سال جدید میلادی بالا نیومده هنوز پس به بهانه سال جدید و برف و سرما :Dو این که کلا تاپیک این بازی رو هیچوقت نذاریم بخوابه ! یه ویدیو از بازگشت فوق احساسی به shadow moses ببینیم .اکتی که تا ابد تو ذهن تمام گیمر ها به خصوص طرفداران این سری بازی خواهد ماند .
من که نسخه ی یک رو بازی نکرده بودم و کلا MGS4 اولین تجربه م از سری بوده هم حتی با همون یه تیکه فلش بک و آهنگ فوق العاده ی the best is yet to come و دیدن محیط های فلش بک به صورت جدید احساسی میشدم:((

بدون شک یکی از بهترین صحنه های تاریخ ویدیو گیمه! (گرچه MGS4 به نظرم پر از این صحنه ها بود! :-" )

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
چند وقت پیش نسخه greatest hits رو به هزار بدبختی برای ps3 جور کردم روی درجه معمولی بدون کشتن شروع کردم به بازی خاورمیانه رو تموم کردم با موفقیت رسیدم امریکای جنوبی اخرش که مرحله تموم شد زد سه نفرو کشتی منم اصلا یادم نمیومد کجا من 3 نفرو کشتم شاید روی نفر بر که بودم چند تا gecko رو نابود کرده باشم ولی اونا رو که دیگه نمیشه نابود نکرد خلاصه این که بد ضد حال خوردم دیگه حوصله نکردم بازی رو ادامه بدم به خصوص که حوصله دوباره رفتن مرحله 2 رو ندارم و از مر حله 3 اروپای شرقی هم اصلا خوشم نمیاد بازی بیچاره از اون موقع داره خاک میخوره ولی یه روز حتما میرم سراغش دوباره تا رو درجه big boss extreme بدون کشتن این بازی رو تموم نکنم ول کنش نیستم خیلی خیلی بازی زیبایی هست شاید بگم از اون همه بازی انحصاری بیشتری که ps3 نسبت به 360 داشت فقط این یه مورده واقعا دوسش داشتم اگه قرار باشه بهترین بازی نسل هفت رو انتخاب کنم میشه این بازی مثل ace combat 3 electrosphere که بهترین بازی ps1 میدونمش

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
611
نام
Ali
تمومش کردین؟چون دوستم میگه اخرا بازی دیگ خراب میشه نمیشه جلو رفت یا شاید دیتا بازیش خراب بوده :-?
حتما دیتا بازی مشکل دار هست
برای ps3 های کپی خور خیلی عادی بود این مسئله خودم بازیو دانلود میکردم یا از مغازه دار میگرفتم و اگه مشکلی پیش میومد دوباره میریختمش
چون دیوونه این بازی بودم لحظه به لحظه این بازیو یادمه هیچ جاش کوچک ترین مشکلی نداشت هم خودم هم دوستام راحت بازی کردیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر