Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

ADSL

کاربر سایت
Mar 23, 2008
1,077
نام
رضا
با سلام من تو یه مرحله گیر کردم اونجایی که snake جوان میشه اولشم نشون میده که از قطار پیاده میشه نمیدونم تو این مرحله باید چی کار کنم لطفا راهنماییم کنید

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
با سلام من تو یه مرحله گیر کردم اونجایی که snake جوان میشه اولشم نشون میده که از قطار پیاده میشه نمیدونم تو این مرحله باید چی کار کنم لطفا راهنماییم کنید

اونجا باید بری دنبال اون یارو که عضو Resistance هست و تعقیبش کنی جوری که نفهمه و سربازهایی که جلوی راهش رو میگیرن رو بکشی یا بیهوش کنی... ( کلاً مانع ها رو برداری از جلوش ) تا برسی به محل اقامت EVA و ادامه ی داستان ...

پ.ن: من دیگه اسپویلر نمیکنم، چون: 1- کسی دیگه اسپویلر نمیکنه. 2- حدود 3 ماه از عرضه ی بازی میگذره...

Last edited by a moderator:

agent-47

کاربر سایت
Sep 19, 2007
43
بايد اون يارو كه نشونش ميده رو تعقيب كني تا به ساختمان گروه مقاومت برسي
توي راه هم ممكنه pmc ها دستگيرش كنن كه در اين حالت يا بايد مامورا رو بكشي يابايد با تفنگ MK22 بيهوششون كني.

LiQu!d OceL0T

کاربر سایت
Jun 11, 2007
332
نام
هاشم
یکی به من کمک کنه تو مبارزه با vamp هر چقدر میکشمش بازم زنده میشه چیکار کنم بمیره؟

وقتي ميخواست بلند بشه از پشت سر با CQC بگيرش و اون Syringe كه Naomi به Snake تو ACT 2 داده بود رو تو Item ها سمت چپت Active كن. همون موقع مثلث بزن و تمام...:biggrin1:

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
ممنون از جوابتون
میشه یه توضیح دقیق بدین منظور از cqc چیه؟با چی میشه اینکارو انجام داد؟
من رفتم پشت سرش تا بلند میشه اصلا فرصت نیست سریع جونش پر میشه موقعی که رو زمینه اینکارو بکنم؟
خواهش میکنم یه توضیح دقیق بدین خیلی دقیق
ممنون

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
ممنون از جوابتون
من رفتم پشت سرش تا بلند میشه اصلا فرصت نیست سریع جونش پر میشه موقعی که رو زمینه اینکارو بکنم؟
خواهش میکنم یه توضیح دقیق بدین خیلی دقیق
ممنون
انقدر باید بزنیش تا جونش تموم بشه بعد سرومی که naomi بهت داده رو از تو آیتم Equip کن درست موقعی که داره بلند ميشه از پشت با زدن دکمه R1 بگيرش و مثلث رو بزن
گفتی که سریع بلند میشه........سعی کن وقتی بهت نزدیک شده و جونش کمه تیر آخر بزنی نه زمانی که ازت دوره

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
دوست عزیز خدا بهت صبر بده چون اعصاب خوردکن ترین قسمت بازی همین جایی که شما هستی:biggrin1:

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
يعني اينكه بري از پشت خفتش كني.
دقيقآْ وقتي كه تازه از جاش بلند ميشه و سرش گيج ميره...

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
یعنی r1 نگه دارم وقتی خفتش کرد سریع مسلسو بزنم؟یا نگه دارم؟{راستی ببخشید من نمیدونم س سه نقطه کدوم دکمه کیبورده}بعد در ضمن r1 که میزنم باید اسلحه ای دستم باشه یا نه؟یعنی اون منوی اسلحه را ببرم یا باشه؟

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
یعنی r1 نگه دارم وقتی خفتش کرد سریع مسلسو بزنم؟یا نگه دارم؟{راستی ببخشید من نمیدونم س سه نقطه کدوم دکمه کیبورده}بعد در ضمن r1 که میزنم باید اسلحه ای دستم باشه یا نه؟یعنی اون منوی اسلحه را ببرم یا باشه؟
وقتی که از پشت گرفتیش یا خفتش کردی R1 نگه دار بعد شکل مثلث ظاهر میشه همون موقع روی مثلث بزن...یک بار روی مثلت بزنی کافیه....من وقتی میخواستم انجام بدم knife) چاقو دستم بود.
اگر انجام بدی قلقش میاد تو دستت...
منظورت (ث)/ E انگیلیسی

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
خیلی ممنون از جوابت من تا حالا تو شاره 4 بازی یه نفرم خفت نکردم میخوام بدونم با چه دکمه ای؟
دوستان گفتن دیگه ! باید انقدر به ومپ تیر بزنی تا بیوفته زمین، بعد بری پشتش و در حالی که Syringe رو Equip کردی، R1 رو بزنی تا به قول خودت "خفتش" کنی و بعد هم مثلث رو بزنی که البته مینویسه خودش...

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
آقا این آخرین سوالمه منظورتون از Equip اینه که سرنگو تو منوی سمت چپ بزارم؟آخه از اصطلاحا سر در نمیارم.این غولرو نزدیک 20 بار کشتمش پدرم در اومد.میخوام اطلاعاتم تکمیل باشه برم پدرشو در بیارم

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر