Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
اینم دوتا لینک با حال PS Store

>>> MGS4 Add-on (USA) (77MB) <<<
http://zeus.dl.playstation.net/cdn/...wPxXIX9NOd8WBWdbo.pkg?product=008E&country=us

>>> MGS4 Theatrical Trailer 1080p (EU) (375MB) <<<
http://poseidon.dl.playstation.net/...cal_Trailer_1080p.mp4?product=008E&country=gb
این اولی که که گذاشتی همون DataBase هست. ( توضیحات بیشتر... )

دومی هم همون Trailer آخریه از بازی هست که واقعاً هم قشنگِ. ( البته با کیفیت HDـش )

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
یه همچین باگی رو جدی توی بازی دیدی؟
من که ندیدم .اگه کسی هم دیده بیاد بگه.
ایشون بنظر میرسید فقط بازیرو درحد چندتا تریلر میشناسه و زیاد با آگاهی انتقاد نمیکرد.
مثلا هممون هزاربار گفتیم که شاید بخش اول بازی (نه اینکه گرافیک پایینی داشته باشه) ولی محیط بازی طوریه که گرافیک بازی چیزی برای خودنمایی نداره.(درحالی که همین محیط هم گرافیکش خیلی ها رو متعجب کرد). ولی نه که بگیم دیوارا مثل کاغذه!!
==============================================
در آخر هم اگه کسی میخواد از بازی انتقاد کنه باید حتما بازی رو کامل انجام داده باشه که از رو هوا یه چی نگه .
[/quote]
وقتی حقیقت تلخه چه کنیم رفیق. من این بازی رو تو کلوپ انجام دادم. اتفاقا همون موقع صاحب کلوپ داشت از بازی کلی تعریف می کرد که اون باگ پیش اومد. خودش هم خندش گرفته بود. اگه می خوای شمارشو بهت بدم از خودش سوال کن. دیگه نگم...:-"

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
نیگا کن دوست عزیز MGS بازی ای نیست که بخواد بخاطر گرافیک طرفدار پیدا کنه یا جذابیتش در گرافیک باشه (که البته نسخه چهارم واقعا فوق العاده س _همون طور که اکثر سایت ها و مجلات این رو تایید می کنن) خوب هر کس سلیقه ای داره ولی دلیل نمی شه بگید در حد تبلیغاتش نبوده ! حتی فراتر از تبلیغات هم بوده و همه ی طرفدارهای این بازی رو کاملا ارضا کرده !
البته این یه چیز طبیعی هست که کسی که تاحالا این سری رو بازی نکرده و فقط به واسطه ی چهارتا تریلر با این بازی آشنا شده و به داستان که مهمترین رکن بازی هست واقف نیست, انتظاراتش برآورده نشده باشه ! (ولی سوال اینه که شما از MGS 4 چه انتظاری داشتی که بهش نرسیدی؟!!!!!)
سلام. باز خوبه یه نفر پیدا شد جواب ما رو درست حسابی بگه. از این تبلیغاتی که پیش می رفت انتظار داشتم گرافیکش از این حرفا بالاتر باشه. نحوه ی انتخاب اسلحه و منوها و ... تغییر کرده شده باشه و بهتر باشند و اینکه اولین بار که نشستم پای بازی از این باگ های گرافیکی نبینم که بهم ضدحال زد. اگه شما هم اون باگ رو می دید شاید مثل من می شدید.
دیگه ما تسلیمیم بابا. بقیه افراد جایی برای حرف زدن نمی گذارند.

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
دوستان سلام
بالاخره بازی متال گیر 4 هم عرضه شد البته اگر اشتباه نکرده باشم
و با عرضه این بازی و GTA دیگه تقریبا میشه گفت کنسول پلی استیشن3 چطور از اب در اومده
و دیگه کسی نمیتونه بگه وقت برای بازیساز ها کم بوده تا بتونن بازی خوب تحویل بدن
سوال من اینه که این باز یدر چه حدی از لحاظ کیفیت هست ایا تونسته انتظارات رو براورده کنه
دوستانی که بازی رو گرفته اند و روی ال سی دی اچ دی کیفیت اون در چه مایه هایی هست ؟
ایا واقعا ارزش داره به خاطر این بازی و چند بازی دیگر کنسول سونی رو بگیریم
کمی در مورد این موضوع دوستان نظر بدن
یا اینکه باید بازم منتظر بازی God of War3 موند و کیل زون2

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,041
نام
نیما
سلام. باز خوبه یه نفر پیدا شد جواب ما رو درست حسابی بگه. از این تبلیغاتی که پیش می رفت انتظار داشتم گرافیکش از این حرفا بالاتر باشه. نحوه ی انتخاب اسلحه و منوها و ... تغییر کرده شده باشه و بهتر باشند و اینکه اولین بار که نشستم پای بازی از این باگ های گرافیکی نبینم که بهم ضدحال زد. اگه شما هم اون باگ رو می دید شاید مثل من می شدید.
دیگه ما تسلیمیم بابا. بقیه افراد جایی برای حرف زدن نمی گذارند.

مثل اینکه من واقعا باید یه دکتر برم ! چون جدی جدی به خودم شک کردم ...

مثلا گرافیکش چقدر باشه ؟! من که گفتم اگه میشه 3 تا بازی نام ببر که گرافیکش بهتر باشه ، اگر هم بیشتر از 3 تا وجود داشت نام ببر ...

خواهشا این سوالو جواب بده ....

Midpoorya

کاربر سایت
Oct 2, 2007
481
نام
پوریا
دوستان سلام
بالاخره بازی متال گیر 4 هم عرضه شد البته اگر اشتباه نکرده باشم
و با عرضه این بازی و GTA دیگه تقریبا میشه گفت کنسول پلی استیشن3 چطور از اب در اومده
و دیگه کسی نمیتونه بگه وقت برای بازیساز ها کم بوده تا بتونن بازی خوب تحویل بدن
سوال من اینه که این باز یدر چه حدی از لحاظ کیفیت هست ایا تونسته انتظارات رو براورده کنه
دوستانی که بازی رو گرفته اند و روی ال سی دی اچ دی کیفیت اون در چه مایه هایی هست ؟
ایا واقعا ارزش داره به خاطر این بازی و چند بازی دیگر کنسول سونی رو بگیریم
کمی در مورد این موضوع دوستان نظر بدن
یا اینکه باید بازم منتظر بازی God of War3 موند و کیل زون2
عزیز عرضه شده تقریبا 2هفته است
واقعا عالیه
از همه نظر(البته به نظر من)
مطمئن باش ارزش خریدن ps3 رو داره
این عنوان رو از دست نده;)
موفق باشید

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
این Gun Trinquilizer (اگه درست تایپ کرده باشم) خیلی چیز باحالیه.
واسش میشه چهارنوع تیر گرفت:(البته بعد از یبار تموم کردن بازی)
Rage-Cry-Laugh-Scream که اگه با هرکدوم از این تیرها به یکی شلیک کنین همون جور عکس العمل نشون میده.
یه صحنه های خنده داری هم این وسط درست میشه.
مثلا به چندتا سرباز PMC به هرکدوم یک نوع از این تیرا زدم مثل دیوونه افتادن بجون هم یکی درحال فریاد زدن بود یکی گریه میکرد یکی میخندید و همین حالت بهم شلیک میکردن. واقعا صحنش دیدنی شده بود.
اگه میخواین بعد تموم کردن بازی دوباره شروع کنین به بازی باید سیوی که وقتی بازی رو تموم کردین و سیو کردین رو لود کنین بعد لول رو انتخاب کنین.همینطوری از اول شروع نکنین که آیتم های گذشته و جایزه وجود ندارن.

آخرین ویرایش:

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
دوستان این آپگیرید اسلحه ها رو چطور انجام بدیم ؟ منظورم اینه که کدوم اسلحه بهتره از نظر قدرت ، دقت و تعداد فشنگ . این آیتمها خیلی دنگ و فنگ داره :-"
کلا پول بیشتر چطور بدست میاد ؟
یه خورده راجع به آیتمها و اسلحه ها و پولی که باید خرج کنیم توضیح بدید ( البته فقط متال خورا);)

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
دوستان این آپگیرید اسلحه ها رو چطور انجام بدیم ؟ منظورم اینه که کدوم اسلحه بهتره از نظر قدرت ، دقت و تعداد فشنگ . این آیتمها خیلی دنگ و فنگ داره :-"
کلا پول بیشتر چطور بدست میاد ؟
یه خورده راجع به آیتمها و اسلحه ها و پولی که باید خرج کنیم توضیح بدید ( البته فقط متال خورا);)
اسلحه انقدر زیاد هست که عمراً تو بازی از همشون استفاده کنی.
پولی هم نیست ! برای خرید باید DB ( Drebin Point ) داشته باشی که از اسلحه ای هایی که رو زمین هست به دست میاری. اصلاً هم مشکل نیست، یه کم بازی کنی یاد میگیری !

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
مرسی علیرضا جون
راستی جریان این مجله pb چیه ؟ چطور باید مطالعش کنی؟:biggrin1:
:D باید از قسمت Weapon ها انتخابش کنی و بعد با R2 هم انتخابش کنی و با R1 بندازیش جلو خودت. :D حالا باید بری روش، بشینی و بعد مثلث رو بزنی و ... :D مجله ها رو واس ه سرباز ها هم میتونی بندازی که خوب گمراهشون میکنه. :D

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
کدوم اسلحه بهتره از نظر قدرت ، دقت و تعداد فشنگ . این آیتمها خیلی دنگ و فنگ داره :-"
همون M4 از همه بهتره هم suppressor میخوره هم دوربین و scope هم لیزر و چراغ.:cool:
واسه هر سبک بازی از اکشن تا stealth هم بدرد میخوره.
واسه upgarde کردن هم برو روی هر سلاحیکه داری L1 رو بزن و بعد L2 بود فکر کنم که نشون میده هر تفنگ چه چیزایی بهش وصل میشه.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر