Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
به به ، به به :biggrin1:.مثل اینکه واقعا کیفیت بافتها پائینه . اصلا صفر
عجیبه تا حالا دقت نکرده بودم. باید به خاطر این شاهکار به کوجیما تبریک گفت.:-"
محمد جون دقیق متوجه نشدم داری مسخرم میکنی یا نه! (:D) ولی اگر این شاتهای جدید رو با اونی که بالا گذاشتم مقایسه کنی متوجه میشی کیفیت بافت ها در هر دو یکی هست.

پ.ن. منظور از شاتی که گذاشتم نشون دادن استفاده اسنیک از خُمپاره 60 بود، خودمم به کیفیت ش دقت نکرده بودم :cheesygri.

*Mohammad*

کاربر سایت
Mar 6, 2007
674
نام
محمد
محمد جون دقیق متوجه نشدم داری مسخرم میکنی یا نه! (:D) ولی اگر این شاتهای جدید رو با اونی که بالا گذاشتم مقایسه کنی متوجه میشی کیفیت بافت ها در هر دو یکی هست.

پ.ن. منظور از شاتی که گذاشتم نشون دادن استفاده اسنیک از خُمپاره 60 بود، خودمم به کیفیت ش دقت نکرده بودم :cheesygri.

فریدون جان من هیچ وقت همچین کاری نمیکنم.:biggrin1:
منظور من هم همین بود .کیفیت بافتها خیلی پائینه و دلیل اینکه من ( و خیلی هایه دیگه - یه وقت به کسی توهین نشه !!) متوجه کیفیت پائینه بافتها نشدم اینه که واقعا جو گیر این بازی شدم :biggrin1: و اصلا به بافتها توجه نکردم. و به نظرم هم اصلا مهم نیست مهم خود بازی هست که کیفیت خوبی داشته باشه ، که داره.

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
خداییش نخواین به تاپیک سر و سامون بدین
یاد اون موقع که MGS3 می خواست بیاد به خیر (تو BD)
اینجا شده تاپیک تجاری و اینکه چه جوری می شه MGS4 رو خرید
از صفحه ی اول تا حالا فقط سه تا پست مفید (یکی از دوستان که افتخار آشنایی رو ندارم یه سری عکس گذاشته بود ، حسام راجب جانی یه سری توضیح داده بود و آریا هم یه چیزایی راجب تریلر نوشته بود) بقیه یا کل کل بود راجب 360 و PS3 (دیگه واقعا این بحث زشته) ، یا خاطرات دوران کودکی یا طریقه ی خرید بازی
بابا یکم راجب بازی صحبت کنید ، نظر بدید ، امکانات گیم پلی رو بنویسید ، راجب داستان بنویسین تا لا اقل یکی مثل من که سرش تو خبرا نبوده هم بفهمه اوضاع از چه قراره
==
یه نظر شخصی هم بگم (دعوا راه نیفته ها )
تو تمام تریلرهایی که دیدم تا حالا هیچ کدوم کیفیت اون تریلر E3 2006 (همون یه ربعی ) رو ندارن
اما خوب من هیچ وقت متال گیر رو به خاطر گرافیک یا حتی گیم پلی خاصش بازی نکردم فقط برای داستانش بوده و بس

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
خداییش نخواین به تاپیک سر و سامون بدین
یاد اون موقع که MGS3 می خواست بیاد به خیر (تو BD)
اینجا شده تاپیک تجاری و اینکه چه جوری می شه MGS4 رو خرید
از صفحه ی اول تا حالا فقط سه تا پست مفید (یکی از دوستان که افتخار آشنایی رو ندارم یه سری عکس گذاشته بود ، حسام راجب جانی یه سری توضیح داده بود و آریا هم یه چیزایی راجب تریلر نوشته بود) بقیه یا کل کل بود راجب 360 و PS3 (دیگه واقعا این بحث زشته) ، یا خاطرات دوران کودکی یا طریقه ی خرید بازی
بابا یکم راجب بازی صحبت کنید ، نظر بدید ، امکانات گیم پلی رو بنویسید ، راجب داستان بنویسین تا لا اقل یکی مثل من که سرش تو خبرا نبوده هم بفهمه اوضاع از چه قراره
==
یه نظر شخصی هم بگم (دعوا راه نیفته ها )
تو تمام تریلرهایی که دیدم تا حالا هیچ کدوم کیفیت اون تریلر E3 2006 (همون یه ربعی ) رو ندارن
اما خوب من هیچ وقت متال گیر رو به خاطر گرافیک یا حتی گیم پلی خاصش بازی نکردم فقط برای داستانش بوده و بس
دقیقا. مثلا موهای مرل، انگار با خمیر بازی درست کردن و چسبوندن به سرش!! اما تو تریلر 06 خیلی اینطوری نبود.

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
لطفا يكي كه اين بازي روداره براي بدبخت هايي كه نمي تونن ps3 بخرن[مثل خودم]بياد و درمورد داستان بازي وگيم پلي ومراحلش توضيح بده اگه مي شه يك عكس هم ازمنوي اصلي بازي بذارين.

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
لطفا يكي كه اين بازي روداره براي بدبخت هايي كه نمي تونن ps3 بخرن[مثل خودم]بياد و درمورد داستان بازي وگيم پلي ومراحلش توضيح بده اگه مي شه يك عكس هم ازمنوي اصلي بازي بذارين.
برادر من شما اگه همین یه نصف صفحه روهم میخوندی باید متوجه میشدی که بازی هنوز ریلیز نشده! کجایی شما!

آخرین ویرایش:

BIIAA

کاربر سایت
Jan 9, 2007
293
من یکی که چشم بسته حتی اگر گرافیک بازی در حد ps هم باشه میخرم .....
ولی قبل از خرید نظر خودمو :-":biggrin1: درباره گرافیک بازی بگم که :
از نظر من نسبت محیط بازی به کاراکتر مثل GT میمونه یعنی طراحی شخصیتها عالی اند(دقیقا" مثل ماشینهای GT) ولی محیط دیتیلها و..... ضعیف اند (باز هم مثل محیط GT:biggrin1:)
ولی همانطور که گفتم بازی در هر سطحی که باشه قطعا" من یکی از خریدارانش خواهم بود دلیلش هم که بسیار روشنه :cool: ولی نکته اینجاست که اگر گرافیک بازی خیلی دور از انتظار باشه برای خود شرکت سازنده بد میشه که گفته "ما از قدرت ps3 بطور بهینه و کامل استفاده کردیم"
نمیدونم چرا هرکی میاد و یه ذره گرافیک بازیش از بازیهای قبلی روی ps3 بیشتر میشه میگه ما از نهایت قدرت کنسول ps3 استفاده کردیم (در صورتی که ps3 هنوز جای کار داره و هنوز تمام قدرت های نهفته اش اشکار نشده) او از برن اوت که سازنده هاش این حرف رو زده بودند این هم از این.......

بهر حا همانطور که گفتم اگر گرافیک این بازی 0 هم باشه نه تنها من بلکه خیلی ها هم میخرندش فقط من از حرف پوچ سازندها (در مورد استفاده نهایت از قدرت کنسول) بدم میاد و همین :biggrin1:

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
این بازی اولین 10 را دشت کرد .از مجله رسمی پلی استیشن . جالبه یارو که بازی را نقد کرده بود یه جوری نوشته بود انگار اسنیک اخرش میمیره . منم همچین تصوری دارم .فکر کنم اخرش اسنیک بمیره .:((

Reza-sony

کاربر سایت
Jan 21, 2007
682
اولین مشخصه بارز سری بازیهای متال گیر ، گیم پلی ، داستان و نوآوریهای درون بازی بود . اگه کسی MGS3 رو بازی کرده باشه ، حتما تایید میکنه که اون بازی هیچ چیزی کم نداشت ، از نظر گرافیک هم که عالی بود . حالا باید ببینیم شماره 4 چیکار میکنه .

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
این بازی اولین 10 را دشت کرد .از مجله رسمی پلی استیشن . جالبه یارو که بازی را نقد کرده بود یه جوری نوشته بود انگار اسنیک اخرش میمیره . منم همچین تصوری دارم .فکر کنم اخرش اسنیک بمیره .:((
هنوز تو فكر جمله آخر Paul Fiztpatrick تو اون نقدم
Farewell Old Friend,You Have Earned Your Rest...
:smoke1:
ّواسه قانون Strict No Spoiler نمي تونست در مورد داستان حرف بزنه
شايد فقط از الان مي خواست اشك مارو در بياره و خبري نباشه:biggrin1:

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum

سه هفتع وایسا تاریخ عرضه 23 خرداد است ببینیم معتبرها چه چیزی میگویند .
فکر کنم اسنیک میمیرد در کنار قبر اتاکان بود یا لیکوئید نفهمیدم . فکر کنم لیکوئید باشه چون وقتی جلوی قبر نشسته داره فکر میکنه مدام صدای لیکوئید را میشنود . :biggrin1:

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487

خب اگه اینو گفته که اون قانونی روهم که گفتی نقض کرده چون این حرفش چه معنی دیگه میتونه داشته باشه:confused:
شایدم چون مثلا این آخر داستانه سریه متال گیره بهش میگه Farewell Old Friend.
راستی این نقده کوشش؟ لینکشو میذاری مام بخونیم؟:biggrin1:

آخرین ویرایش:

Niko Bellic 2

کاربر سایت
Jul 26, 2007
959
دوستان سلام.
الان نزدیک ریلیز بازیه...
من 1 چیزی هنوز که هنوزه نفهمیدم....
شخصیت متال گیر 4 همون شخصیت متال گیر 3 (بیگ باس) هستش؟؟؟؟

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,807
شرمنده که بین اهالی فن همچین سوالی میکنم :blushing: ولی میخواستم بدونم تو این قسمت اسنک حدودا چند سالشه؟آخه من 3 رو که بازی میکردم میخورد خیلی سال پیش باشه پس این چطوری هنوز زنده هست؟:cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر