Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
فکر می کنم ادامه این بحث توی فروش و تبادل بازی های ps3 باشه بهتره.اینجا هدف تایپک به هم می خوره بهمون گیر می دن . منم موافقم با این نظر.

میدونم به تاپیک ربطی نداره ولی صبر کن یه چند نفر از بچه ها بیان ببینن بحثو چون بیشتر به این بازی مربوطه تا فروش و تبادل
بعد که همه مطلع شدن اگر مشکلی بود میریم اونجا;)

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,037
نام
نیما
سلام

میخوام یه پیشنهاد مطرح کنم ببینیم که اگر طرف دار داشت و عملی شد دیگه ایندفه دسته توپخونه رو بگذاریم تو حنا تا دفعه بعد قیمته فضایی ندن
من پیشنهاد رو مطرح میکنم و اگر استقبال شد و قرار شد اجرا بشه یکی از دوستان لطف کنه پیگیریش کنه

به نظره من یکی از آقایون ( مثلا آقا نیما) که از سایته play-asia خرید کرده و آشنا هست بیاد لطف کنه و قبوله زحمت کنه از اونایی که بازی رو میخوان پول بگیره و از سایت خرید کنه اینطوری هم هزینه حمل سرشکن میشه و هم ممکنه تو تعداده بالا تخفیفی قائل باشن .
در هر صورت یه بار که این کار بشه میشه بازم تکرارش کرد و یکی از محاسنش هم اینه که دوستامون تو توپخونه یه کم به خودشون میان که برای بازیهایه این مدلی اینقدر دندون گرد نکنن:biggrin1:

منتظرم دوستان نظراتشون رو بگن:confused:

شرمنده ، این کار خیلی مسئولیت داره و با توجه به اینکه ما در ایران زندگی میکنیم و هیچ چیزی برامون حساب کتاب نداره ، اصلا نمیشه این کار رو کرد ...
چون هیچ تضمینی نیست که بازی ها برسه ( تازه اونم تعداد بالا ! )
این کار نه از طرف من و نه از طرف شخص دیگه امکان پذیر نیست ....

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,726
نام
امیر

شرمنده ، این کار خیلی مسئولیت داره و با توجه به اینکه ما در ایران زندگی میکنیم و هیچ چیزی برامون حساب کتاب نداره ، اصلا نمیشه این کار رو کرد ...
چون هیچ تضمینی نیست که بازی ها برسه ( تازه اونم تعداد بالا ! )
این کار نه از طرف من و نه از طرف شخص دیگه امکان پذیر نیست ....

بزار بقیه بچه ها هم نظر بدن ببینیم چی میشه.

آخرین ویرایش:

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
البته نیما جان راست میگه مسئولیت و درده سرش یه طرف پست و گمرک هم یه طرف فکر کنم باید یه فکره دیگه کرد چون خریدنش به قیمته 100 هزار به بالا هم خیلی زور داره

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,726
نام
امیر
بله به صورت تعداد بالا به مشکل بر می خوره ولی اگه هر نفر جداگانه پول پستشو از مبدا بده بازم می ارزه اصلا بره چی به این پیام نگیم بیاره وقتی تعداد بالا باشه می تونیم با تخفیف ازش بگیریم.

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
بچه ها من یک نظر توپ دارم :
نیما میتونه یجورایی کمکمون کنه . نیما جان راهی هست ما هم بتونیم ویزا کارت داشته باشیم تا بتونیم خرید کنیم اینجوری همه هم به دست خودشون میرسه و هم بهتره . .
همه هم دیگه خودشون سفارش میدن و هم تحویل میگیرن .

از همینجا اعلام میکنم که هر کی بخواد تا الان اینجارو دیدن ادامه بحث در خرید و تبادل ازیها .. با تشکر

آخرین ویرایش:

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,726
نام
امیر
بچه ها من یک نظر توپ دارم :
نیما میتونه یجورایی کمکمون کنه . نیما جان راهی هست ما هم بتونیم ویزا کارت داشته باشیم تا بتونیم خرید کنیم اینجوری همه هم به دست خودشون میرسه و هم بهتره . .
همه هم دیگه خودشون سفارش میدن و هم تحویل میگیرن .

به علت تحریم سیاسی نه ویزا نه مستر .البته بانک رفاه یه چیزایی می داد فکر کنم.

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,037
نام
نیما
به آقا پیام هم بگیم خوبه ولی ایشون چون از دبی میاره شنیدم بازیهایه پر طرفدار اونجا هم یه جورایی بالا در میاد

درسته بالا میره ، ولی نه اینقدر ، مثلا گرونترین بازی که توی دبی تا حالا بوده PES 2008 بوده ، که قیمتش 299 درهم ( 77 هزار تومن ) بود .
این کار بهترین کاره ، ولی طرف باید قید سودش رو بزنه یا خیلی کم سود بگیره ...

من اگه نزدیکهای عرضه MGS4 برم دبی یا جای دیگه ، میتونم تا 10 تا بیارم ( فکر نمیکنم بیشتر بشه چون احتمالا گیر بدن توی بازرسی ... )

پیام هم بهتر از من میتونه اینکار رو بکنه ، یعنی فکر کنم بتونه تعداد زیاد بیاره ، حالا باید خودش بیاد بگه ....

Hooshi

کاربر سایت
May 8, 2007
1,082
نام
Houshang
درسته بالا میره ، ولی نه اینقدر ، مثلا گرونترین بازی که توی دبی تا حالا بوده PES 2008 بوده ، که قیمتش 299 درهم ( 77 هزار تومن ) بود .
این کار بهترین کاره ، ولی طرف باید قید سودش رو بزنه یا خیلی کم سود بگیره ...

من اگه نزدیکهای عرضه MGS4 برم دبی یا جای دیگه ، میتونم تا 10 تا بیارم ( فکر نمیکنم بیشتر بشه چون احتمالا گیر بدن توی بازرسی ... )

پیام هم بهتر از من میتونه اینکار رو بکنه ، یعنی فکر کنم بتونه تعداد زیاد بیاره ، حالا باید خودش بیاد بگه ....
اقا پيام ميتونه اين کار رو برای GTA IV هم بکنه؟

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,020
نام
آریا
اقا پيام ميتونه اين کار رو برای GTA IV هم بکنه؟
تاپیک MGS هست اینجا ! ولی در مورد GTA IV فکر کنم کار یه کمی سخت تر باشه. عموی من یدونه ( نه 10 تا ) Saints Row یه سال و نیم پیش از آمریکا فرستاد و توی گمرک گفتن این بازی طبق لیستی که ما داریم ورودش ممنوعه. آخرشم هرکاری کردیم بهمون ندادنش.

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
تاپیک MGS هست اینجا ! ولی در مورد GTA IV فکر کنم کار یه کمی سخت تر باشه. عموی من یدونه ( نه 10 تا ) Saints Row یه سال و نیم پیش از آمریکا فرستاد و توی گمرک گفتن این بازی طبق لیستی که ما داریم ورودش ممنوعه. آخرشم هرکاری کردیم بهمون ندادنش.
پس از همین حالا باید خیر اون GTA ای روکه در انتظار رسیدنشمو بخورم:((

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,037
نام
نیما
خب بالاخره MGS : Essential که از Play-asia خریده بودم ، دقایقی پیش رسید به دستم !
جالبه که دقیقا همون 24 اپریل که گفته بودن رسید !

گمرک هم یه مهر زده بود روی بسته که نوشته ش واضح نیست ولی ظاهرا نوشته که محتویات توش رو دیدن و هزینه اضافی هم بهش تعلق نگرفته .

ضمنا هر سه نسخه هم بدون مشکل روی PS3 مدل 80 گیگ UC اجرا شد .

حالا میشه با خیال راحت MGS 4 رو پیش خرید کرد که سرهم قیمتش میشه 70 دلار ...

2mi42s4.jpg

SkyWalker1726

کاربر سایت
Aug 29, 2007
378
نام
Ali
خب بالاخره MGS : Essential که از Play-asia خریده بودم ، دقایقی پیش رسید به دستم !
جالبه که دقیقا همون 24 اپریل که گفته بودن رسید !

گمرک هم یه مهر زده بود روی بسته که نوشته ش واضح نیست ولی ظاهرا نوشته که محتویات توش رو دیدن و هزینه اضافی هم بهش تعلق نگرفته .

ضمنا هر سه نسخه هم بدون مشکل روی PS3 مدل 80 گیگ UC اجرا شد .

حالا میشه با خیال راحت MGS 4 رو پیش خرید کرد که سرهم قیمتش میشه 70 دلار ...

2mi42s4.jpg

مبارکه :cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر