Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
هيچي يه سرنگ هست پيدا ميكني توي لوازمت بعد وقتي زديش ميري بالاي سر ومپ r1 + مثلث رو ميزني البته اگه درست يادم باشه اگه درست گفته باشم و بزني سرنگ رو ميزنه زيرگلوش :d

1994

کاربر سایت
Sep 10, 2008
617
نام
1994
هيچي يه سرنگ هست پيدا ميكني توي لوازمت بعد وقتي زديش ميري بالاي سر ومپ r1 + مثلث رو ميزني البته اگه درست يادم باشه اگه درست گفته باشم و بزني سرنگ رو ميزنه زيرگلوش :d
دستت درد نکنه فقط اون سرنگو از کجا باید پیر بیارم ؟ توی map دنبالش بگردم ؟

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
سلام.من تو این بازی مشکل دارم یکی از دوستام بازی رو از رو ps3 خودش رو هارد اکسترنال من ریخت که اسپلیت شده بود.وقتی با روش همون ریختن فایل بزرگ در هارد داخلی انجام دادم و رو بازی کلیک کردم و بعد از رفتن داخل بازی همون اولش گفت ضربدر رو بزنید تا بازی نصب شه (داخل بازی) وقتی زدم همین طور 100 تا سیگار کشید ولی 1 درصد هم اون نصب جلو نرفت مشکل از چیه؟
فضای خالی داخل هارد هم نزدیک 20 گیگ هست.مولتی منم هم 2.09 هستش.
ممنون میشم کمک کنید

ps3 gamer.

کاربر سایت
Nov 2, 2010
327
نام
متین
بچه ها چون من زیاد از سبک مخفی کاری خوشم نمیاد میخواستم بدونم کل بازی مخف یکاریه؟؟؟؟؟؟
یا اگه کلش مخی کاری نیست تقریبا چند درصدش اینطوریه!؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
بچه ها چون من زیاد از سبک مخفی کاری خوشم نمیاد میخواستم بدونم کل بازی مخف یکاریه؟؟؟؟؟؟
یا اگه کلش مخی کاری نیست تقریبا چند درصدش اینطوریه!؟
نه بابا مخفی کاری میل خودته که چه جوری بازی کنی هم میتونی همه را بکشی بدونه اینکه مخفی بشی و هم میتونی هیچکس را نکشی و بازی را تمام کنی
بستگی به خودت دار ه

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
یکی از کار های کوجیما این که وسوسه کنه.

خودم اولین بار بازیش کردم گفتم این چیه بازیه البته قدیمی هاش ولی بری جلو از پای تلویزیون پا نمیشی

Apple 2012

کاربر سایت
Aug 29, 2011
26
سلام مرحله اخر توی کشتی باید چیکار کنم تا کشته نشم ؟ تا میرم در را باز کنم دو تا ربات دنبالم میکنن وبعدش خلاص در ضمن همه راهها را امتحان کردم هر چی هم میکشی تموم نمیشن.لطفا راهنمایی کنید

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
سلام مرحله اخر توی کشتی باید چیکار کنم تا کشته نشم ؟ تا میرم در را باز کنم دو تا ربات دنبالم میکنن وبعدش خلاص در ضمن همه راهها را امتحان کردم هر چی هم میکشی تموم نمیشن.لطفا راهنمایی کنید

رو درجه سختی پایین تمومی دارن ولی رو درجه سختی بالا امتحان کردم همینجور می یان سعی کن با مخفی کاری بری کنار اون در و با مثلث مثلث زدن بازش کنی .

پیشنهاد می کنم از قابلیت همرنگ شدن استفاده کنی 99% پنهان بشی و همیشه بیهوش کننده همرات باشه که اگه سربازی شک کرد سری تیر بیهوشی تو سرش بزنی و جایی که متوقف می شی حالت رازکشیده مثلث رو بزن که مشکلی پیش نیاد و اون ربات ها در حالت عادی یکیشون در حاله گردشه و یکی تا می یاد مورد هدف توپهای کشتی ما قرار می گیره که بهترین موقعیت برای باز کردن .

Apple 2012

کاربر سایت
Aug 29, 2011
26
اقا دستت درد نکنه اونجا رو با راهنمایی شما رد کردم. حالا چه جوری باید باس این مرحله را کشت همه روی هوا معلق هستند و هر چی تیر میزنی فایده نداره چیکار کنم

sasanjfr

کاربر سایت
Aug 5, 2009
114
نام
ساسان
اقا دستت درد نکنه اونجا رو با راهنمایی شما رد کردم. حالا چه جوری باید باس این مرحله را کشت همه روی هوا معلق هستند و هر چی تیر میزنی فایده نداره چیکار کنم
برای کشتن SM)Screaming Mantis) اولین کاری که باید بکنی این هست که سرنگت رو به خودت تزریق کنی.این باعث میشه که SM نتونه ذهن اسنیک رو کنترل کنه و بتونی راحت بهش شلیک کنی.شلیک به خود SM فایده ای نداره و باید با sniper به عروسک هایی که زیر دو بازوی SM هست شلیک کنی.دو سه بار که به این عروسک ها شلیک کنی یک cut-scene کوتاه به نمایش درمیاد و نشون میده SM کنترل مریل رو به دست میگیره و اونو دنبال اسنیک میفرسته.بهترین کار اینه که با دارت های tranquilizer به مریل شلیک کنی تا بیهوش بشه.وقتی این اتفاق افتاد شلیک کردن به عروسک های SM رو ادامه بده.بعد از چند بار شلیک کردن به این عروسک ها دوباره یک cut-scene دیگه به نمایش درمیاد.تو این cut-scene میبینیم که SM مریل رو وادار میکنه که اسلحش رو به سمت سرش بگیره.به محض اینکه cut-scene تموم شد و کنترل اسنیک رو به دست گرفتی باید سریعاً با دارت های tranquilizer به مریل شلیک کنی تا نزاری با اسلحش به خودش شلیک کنه.وقتی مریل بیهوش شد دوباره برو سراغ شلیک کردن به عروسک های SM.مراقب مریل باش چون وقتی دوباره به هوش بیاد دوباره اسلحش رو به سمت سرش میگیره پس دوباره باید با دارت های tranquilizer بیهوشش کنی.وقتی برای بار دوم بیهوشش کردی تاجایی که یادم هست دیگه به هوش نمیاد.

حالا که خیالت از بابت مریل راحت شد روی مبارزه با SM تمرکز کن.SM دو نوع حمله اصلی انجام میده.یکی اینکه نزدیک اسنیک teleport میشه تا حمله melee انجام بده.تو این مواقع باید حمله اش رو جاخالی بدی و بعد هم اگه تونستی دو سه تا تیر به عروسک هاش شلیک کنی.حمله دوم SM شلیک یک گلوله زردرنگ هست که اسنیک رو تعقیب میکنه.برای جلوگیری از اصابت این گلوله باید وقتی بهت نزدیک شد سریع جاخالی بدی.اگه گلوله بهت بخوره SM دوباره کنترل ذهن اسنیک رو به دست میگیره.اگه اینطور شد دوباره باید از سرنگ استفاده کنی.شلیک کردن به عروسک های SM تأثیری رو health اش نداره ولی با چندبار شلیک کردن به عروسک ها،عروسک ها میفتن روی زمین.عروسکی که بهش نیاز داری عروسک قرمزرنگی هست که سمت راست SM قرار داره و مدلی از psycho mantis بازی 1 Metal Gear Solid هست.روی شلیک به این عروسک تمرکز کن و وقتی از دست SM افتاد سریع برو از روی زمین ورش دار.اگه طولش بدی SM عروسک رو ور میداره و مجدداً باید بهش شلیک کنی.وقتی عروسک رو برداشتی equip اش کن،Mantis رو هدف بگیر و شلیک کن.وقتی تیر بهش اصابت کرد L1 رو بگیر و دسته رو مطابق اونجوری که رو صفحه تلویزیون نشون داده میشه حرکت بده تا کار Screaming Mantis رو یکسره کنی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر