Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

MetalGearSolid4

کاربر سایت
May 11, 2008
266
نام
بهاره
شاید این پست من ربطی به موضوع نداشته باشه ولی من تو یکی از سایت های خارجی هم همین سوال که تو این تاپیک پرسیدم ( اون شخص جوان که یه عده از آمریکایی ها دنبالش میکردند که بعدش خودشو مثل اون مجسمه ها کرد ) کیه ؟؟ اینجا کسی جواب نداد ولی اونجا گفتن که اون شخص خود سالید اسنیکه و اون فقط یه قابلیتی مثل تغییر رنگ لباس که میتونید ازش استفاده کنید که صورتتون رو به صورت سالید جوان نشون بده ( احتمالاً unlockable )
ولی مطمئناً خیلی از شماها اینو قبل از من فهمیدید.

Last edited by a moderator:

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
ببینم میتونید تو این چند روز یه کاری دستمون بدید یا نه:biggrin1:.
منکه هر دفعه که میخوام وارد این تاپیک شم از ترس اسپویلر صد تا صلوات:biggrin1: نذر میکنم که کسی جو گیر نشده باشه و نخواد با بعضی کارا ابراز وجود کنه/:)
یک Video ـه جدید از بازی تو YouTube آپلود شده
با این اوضاع و احوال وقتی بازی ریلیز بشه اونایی که نمیتونن بازی بکنن هم با وجود youtube فکر کنم مشکلی نداشته باشن.کل CS ها اونجا میاد دیگه

آخرین ویرایش:

ehsan_srk

کاربر سایت
Sep 23, 2007
4,097
نام
Ehsan
MAJOR SPOILER WARNING!!! - MGS4 gameplay images
اسپویلر عظیم خطر !!! عکس هایی از گیم پلی MGS4
توی این پست خیلی از ابهامات برطرف می شه اما باید ببینید.
بابا نمایش رو نزن !!!!!

من این عکس ها را اشتباهی در n4g دیدم.(پسر خاله ام گفت عکس های جدید هست بیا ببین فکر نمی کردم این قدر خطرناک باشد)شدیدا به همه دوستان توصیه می شود از دیدن این عکس ها خودداری کنید( البته عطشم را برای بازی بیشتر کرد)اما:biggrin1:.........

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,767
نام
امیر
آقا ما چیکار کنیم ؟:( این اسنیک بد جوری ما رو گیریفته . 4 روز دیگه بازی میاد 4 روز دیگه تازه امتحانات پایان ترمه :(( میگم یه نظر سنجی راه بندازیم سوال کنیم امتحان یا اسنیک؟:biggrin1: خلاصه ما بدجوری تو کفیم دوستان یه راهنمایی بکنن:biggrin1: بیبینیم چی میشه. فعلا...

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
آقا ما چیکار کنیم ؟:( این اسنیک بد جوری ما رو گیریفته . 4 روز دیگه بازی میاد 4 روز دیگه تازه امتحانات پایان ترمه :(( میگم یه نظر سنجی راه بندازیم سوال کنیم امتحان یا اسنیک؟:biggrin1: خلاصه ما بدجوری تو کفیم دوستان یه راهنمایی بکنن:biggrin1: بیبینیم چی میشه. فعلا...
بابا خوش بحالت تو امتحان داری نهایتا 2 هفته دیگه تموم میشه من کنکور دارم میتونم 25 روز دیگه بازی کنم:((
به خدا سخته عمری به فکر این بازی باشی و لحظه ی دیدار معشوق:biggrin1: همه باشن تو نباشی.بیخیال ارزش صبر کردن رو داره یه 3-4 سالی صبر کردیم این روش با اینکه میدونم 100 برابر این 3-4 سال سخت تره.خلاصه هر کی بازی کرد جای منم خالی کنه به زودی باز میگردم:cool:

S.N.M

کاربر سایت
Oct 4, 2007
155
ضمنا اون موقع اسنیک جوون بوده و حالا پیر شده!!!!
باسه اون صحنه هایی که قصد فریب اسنیک را داشتن!!!:biggrin1:
اخه اگر نگاه کنی میبینی رو این باکس شات نوشته +17:
72sthh.jpg

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
خب تمامی نسخه های MGS ریتینگ M A T U R E رو گرفته چیز عجیبی نیست.البته اینو ESRB همیشه تعیین کرده ممکنه تو بعضی از کشور ها مانند ژاپن که CERO این درجه بندی سنی رو میده بالای 15 باشه .زیاد مهم نیست;)

unknown_2022

کاربر سایت
Feb 16, 2008
77
MAJOR SPOILER WARNING!!! - MGS4 gameplay images
اسپویلر عظیم خطر !!! عکس هایی از گیم پلی MGS4
توی این پست خیلی از ابهامات برطرف می شه اما باید ببینید.
بابا نمایش رو نزن !!!!!

اینارو الان دیگه جرات نکردم نگاه منم ولی یه ویدئو رو youtube دیدم مربوط به آخر بازی حسابی حالم گرفته شد
در ضمن این عکسارو نقل قول نکنید ممکنه یه وخ چشتون بشون بیفته

تعداد افرادی که زودتر بازی رو گرفتن واقعا زیاد شده مثه اینکه بعضی جاها بازی رو زودتر فروختن یا گذاشتن رو Ebay ،برای ما که زیاد فرقی نمیکنه ولی برای بقیه کونامی باید release date رو میاورد جلو

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر