Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
دعوت نامه یا ....:laughing:
شما نمیتونی درک بکنی، میفهم چون اصلا نمیدونی بازیرایانه یعنی چی ;).
صحیح ایشون پس ژاپنی هم بلده . چون کوجیما انگلیسی با هیچ کس صحبت نمی کنه . اونم چی با کوجیما در ارتباطه حتماَ کوجیما گزارش کار میده بهشون
عظمت و اعتبار کیانوش کنی عزیز اینقدر هست که در تصورت نمیگنجه.
در کل شدیدا با بهزاد جان موافقم:
من واقعا فکر می‌کنم شما دیگه داری خیلی بیشتر از کُپُنت صحبت می‌کنی و این در نهایت به ضرر خودتون تموم خواهد شد
.
جایی نخوندم که جنجال به پا کردن هم در چهار چوب قوانین سایت باشه...
بیان یه مطلب به این سادگی جنجال طلقی نکن ;).
کسی مجبورت نکرده که این بازی رو بخری عزیز...
در عالی بودن سری متال و مخصوصا قسمت 4رش شکی نیست ولی بعضی ها اینقدر این بازی رو بزگ کردن که نمیشه ازش گذشت.

پ.ن. مگه میشه ادم اخرین قسمت از بهترین بازی مخفی کاری عمرش رونخره:love:.

آخرین ویرایش:

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
در عالی بودن سری متال و مخصوصا قسمت 4رش شکی نیست ولی بعضی ها اینقدر این بازی رو بزگ کردن که نمیشه ازش گذشت.

پ.ن. مگه میشه ادم اخرین قسمت از بهترین بازی مخفی کاری عمرش رونخره.

اون روز هم میرسه که من اصلا دلم نمیخواد 70 چوق پول بازی رو بدم که این طوری باشه .

-----------------------------------------

آقا فریدون بذار بازی ریلیز بشه بعد این حرفا رو بزن !

مطمئن باش که کوجیما تا بازی به حد مطلوب نباشه بازی رو ریلیز نمیکنه !!!

مریض که نیست سابقه ی عالیه کارگردانیش رو با یه بازی زیر سوال ببره !

پ.ن : بهتر نیست در تاپیک Metal Gear Solid > Fan club (گفتگوی چند صفحه ای 1 2 3 ) ادامه بدیم ؟ ( چون بیشتر این مسائل در اونجا به بحث گذاشته میشه ! ) :D تاپیکشش داره خاک میخوره :D

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
واقعا این بچه های سایت ما(منطورم فن بوی 360) شاهکارن تو یه سری مسائل حرف گیم اسپات رو قبول ندارن و تو یه سری مسائل حرف کیانوش و نقی و تقی و هر کسی رو مثل قران قبول دارن واقعا دیگه چیزی نگم بهتره

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
واقعا این بچه های سایت ما(منطورم فن بوی 360) شاهکارن تو یه سری مسائل حرف گیم اسپات رو قبول ندارن و تو یه سری مسائل حرف کیانوش و نقی و تقی و هر کسی رو مثل قران قبول دارن واقعا دیگه چیزی نگم بهتره

جالب اینجاست که همین دسته آقایون باعث شدن کیانوش دیگه اینجا نیاد.

در ضمن من یکبار توضیح دادم که خود رایان پیتن توضیح داد که چرا AI بازی پائینه، بخاطر اینکه هنوز دارن روی اون کار میکنن و تکمیل نشده و فقط میخواستن نشون بدن که بازی چطور خواهد بود، مثلاً کنترل و گیم پلی بازی، که ملت تا حدودی دستشون بیاد که اوضاع از چه قراره! من نمیدونم اگر این بازی انقدر بد بوده با وجود 48 دستگاه که در TGS به این بازی تخصیص داده شده بوده برای بازی کردن ملت تو صفهای 4 ساعتی وا میستادن؟!

کنترل بازی هم کاملاً به استانداردهای بازی های Third Person Shooter تبدیل شده، چون این چیزی بود که همه میخواستن. رایان پیتن توضیح داد که تو ورژن های قبلی بیشتر مخاطب ما گیمرهای ژاپنی بودن و خواست اونا برای ما الویت داشته برای همین نحوه کنترل برای گیمرهای غربی مناسب نبوده، تو این شماره ما نظر اون ها رو در الویت قرار دادیم. یکم تحقیق کنید بعد نظر های زیبا بدید.

نکته جالب اینه که میگن دارن MGS4 رو بزرگش میکنن! درصورتی که همه دنیا میدونن تبلیغات و Hype حول و هوش کدوم بازی (ها) هست.

بحث رو هم همینجا ادامه بدید چون این تاپیک مخصوص MGS4 هست و اون تاپیک در مورد همه قسمتهای MGS هست.

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,028
نام
نیما
راستش من راجع به آقای کیانوش اطلاعاتی ندارم ، یعنی آشنایی ندارم ، اینطور که مشخصه شخصیت جالبی در ضمینه Game هستن ...
آیا واقعا با Kojima در ارتباط هستن ؟ دعوتنامه TGS جریانش چیه ؟
اگه دوستان لطف کنن بیشتر توضیح بدن ممنون میشم ، چون برام جالب شده راجع به ایشون بیشتر بدونم ...

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود
جالب اینجاست که همین دسته آقایون باعث شدن کیانوش دیگه اینجا نیاد.
یکم شفاف سازی بفرماید.
در ضمن من یکبار توضیح دادم که خود رایان پیتن توضیح داد که چرا AI بازی پائینه، بخاطر اینکه هنوز دارن روی اون کار میکنن و تکمیل نشده و فقط میخواستن نشون بدن که بازی چطور خواهد بود، مثلاً کنترل و گیم پلی بازی، که ملت تا حدودی دستشون بیاد که اوضاع از چه قراره! من نمیدونم اگر این بازی انقدر بد بوده با وجود 48 دستگاه که در TGS به این بازی تخصیص داده شده بوده برای بازی کردن ملت تو صفهای 4 ساعتی وا میستادن؟!

کنترل بازی هم کاملاً به استانداردهای بازی های Third Person Shooter تبدیل شده، چون این چیزی بود که همه میخواستن. رایان پیتن توضیح داد که تو ورژن های قبلی بیشتر مخاطب ما گیمرهای ژاپنی بودن و خواست اونا برای ما الویت داشته برای همین نحوه کنترل برای گیمرهای غربی مناسب نبوده، تو این شماره ما نظر اون ها رو در الویت قرار دادیم. یکم تحقیق کنید بعد نظر های زیبا بدید.

نکته جالب اینه که میگن دارن MGS4 رو بزرگش میکنن! درصورتی که همه دنیا میدونن تبلیغات و Hype حول و هوش کدوم بازی (ها) هست.
سیاوش جون کسی نگفت که بازی قراره اینطوری باید بیرون. فقط چیزی های که بعد از دیدن چند تا تریلر In Game دیدم رو گفتم + نظر اساتید که همشون نظر مشترک داشتن. بعد چرا به ما میرسه اینطوری میشه. چه میدونم قانون های جدید به سایت اضافه میشه ( منظورم قانون کپی کاری بود :biggrin1:).
شما ( دوست و سرور عزیز اقا سیاوش ) و دیگران یادتونه چی راجبه Halo 3 می گفتین. نمیدونمHalo 2 HD و I have shadow & more و ..... ولی نه از کسی کارت گرفتید و نه بن تون کردن. حالا تا گفتم ردپای چندتا بازی دیگه رو میشه توش راحت دید، همه ملت میریزن سر ادم و قوانین جدید به سایت اضافه میشه.
خلاصه حتی اگر حرفهام اشتباه باشه ( اصلا کاری به درست وغلط بودنش نداریم ) من هم نظرم رو دادم همون طور که شما درباره بازی ها نظر دادید و میدید، این قاطی کردن نداره.
سیاوش جون منظور از بزرگکردن تو سایت بود نه در دنیا و .... .
سری مسائل حرف کیانوش و نقی و تقی
تا حالا نظر یا حرفی از این شخص نشنیدم که اشتباه در بیاد. از اون چیزی که شما قبولش داری و >> << موثق تره.

دعوتنامه TGS جریانش چیه ؟
برای شرکت و پوشش نمایشگاه سرخود که نمیشه رفت. بعنوان یک نشریه معتبر از بازیرایانه برای پوشش خبری این نمایشگاه دعوت به عمل امده.

پ.ن. تحمل شنیدن نظر دیگران اینقدر سخته :laughing:.
پ.ن.2. یه بار گفته بودم ولی.... فن بودن به عمله نه به حرف ;). کنسول رو بخرید بعد سنگش رو به سینه بزنید.

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
راستش من راجع به آقای کیانوش اطلاعاتی ندارم ، یعنی آشنایی ندارم ، اینطور که مشخصه شخصیت جالبی در ضمینه Game هستن ...
آیا واقعا با Kojima در ارتباط هستن ؟ دعوتنامه TGS جریانش چیه ؟
اگه دوستان لطف کنن بیشتر توضیح بدن ممنون میشم ، چون برام جالب شده راجع به ایشون بیشتر بدونم ...

نیما جان ایشون سردبیر مجله ی بازی رایانه هستن ؛ بله کوجیما رو از نزدیک دیده :D ( فکر نکنم باهاش ارتباطی داشته باشه :D )

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
نیما جان ایشون سردبیر مجله ی بازی رایانه هستن ؛ بله کوجیما رو از نزدیک دیده :D ( فکر نکنم باهاش ارتباطی داشته باشه :D )
اون وحيد عبدالهي هست كه سردبيره ! كيانوش كني تو تحريريه هست و همچنين دبير بخش موج نو !

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
کنسول رو خریدیم خیالیه؟
فریدون جان خیلی محترمانه شما تو این چند وقته کارت شده کوبیدن بازی های انحصاری سونی همین هیلو که این قدر سنگشو به سینه میزنی به قول یکی از سازندگان haze فقط یه اکشن کودکانه هست. نه از نظر داستانی و نه از نظر گرافیکی به پای mgs4 نمیرسه پس لطفا سسس!!!!
منم نمیگم هیلو بازی بدی هست سوئ تفاهم پیش نیاد.
پ.ن:انسان بی منطق دست کمی از یه گا... نداره با کسی نبودم محض اطلاع

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
بزارين همه حرفشون رو بزنن اخرش چي ميشه؟؟همه اين دوستان با كله ميرن اين بازي رو ميخرن كاملا مشخصه الان نه فقط تو سايت بلكه تو بين تمام گيمر هاي ايراني يه جوي حاكم هست كه به نفع X360 هست دليلش هم مشخصه اين كنسول كپي خور شده و همه ميرن طرف اون و متاسفانه از اونجايي كه ما ايراني ها يه اخلاق خيلي بد داريم و اونم اينكه فكر ميكنيم چيزي كه داريم بهترينه تا زماني كه رقيبي براي محصول توي دستمون باشه حالا فرقي هم نميكنه اون محصول چي باشه سعي ميكنيم رقيب ها رو بكوبيم حالا به هر شكلي در مورد كنسول يه روز ميان ميگن فلان بازي از انحصار اومد بيرون يه روز ميگن كنسول زيادي بزرگه يه روز زيادي براقه زودي لك ميشه و يه روز هم به بهترين بازيهاي اون كنسول گير ميدن!!! تقريبا عاديه ولي خب فكر كنم اگه يه نگاهي هم به اطراف خودمون بندازيم بد نيست كه چيزي كه ما خودمون تو دسستمونه هم همچين تعريفي نداره من هيچ وقت يادم نميره اون زمان كه رقابت بين PS2 Xbox بود تمام طرفداراي ايكس باكس ميگفتن بازي زياد كه مهم نيست مهم اينه كه ما يه كنسول قدرتمند داريم و يه سري بازي كه 10 بازي پلي استيشن هم بهش نميرسه ببينم الان هم اين حرف رو ميزنين؟؟؟
كلا من فكر ميكنم به جاي اين همه بحث بهتره وقتمون رو بزاريم واسه يه كاري كه بيشتر به دردمون بخوره تا باعث جنگ و دعوا بشه البته ظاهرا بعضي ها از دعوا بدشون نمياد
و حرف آخر هم اينكه با يه فن بوي متعصب جار و جدل كردن درست مثل اين ميمونه كه بخواي يه مساله رياضي پيچيده رو به يه بچه 3 ساله بفهموني توهين به كسي نباشه ولي واقعا بعضي از دوستان اصلا اهل منطق نيستن

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,028
نام
نیما
آقای OSOS ، مشکل همه با شما اینه که شما فقط میخوای PS3 رو خراب کنی و اصلا کاری با بازی نداری ...
من مثل روز واسم روشنه و قسم میخورم اگه همین MGS 4 عنوان انحصاری 360 بود و از شرایط الانشم چند درصد ضعیف تر بود ، از نظر شما بزرگترین و بهترین بازی تاریخ بود ...

یکبار دیگه هم گفتم ، آیا تمامی بازیهای 360 ( انحصاری ها ) از هر لحاظ Perfect هستن ؟ میشه شما یک بازی 360 هم نقد کنی ؟ این قدرت انتقاد و درک از بازی در شما فقط برای عنوان های انحصاری PS3 کاربرد داره ؟

مشکل از خود شماست که یک Super Fanboy هستی ....

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود
آقای OSOS ، مشکل همه با شما اینه که شما فقط میخوای PS3 رو خراب کنی و اصلا کاری با بازی نداری ...
نیما جان کجا از ps3 صحبت به میون اوردم برادر. چیزیکه درست باشه با حرف من و شما خراب نمیشه.
من مثل روز واسم روشنه و قسم میخورم اگه همین MGS 4 عنوان انحصاری 360 بود و از شرایط الانشم چند درصد ضعیف تر بود ، از نظر شما بزرگترین و بهترین بازی تاریخ بود ...
جالب اینکه اگر این بازی باری 360 انحصاری بود شماها همین حرفها رو میزدید :).
مشکل از خود شماست که یک Super Fanboy هستی ....
اره فن 360 ولی نمیدونم کی بود اولین نفر توسایت ps3 خرید اره یادم امد خودم بودم:cheesygri. اگر فن 360 بودم توهفته لانچ با 1000000000000 تا بدبختی ps3 نمیخریدم.
کنسول رو خریدیم خیالیه؟
نه از نظر داستانی و نه از نظر گرافیکی به پای mgs4 نمیرسه پس لطفا سسس!!!!
شما قبل از اینکه شروع کنی متوجه شدی داری یه FPS رو با Action- FPS مقایسه میکنی :confused:.
کنسول رو خریدیم خیالیه؟
کنسول بدون بازی هم عالمی داره نه ;).
پ.ن:انسان بی منطق دست کمی از یه گا... نداره با کسی نبودم محض اطلاع
منطق شما نداری که میگفتی Halo 2 HD یادته :lol:. اب دهان سر بالا انداختی ممد جون;).
این بازی هم عرضه میشه البته اگر به دلیل این همه مشکل باز هم ب تاخیر نخوره. کاریبه داستانش و دیگر قضایا ندارم ولی چیزیکه پرواضحه دیگه متال گیرنیست.

پ.ن. همچنان منتظر جناب کنی یا شماره جدید بازیرایانه هستیم.

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,028
نام
نیما
درود

نیما جان کجا از ps3 صحبت به میون اوردم برادر. چیزیکه درست باشه با حرف من و شما خراب نمیشه.

جالب اینکه اگر این بازی باری 360 انحصاری بود شماها همین حرفها رو میزدید :).

اره فن 360 ولی نمیدونم کی بود اولین نفر توسایت ps3 خرید اره یادم امد خودم بودم:cheesygri. اگر فن 360 بودم توهفته لانچ با 1000000000000 تا بدبختی ps3 نمیخریدم.

ببین وصله Fanboy بودن به من نچسبون ، به هرکی بچسبه به من نمیچسبه .
من اصلا برام فرقی نداره که بازی رو کدوم کنسول بیاد ، الانم که مشکل گرمایی 360 توی سری جدید حل شده ، هفته دیگه 360 رو خریدم .
اگه Fanboy بودم Gears Of War رو بهترین بازی نسل جدید نمیدونستم ... یا مثلا برای Ninja Gaiden 2 لحظه شماری نمیکردم .

قضیه شما فرق میکنه ، شما از روی Fanboy بودن و علاقه به 360 داری MGS 4 رو میکوبی و چون سابقه ت مشخصه بنابراین حرفات ارزش نداره ...

به هر حال من توی این قضیه که MGS 4 هم بمانند نسخه های قبلی موفق خواهد بود شک ندارم ( شما هم شک نداری ، ولی دلت میخواد داشته باشی )

یادمه چند وقت پیش توی یه پست گفتی بودی : " خدا کنه Konami هم سر عقل بیاد و MGS 4 رو Multi کنه "
شما که اولین نفر بودی که PS3 خریدی و هنوزم داری ، برات چه فرقی میکنه که روی چه کنسولی بیاد ؟! در ضمن این بازی که مشکل داره ! چرا حرصش رو میزنی که روی 360 بیاد ؟!

حالا گرفتی چی میگم Mr. Fanboy ؟

پ.ن : اگه Ninja Gaiden 2 انحصار PS3 بود خودکشی میکردی ، نه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر