Metal Gear Rising: Revengeance | Xbox 360

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
روی سختی revenges واقعا چطوری باید بازی کرد ؟
من وقتی بازی رو شروع میکنم برای بار دوم روی درجه سختی بالاتر هیچ کدوم از شمشیر ها و اپگرید هام رو ندارم .
چطوری باید ازشون استفاده کنم؟
شما نباید New Game کنید باید آز Story>Chapter را انتخاب کنی و سختی بازی را هم تغییر بدید.
اگر دنبال Achievment نیستی اصلا توصیه نمی کنم روی Revengeance بازی کنید.منظور بخاطر Fun بازی کردن است چون اعصاب برات نمی زاره مطمئن باش.

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
>:)And Finally,I Became God>:)

19d385eb6763.png

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
>:)And Finally,I Became God>:)

19d385eb6763.png
از کجا معلوم مال خودت باشه؟
دوستان یه کار باحال بدوید سمت دشمن و سر بخورید وقتی دشمن رفت بالا و شما داشتین از زیرش رد میشدین LT رو نگه دارین و همینطور که سر میخورین بزنید قیمه قیمش کنید بعد قلبشو بردارید و دوباره تکرار کنید خیلی اینطوری تیکه تیکه کردن حال میده

mehran96

کاربر سایت
Feb 26, 2013
60
من امروز بازیشو رفتم اولاش با خودم گفتم چه بازیه آشغالیه:dولی بعد از یکی دو مرحله بازیش خیلی با حال شد
گیم پلی فوق العاده جذابه گرافیکشم بدک نیست ولی از عنوانای روز عقب تره ولی طراحی خود رایدن خیلی باحاله

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
اینجور موقع ها از توی داشبورد عکس میگیرن واسه اطمینان هم نام کاربری رو برگه میزنن یه گوشه تو عکس باشه :D

آخه عزیزم من چه دلیلی داره اصلا بخواهم به دروغ بگم این کار را کردم.درثانی من Gamer Tag اون پایین است هرکسی دوست داشته باشه می ره می بینه.

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,076
نام
M o h A M a d
آخه عزیزم من چه دلیلی داره اصلا بخواهم به دروغ بگم این کار را کردم.درثانی من Gamer Tag اون پایین است هرکسی دوست داشته باشه می ره می بینه.

اینم از اون حرفا بودا....:|

کسی که برای این اچیومنت کلی زحمت کشیده و اون رو گرفته باشه اینجوری جواب سر بالا نمیده که هر کی دوست داشت بره ببینه.:^o

اینجور جواب سر بالا دادن یعنی اینکه یا اچیومنت رو نگرفتی یا اومدی اینجا بگی مثلا منم گیمر حرفه ای هستم.8-}8-}8-}

snake is hero

کاربر سایت
Sep 19, 2009
240
بازی خیلی خوبی بود شاید بهترین h&c که تا حالا بازی کردم چون واقعن چالشبرانگیز بود مبارزه ها خصوصن سناتور که مجبورم کرد چپترو از اول بیام تا ریشِن داشته باشم، جالبیش این بود که برای زدنش چند راه داشت یعنی مبارزه تغییر میکرد، شاید یه مشکل بازی این بود که توضیح کافی نمیداد برای بعضی چیزا مثلن وقتی کمبو میخریدیم دکمه هاش نبود باید ازتو هلپ میدیدیم. نسبت دیفیکالتی سناتور با بقیه هم اختلاف زیادی داشت، میشد از اسلحه های دوم هم استفاده بهتری مشد یا اصلن نبود بهتر بود( منظورم نارنجک و اینا بود) کارکتر ها عالی بودن سَم میتونست نقش بیشتری داشته باشه.
بازی با اینکه کوتاه بود اما خوبیش این بود که یک لحظش هم لول بیخود نبود و آب نبسته بودن به بازی.

• Like
Reactions: Adidas95

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
فربود عزیز راست میگه گرفته اچیومنتو
7f6ct5wgqmzhr7875co.gif

اینم عکس برای دوستانی که میگن الکیه.همون طور که تو عکس معلومه فقط دو تا اچیومنتو نگرفته که مربوط به vr mission هستش.(الان بعضی ها میگن فتوشاپه:d)
دمش گرم کارش درسته و واقعا کاره هر کسی نیست.(من که کسیرو ندیدم گرفته باشه)

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
فربود عزیز راست میگه گرفته اچیومنتو
7f6ct5wgqmzhr7875co.gif

اینم عکس برای دوستانی که میگن الکیه.همون طور که تو عکس معلومه فقط دو تا اچیومنتو نگرفته که مربوط به vr mission هستش.(الان بعضی ها میگن فتوشاپه:d)
دمش گرم کارش درسته و واقعا کاره هر کسی نیست.(من که کسیرو ندیدم گرفته باشه)

ممنون بهرام جان شما لطف کردی عکس گرفتی گذاشتی .در مورد اون دوتا Achievment فقط فعلا توی نسخه های ژاپنی است و PS3 و برای Xbox و نسخه های اروپا و آمریکا هنوز ارائه نشده.

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
بچه ها یه کمکی به من بکنید من تو دفاع مشکل دارم البته نه زیاد چون الان مرحله 6 هستم ...فقط تو مبارزه با باس ها مشکل دارم که هر باس رو 8 بار یا بیشتر بازی میکنم بازی میکنم !!!!!

Kirk_Hammett

کاربر سایت
Jul 3, 2006
387
نام
حمید
بچه ها یه کمکی به من بکنید من تو دفاع مشکل دارم البته نه زیاد چون الان مرحله 6 هستم ...فقط تو مبارزه با باس ها مشکل دارم که هر باس رو 8 بار یا بیشتر بازی میکنم بازی میکنم !!!!!

منم دقیقا سوالم همینه

Dead Aragorn

کاربر سایت
Jul 28, 2009
234
دوست عزيز كافيه وقتي باس يا يونيت ها ميخوان اتك بدن (كه يه + قرمز يه لحظه روي اسلحه شون ظاهر ميشه) جهت آنالوگ رو به سمت دشمنت گيري و همزمان X رو بزني.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر