Metal Gear Rising: Revengeance | Xbox 360

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
حالا هنوز ما هیچی ازش ندیدیم و نمیبینیم تا سال دیگه واسه همین تاپیک خوابیده بزار 1 تریلر جدید ازش بیاد ببین چند نفر میریزن اینجا:dots:

ببین همه که نمی خوان الکی پست بدن و اسپم بزنند. تا خبری نشه خوب بیایم تو تاپیک چی بگیم؟
البته برهان جان اگه این بازی هم مثه یه بازیه دیگه اطلاعاتی مختصر ازش بیرون بیاد و تغییراتی توش داده باشن تاپیک به یکباره بیدار میشه!
ولی در کل حالا حالاها باید وایسیم.

البته برهان جان اگه این بازی هم مثه یه بازیه دیگه اطلاعاتی مختصر ازش بیرون بیاد و تغییراتی توش داده باشن تاپیک به یکباره بیدار میشه!
ولی در کل حالا حالاها باید وایسیم.
خوب آرش جان من هم منظورم از خبر همین بود دیگه:biggrin1: تا چیزی نیادش که نه می تونیم حدس بزنیم و نه می تونیم بحث کینم

شما باز می خوای آشوب درست کنی؟ ول کنید بابا این بحث ها رو. به بازی کردنمون بچسبیم بهتر از همه چی هست
چی؟
من بحث دوباره درست کردم
من تا حالا توی این فروم به هیچ کار بری اهانت نکردم
حالا هم که ای جور شد پستم رو پاک میکنم

ما که رفتیم ولی این رسمش نبود:confused:

شما باز می خوای آشوب درست کنی؟ ول کنید بابا این بحث ها رو. به بازی کردنمون بچسبیم بهتر از همه چی هست
با با شما ناراحت نباش . یکمی هم خوب شد واسه 360 اومد . به جای 60000 تومن 4000 تومن میدیم . بده ؟؟؟ 360 دوستان هم ببینن بازی یعنی چی . (البته قصد منحرف کردن تاپیکو ندارم هااا )
شکر مازندران و شکر هندوستان هر دو شیرینند اما این کجا و آن کجا !!

آقا شايد دير باشه واسه گفتنش كه حتما هست شرمنده عضو جديدم الان تاپيك خوندم گفتم نظرمو بدم من مثل خيلي هاي ديگه اين بازي از شماره يكش بازي كردم و از اين بازي خيلي خوشم اومده و باهاش خاطره ها دارم PS3 هم فقط به خاطر متال گير گرفتم من به شخصه متال گير به چشم اسنيك ميديدم با صداي ديويد هيتر كه از همون اول عاشق صدا اسنيك شدم و شخصيت اسنيك شماره دو كه رايدن از مرحله دوم شد حالم گرفته شد نه اينكه از رايدن بدم بياد اما رايدن كركتر مالي به نظرم نبود مخصوصا حالا كه زير ابرو برداشته و سايه چشم زده ديگه خر بيار باقالي بار كن به نظر من متال گير همه چيزش اسنيك بود اسنيك بود كه متال گير متال گير كرد البته كوجيما جاي خود اما شخصيت اسنيك يك چيز ديگس ميبخشيد دوباره تاپيك بيخود بالا آوردم.

آخرین ویرایش:
آقا شايد دير باشه واسه گفتنش كه حتما هست شرمنده عضو جديدم الان تاپيك خوندم گفتم نظرمو بدم من مثل خيلي هاي ديگه اين بازي از شماره يكش بازي كردم و از اين بازي خيلي خوشم اومده و باهاش خاطره ها دارم اما من متال گير به چشم اسنيك ميديدم با صداي ديويد هيتر كه از همون اول عاشق صدا اسنيك شدم و شخصيت اسنيك شماره دو كه رايدن از مرحله دوم شد حالم گرفته شد نه اينكه از رايدن بدم بياد اما رايدن كركتر مالي به نظرم نبود مخصوصا حالا كه زير ابرو برداشته و سايه چشم زده ديگه خر بيار باقالي بار كن به نظر من متال گير همه چيزش اسنيك بود اسنيك بود كه متال گير متال گير كرد البته كوجيما جاي خود اما شخصيت اسنيك يك چيز ديگس ميبخشيد دوباره تاپيك بيخود بالا آوردم.
منم از اسنیک بیشتر خوشم میاد اما مطمئن باشید رایدن هم خیلی طرفدار داره

اسنیک عالی بود چه اسنیک و چه بیگ باس من تازه ps3 دوستمو گرفتم دارم 4 رو بازی میکنم ولی rising وو نباید دسته کم گرفت (ریدن و شاید هم اسنیک رو هم تو بازی ببینیم ) ولی اینو در نظر بگیرید که کوجیما کم کسی نیست و 100% دوباره گیم شاهکاره دیگهای میده بیروون

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or