Metal Gear Rising: Revengeance | Xbox 360

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
اگر انحصاری 360 باشه خیلی حال میده ..

مثلا این برای 360 یکی هم میزد برای PS3 روئیایی میشد.. فقط امیدوارم اون گیم پلی کارکتر MGS4 رو یکم تغییر بدن.. یکم رونترش کنن.

دوستان الان من تو چندتا سایت از جمله gamespot هرچی گشتم نشونه ای از این بازی برای ps3 و pc ندیدم درضمن سونی تو کنفرانسشم نگفت اگه براب ps3 میومد مثل ac2 میگفت مگه نه؟

آقا بیخیال انحصار زمان و مکان واین چیزا!
این انحصارا به هیچکس وفا نکرده! (البته اکثرا):biggrin1:
اما خود بازی ;اون زمان شمارش معکوس که تیکه هایی از فامیتسو پخش شده بود کوجیما گفته بود میخوام این بازی رو (همینکه معلوم شد MGS Rising) برگردونم به سبک و سیاق و ریشه های ژاپنی!
تریلری هم که E3 نشون داد یه همچین علاماتی هم توش نشون داد. اینکه رایدن (که الان سلاح اصلیش شمشیرش شده) قراره شخصیت اصلی باشه نشون میده شاید یه بازی اکشن از نوع شمشیر بازی و این چیزا باشه!
یه چیز تو مایه های اون بازیه اکشن شمشیری توی MGS3 (کابوس Big Boss) دیدیم که نشون میداد کوجیما استعداد ساخت این مدل بازیهارو داره!
عنوان Tactical Espionage Action که همیشه بعنوان امضای سریه MGS بوده هم تبدیل شده به Lighting Bolt Action و اینم نشون میده قراره یه سبک جدید از MGS رو ببینیم!
البته برای من سبک و سیاق و ژانر و پلتفرم فرقی نداره.:smile:
هرچی باشه فقط MGS باشه!

آقا بیخیال انحصار زمان و مکان واین چیزا!
این انحصارا به هیچکس وفا نکرده! (البته اکثرا):biggrin1:
اما خود بازی ;اون زمان شمارش معکوس که تیکه هایی از فامیتسو پخش شده بود کوجیما گفته بود میخوام این بازی رو (همینکه معلوم شد MGS Rising) برگردونم به سبک و سیاق و ریشه های ژاپنی!
تریلری هم که E3 نشون داد یه همچین علاماتی هم توش نشون داد. اینکه رایدن (که الان سلاح اصلیش شمشیرش شده) قراره شخصیت اصلی باشه نشون میده شاید یه بازی اکشن از نوع شمشیر بازی و این چیزا باشه!
یه چیز تو مایه های اون بازیه اکشن شمشیری توی MGS3 (کابوس Big Boss) دیدیم که نشون میداد کوجیما استعداد ساخت این مدل بازیهارو داره!
عنوان Tactical Espionage Action که همیشه بعنوان امضای سریه MGS بوده هم تبدیل شده به Lighting Bolt Action و اینم نشون میده قراره یه سبک جدید از MGS رو ببینیم!
البته برای من سبک و سیاق و ژانر و پلتفرم فرقی نداره.:smile:
هرچی باشه فقط MGS باشه!
من فکر کنم منظور شما کابوس رایدنه که تو متال گیر 2 با اسنیک و اخرش هم با سلیدس درگیر میشد:smile:

من فکر کنم منظور شما کابوس رایدنه که تو متال گیر 2 با اسنیک و اخرش هم با سلیدس درگیر میشد:smile:
نه عزیز شما احتمالا MGS3 رو بازی نکردی یا متوجه اون قسمتش نشدی!
MGS2 هم اون قسمت کابوس نبود و واقعیت بود و اتفاق افتاد! فکر کنم شما اون بخش رایدن و قضیه ی Nanomachine و Patriots رو اشتباه متوجه شدی;)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or