Metal Gear Rising: Revengeance | Xbox 360

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
راستی نسخه ایکس باکسش فکر کنم واسه همه دنیا کنسل شده فکر کنم خدایا این جوری نباشد

به هیچ عنوان همچین چیزی نیست :

Metal Gear Rising on 360 Cancelled in Japan, Still on for West - IGN

دیگه منبع معتبرتر از IGN. شخصا پیگیری کرده از خود KOJIMA PRODUCTIONS مسئله فقط کنسل شدن نسخه J بازی هست که هیچ اهمیتی برای ما نداره.

یه مسئله شخصی و داخلی هست بین خود ژاپنی ها که وطن پرستیشون مانع از خرید کنسول خارجی میشه واسشون!

خب اینم عکس از مجله ی فامیتسو در مورد دشمنان بازی:

MGR-Charas_09-18.jpg

سه تا دشمن تا حالا معرفی شدن:

Sundowner - که دوتا شمشیر داره.
Mistral - یه Cyborg ـه که دست های زیادی داره.
Monsoon - که اون گوشه ی عکس دست هاش قطعه قطعه شده ست! :دی

Metal Gear Rising: Revengeance enemies profiled in new Famitsu | VG247

شخصیت Sunny به احتمال زیاد در MGR:R برخواهد گشت
طبق تصویری که از کارکترهای این بازی منتشر شده تصویر فردی دیده میشه که یک دختر هست و اون شخصیت Sunny ـه ( البته همونطور که تصویر می بینید، تصویر سیاهِ اما نام Sunny در زیر کاراکتر نوشته شده )

Rising-Sunny1.jpg

آخرین ویرایش:
خیلی جالبه این بازی دشمنانی سر سختی وجود داره امیدوارم خوب از اب دربیاید ولی دوستان ببخشید تریلرو اپلود نکردم اخر من سرعت اینترنتم این قدر بالا نیست تا چیز های سنگین رو اپلود کنم معذرت می خواهم

نسخه ی collector edition بازی معرفی شد:

mgsrisingce.jpg

همراه با بازی، Soundtrack کامل و این لامپ پلاسمایی :| (که برای اینکه شمشیر رایدن توشه "لامپ فرکانس بالای پلاسمایی" نام گذاری شده :دی) هم دریافت خواهید کرد.

Metal Gear Rising and ZOE HD collector’s editions announced | VG247

آخرین ویرایش:
چقدر فن متال گیر کم هست اینجا ! :|
درست بازی یه جورایی بخاطر MGR بودن سبک جدید محسوب میشه ولی داستان بازی به سری اصلی MGS مربوط میشه. مطمئنا اگر MGS5 قرار باشه بعد از نسخه 4 اتفاق بیوفته پس باید تحت تاثیر Rising هم قرار بگیره.
چون هم شخصیت های سری MGS تو این نسخه حضور دارند و هم اینکه رسما اعلام شده داستان بازی بعد از حوادث نسخه 4 اتفاق میوفته. پس حداقل از لحاظ داستانی واسه فن های قدیمی باید مهم باشه این نسخه از Metal Gear ...

بهترین بازی هسته متال گیر اگر نسخه های قبلیش رو بازی کرده باشین این نسخه بیشتر شبیه dmcهسته تاmgs
سبک بازی H&S هست. انتظار داشتی واست مخفی کاری بیاد ؟!
رایدن هم شمشیر داره نمیتونه مخفی کاری بزنه که...:دی باز خدا رو شکر این عنوان یه آی پی جدید محسوب میشه و ربطی به سری MGS نداره و کلا گیم پلی جدید رو ارئه میکنه. فقط داستان بازی هست که به سری اصلی MGS مربوط میشه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or