Metal Gear Rising: Revengeance | Xbox 360

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
با سلام

بچه ها لطفا این تریلر رو ببینید خدایی گرافیکش خیلی خیلی بالا رفته در حد همون تریلر اول E3 2010 است خیلی گرافیک شاخی دارد :x

Hi-Res H.264 MP4 65.3MB Download

خب من الان این ویدیو رو دیدم :|:دی

گرافیک خیلی خوب به نظر میاد. دوربین نسبت به Bayonetta به رایدن نزدیک تره. گیم پلی که بسیار عالی به نظر میاد. (فقط توی این ویدیو کسی که بازی می کنه مطمئن نیستم HnS باز خوبی باشه! بویی از جاخالی دادن نبرده طرف! :دی)

فقط یه نکته رو اعصابه، اونم موسیقی بازیه. که اگه P* دلش می خواد موسیقی این باشه، من کی باشم که مخالفت کنم؟! :دی

MGR:RISING

خوب بچه ها من دموی بازی رو از روی زون آف انرز اچ دی کالکشن رو PS3 بازی کردم میتونم بگم از منو ها داخل بازی و تمامی چیزها یعنی همه چی میشه گفت کوجیما توش

دخالت داشته از

منوهای انتخاب اسلحه ها و آیتم ها و همچنین بازی به شدت عالی کار شده ولی به شدت صدای رایدن افتضاح هیت خیلی افتضاح کلفته زیادی چشم چپش هم به فنا رفت همه چیرو هم بریدم چه

حالی میده تمام زوایایی که تا حالا کشف شده تو هندسه میشه برید و همچنین گرافیک عالیه و همچنین شخصیت های جانبی بسیار افتضاح هستند و همچنین فیزیک بازی عالیه هر سوالی

خواستید PM بدید :x

منوهای انتخاب اسلحه ها و آیتم ها و همچنین بازی به شدت عالی کار شده ولی به شدت صدای رایدن افتضاح هیت خیلی افتضاح کلفته زیادی چشم چپش هم به فنا رفت همه چیرو هم بریدم چه
کار Quinton Flynn رو تو متال گیر 2 و4 خیلی دوست داشتم!ولی نمیدونم MGR هم هستش یا نه!

PG کار خودشو خوب بلده!من فقط نگرانیم از داستان و شخصیت هاس:d:|!

NO HOPE

کار Quinton Flynn رو تو متال گیر 2 و4 خیلی دوست داشتم!ولی نمیدونم MGR هم هستش یا نه!

PG کار خودشو خوب بلده!من فقط نگرانیم از داستان و شخصیت هاس:d:|!

من نمیدونم همون دوست خودمون هم هست توی این بازی برای صدای رایدن ولی اصلا به صدای رایدن توی متال گیر 2 و 4 اصلا نزدیک هم نیست زیادی خش داره میدونی بعضی اوقات خش دار

میشه بعضی اوقات نازک که نازک بهش بیشتر میخوره نازک نه دختر منظورم بدون خش و ... هست مثل 2 . 4 ولی الان بیشتر فکر میکنم نه صداش خیلی خیلی بده و اون قبلی نیست و همچنین

داداش از چیزی که میترسیدی اتفاق افتاده شخصیت های جانبی به شدت کلیشه ای و تکراری کار شده و همچنین داستان هم اونجور که راوی میگفت تو 2015 اتفاق افتاده وقتی SOP نابود شد

تکنولوژی ها دست همه بالای هزازان گروه PMC به وجود اومدن اسم گروه ما MAVARAK PMC {PMC PEACE WALKER TECNOLOGY هست فکر کنم املام غلطه ولی ما باید نگذاریم تکنولوژی بیشتر از

این توسعه بیاید وزیر صلح جوی رو کشتن و دست و چشم چپ رادن از بین رفته او در لباسی جدید و blah blah blah blah ....... تذکر این ها اسپویل نیست راوی قبل از شروع دمو گفت من هم

خلاصه اش رو گفتم ولی در کل گیم پلیش فقط خوبه بقیه ی موارد کاملا افتضاح{KIDDING}/ / THIS GAME IS REALLY BRILLIANT. :d

نظر Dave Cook منتقد سایت VG247:

Played this a few times now. If you like your hack n slash titles incredibly difficult, very fast and riddled with mad combos then you will like this. It’s Bayonetta on turbo mode.

:x :x :x

*I LOVE YOU P!

آخرین ویرایش:
رونمایی از یک دشمن جدید!!

metal_gear_rising_revengeance_robot_dog.jpeg

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or