Metal Gear Rising: Revengeance | Xbox 360

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
بالا غیرتا یه مسلمونی تریلر رو واسه دانلود بزاره :( ممنون میشم.
برو تو این تاپیک هست . تو پست اول

من قبلا به بازی خیلی امیدوار بودم
این چیه دیگه ؟؟:| بایونتا میخوان تحویل مردم بدن :-&
یادش بخیر اون تریلری که هندونه نصف میکرد :d

کسایی که کار کوجیمارو دیدن و بازم غر میزنن همونایی هستن که میرن استادیوم تا گل اولو میخوره تیمشون شروع میکنن فحش دادن... قبل کسلوانیا هم از این حرفا زده میشد... ولی من به شخصه لوگوی کوجیمارو میبینم خیالم راحت میشه چه برسه به اینکه پلاتینیوم هم پشتش باشه...

کسایی که کار کوجیمارو دیدن و بازم غر میزنن همونایی هستن که میرن استادیوم تا گل اولو میخوره تیمشون شروع میکنن فحش دادن... قبل کسلوانیا هم از این حرفا زده میشد... ولی من به شخصه لوگوی کوجیمارو میبینم خیالم راحت میشه چه برسه به اینکه پلاتینیوم هم پشتش باشه...
امیدوارم اینطور که میگی باشه

یه ویدئو داکیومنتری اومده به اسم the truth behind the game feature که حدود 60 ثانیه گیم پلی بازی رو نشون میده. میتونم بگم فوق العاده ست. کنترل یه نینجا سایبورگ رو دردست میگیرید که از دیوار راست بالا میره.

واي چقد خوب بود لعنتي. مخفي كاري هم داشت به سبك Tensho ـيي :d . آخ من نميتونم صبر كنم كي مي آيد پَ.

بچه هايي كه ويدئوي كنفرانس كونامي رو نديدن حتما ببينن . بازي بي نظيره. اكشن فوق العاده-مخفي كاري نينجايي ويدئو هاي سينمايي و البته گيم پلي اسكريپت شده ي حرفه اي (بعضي جاها البته).

عالي عالي عالي

اينم صفحه استارت بازي كه خودم عكس گرفتم :|

آخرین ویرایش:
حالا دوستان که اینقدر جو زده شدن از کجا معلوم این نسخه برای xbox 360 هم لیک بشه؟

مگه همیشه در انحصار PS3 نبوده این سری از بازیهای متال گیر؟

فوق العاده بود تریلر!!
حالا دوستان که اینقدر جو زده شدن از کجا معلوم این نسخه برای xbox 360 هم لیک بشه؟

هم واسه PS تأیید شده هم برای X360 آخرِ تریلراش نام XBOX360 به وضوح مشخصه,البته با تنفری که از سری MGS داری بعید میدونم دیده باشی!

دوست عزیز شما با معنی لغوی واژه ی لیک آشنا هستی؟ حالا بر فرضم که بازی انحصاری PS3 باشه که نیست بخواد واسه یه کنسول دیگه بیاد """لیک""" میشه؟ مگه خوم رنگ رزیه؟

فوق العاده بود تریلر!!

هم واسه PS تأیید شده هم برای X360 آخرِ تریلراش نام XBOX360 به وضوح مشخصه,البته با تنفری که از سری MGS داری بعید میدونم دیده باشی!

اتفاقا سبک این نسخه رو باید جدا از اون نسخه هایی که من ازشون متنفر بودم بزاری که در این باره باید بگم بازی خوب پیشرفت میکنه....

اون ایرادهایی هم که گرفتم مربوط به ساخت بازی در اون زمان بوده و این نسخه چون با نسل بازیهای امروز داره ساخته میشه مطمئنا نمیشه زیاد بهش ایرادی گرفت....

در ضمن بهتره این بازی رو متال گیر ندونید چون سیستم و سبک بازی این بازی رو جدا از سریهای قبلی متال گیر میکنه....

باز خداروشکر این کوجیما فهمید حرف دل منو و یه سری تغییرات اساسی توی سبک بازیهاش داد...

---------- نوشته در 08:32 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:30 PM ارسال شده بود ----------

دوست عزیز شما با معنی لغوی واژه ی لیک آشنا هستی؟ حالا بر فرضم که بازی انحصاری PS3 باشه که نیست بخواد واسه یه کنسول دیگه بیاد """لیک""" میشه؟ مگه خوم رنگ رزیه؟

کل کل ها در حد دبستانه...

لطف کنید اسپم ندین و فضای سایت رو خراب نکنید...

تریلر بینهایت بدساختی بود ولی چون از گیم پلی هست از دیدنش سیر نمیشم. بازی فوق العاده زیبائی هست و میره که خاطره انگیز بشه برامون.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or