Metal Gear Rising: Revengeance | PS3

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
حالا از دوستانی که بازی انجام دادن آیا نبود کوجیما حس میشه؟ یا با یه شاهکار مثل MGS4 طرف هستیم؟ منظورم کلا اینه که چقدر از MGS4 ضعیف تره؟ :d ایا فقط اسمش MGS یا واقعا با یه متال گیر واقعی طرفیم؟

در راستای صحبت های امین:
اینکه MGS نیست اعصاب خودت رو خورد میکنی ! بعد هم این سبکش HnS ــه ربطی به MGS4 نداره از طرفی داستان رو خود استاد ننوشته که! Etsu Tamari (از نواچه ی استاد :D ) نوشته
اسمش رو اون بالا هم که نوشته Metal Gear Rising : Revengeance :D
جهت اطلاعات بیشتر و در صورت تمایل : E3 2012: Platinum details Metal Gear Rising: Revengeance | News | Edge Online
چرا اونوقت؟! :-/

نظر شخصی ;;)
من هم باش موافقم :)
:| :lol: :|

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,426
میگم این نسخه پلی3 با نسخه 360 چیز اضافی داره؟ مرحله ای چیزی ؟(نسخه 360 یه دیسک 7 گیگ خورده ای) (پلی3 20 گیگ):| اوفف
بعد اینکه میگن ریجن 2 یه ایتم اضافه داره جریان چیه؟ واسه ریجن1 هم هست؟یا به صورت دی ال سی میاد؟
ممنون

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
نظر شخصی ;;)

بعضی از نظر های شخصی بهتره پیش خود شخص بمونه. وقتی من از یه بازی خوشم نمیاد، دلیل نمیشه برم تو تاپیکش (که معمولا پر از طرفدار های بازیه!) و نظر شخصیم رو فریاد بزنم.

من هم باش موافقم :)

امیدوارم امشب مینامی، سایتو و کوجیما بیان تو خوابت ;;)

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
میگم این نسخه پلی3 با نسخه 360 چیز اضافی داره؟ مرحله ای چیزی ؟(نسخه 360 یه دیسک 7 گیگ خورده ای) (پلی3 20 گیگ):| اوفف
بعد اینکه میگن ریجن 2 یه ایتم اضافه داره جریان چیه؟ واسه ریجن1 هم هست؟یا به صورت دی ال سی میاد؟
ممنون
نمیدونستم از چاوشیون اینجام کسی هست :d
والا خیلی اوقات پیش اومده این تفاوت های حجمی فجیع بین دو کنسول که خیلی اوقات برعکس هم بوده مثلا 360 بازیش 7 گیگ بوده و ps3 کمتر مثلا 4 ...که البته بیشتر اوقات در پلی استیشن این اتفاق میفته...
بیشتر بازیهای تفاوتی ندارن ولی از جایی که پلی استیشن مال سونی و ژاپن ممکنه چیز اضافه ای داشته باشه ...که نباید هم چشمگیر باشه ...در کل سازنده چیزی در این باب ها نگفته...یکی از دوستان هم در مورد ریجن دو چنین گفته
ریجن 2 لباس و شمشیر Gray Fox رو هم داره

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
البته اون لباس و شمشیری که گفتم به صورت کد توی همه ی نسخه های ریجن2 هست! و باید از PSN دانلود بشه!
برای ریجن 1 هم گفتن 30 تا ماموریت اضافه داره و اینا(بیشتر حالت تمرینی داره ولی چیز جالبی خواهد بود! ) اما فعلا معلوم نشده توی خود بازیه، DLCـه که فقط برای آمریکا میاد،کلا ناشناخته باقی مونده قضیش فعلا! :d

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
البته اون لباس و شمشیری که گفتم به صورت کد توی همه ی نسخه های ریجن2 هست! و باید از PSN دانلود بشه!
برای ریجن 1 هم گفتن 30 تا ماموریت اضافه داره و اینا(بیشتر حالت تمرینی داره ولی چیز جالبی خواهد بود! ) اما فعلا معلوم نشده توی خود بازیه، DLCـه که فقط برای آمریکا میاد،کلا ناشناخته باقی مونده قضیش فعلا! :d
ینی یکی ریجن 1 داشته باشه هیچجوره نمیشه اون لباس و شمشیر رو بگیره ؟

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
میگم این نسخه پلی3 با نسخه 360 چیز اضافی داره؟ مرحله ای چیزی ؟(نسخه 360 یه دیسک 7 گیگ خورده ای) (پلی3 20 گیگ):| اوففبعد اینکه میگن ریجن 2 یه ایتم اضافه داره جریان چیه؟ واسه ریجن1 هم هست؟یا به صورت دی ال سی میاد؟ممنون
احتمالا فایل های ویدئویی سه بعدی بازی هست که حجم رو افزایش داده.

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
منم امروز دموش بازی کردم یکمی سخت بود و دروبینش هم که نگو به سختی کنترل میکردم ولی نمیدونم چرا جاخالی نمیداد این رایدن
ولی یه حالی که میداد کات کات کردن هست من با این خیلی حال کردم ایول بهش >:)

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
ینی یکی ریجن 1 داشته باشه هیچجوره نمیشه اون لباس و شمشیر رو بگیره ؟

محتواهای اضافی که معمولاً برای پیش خرید کردن از فلان سایت یا فلان ریجن در نظر گرفته میشه بعد از یه مدت توی استور به عنوان همون DLC های پولی ارائه داده میشه . روال اکثر بازیها به همین صورته و احتمالاً شامل این بازی هم میشه .

shayan1989

کاربر سایت
Sep 10, 2010
392
نام
shayan
در راستای صحبت های امین:
اینکه MGS نیست اعصاب خودت رو خورد میکنی ! بعد هم این سبکش HnS ــه ربطی به MGS4 نداره از طرفی داستان رو خود استاد ننوشته که! Etsu Tamari (از نواچه ی استاد
biggrin1.gif
) نوشته
اسمش رو اون بالا هم که نوشته Metal Gear Rising : Revengeance
biggrin1.gif

جهت اطلاعات بیشتر و در صورت تمایل : E3 2012: Platinum details Metal Gear Rising: Revengeance | News | Edge Online

نظر شخصی
yahoo_5.gif

من هم باش موافقم
yahoo_1.gif

yahoo_22.gif
lol.gif
yahoo_22.gif

باور کن میدونم سبک بازی فرق داره و غیرو و غیره.... نگفتم هم ربطی داره اما معمولا هر وقت اسم MGS بوده وسط ما با بهترین بازی سال طرفیم که مثل اینکه ایندفعه نبود استاد این معادله رو به هم زده...
البته با این وجود فکر نمیکنم دیگه انقدر ها هم بد باشه و در هر صورت اسمش که MGS هست :d
امیدوارم هر ضعفی هم باشه استاد تو MGS 5 جبران کنه :d

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
باور کن میدونم سبک بازی فرق داره و غیرو و غیره.... نگفتم هم ربطی داره اما معمولا هر وقت اسم MGS بوده وسط ما با بهترین بازی سال طرفیم که مثل اینکه ایندفعه نبود استاد این معادله رو به هم زده...
البته با این وجود فکر نمیکنم دیگه انقدر ها هم بد باشه و در هر صورت اسمش که MGS هست :d
امیدوارم هر ضعفی هم باشه استاد تو MGS 5 جبران کنه :d

خو اسمش اصلاً MGS نیست :| :D MGRــه
MGS ها رو فقط KP میسازه :>
الآن هم وقت MGS 5 نیست ، MGS :GZ ;;) انتظاراتت رو بگذار برای GZ :D

کسی هم نگفت بازی بدیه :| :| خیلی هم عالـــــــــیه >:d

.: Megatron :.

کاربر سایت
Apr 24, 2012
382
نام
Mohammad
این VR Missions در کل خوب در اومده من چند تا شون رو که تو بازی فعال کردم انجام دادم شماره 7 اش سخت بود.

دوستان این Monsoon رو چطور شکست بدم پیر شدم از بس مردم :((

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
Skin رایدن MGS4 روز عرضه ی بازی به قیمت 2 دلار روی Store میاد ... :-s
در مورد DLCهای آینده هم گفتن که 2تا DLC داستانی خواهد داشت در مورد گذشته ی 2تا از باس های بازی! (و مشخصه که اون 2تا کاراکتر قابل بازی میباشند! اسمشون رو هم نمیگم :p )
و همینطور یک DLC که سلاح جدیدی به بازی اضافه میکنه با اسم " Snake's Soul Wooden Sword " (البته فقط اسم اسنیک روشه! انتظار نداشته باشید Skin خود اسنیک هم باهاش باشه! ) که فکر کنم آپریل منتشر میشه...

.: Megatron :.

کاربر سایت
Apr 24, 2012
382
نام
Mohammad
خب بالاخره بازی رو تمام کردم باس آخر بازی کشتنش خیلی بهم حال داد :d حیف که بازی زود تموم شد تازه گرم شده بودم :(
واقعا باید به پلاتینیوم گیمز تبریک گفت به خاطر ساخت این بازی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر