Metal Gear Rising: Revengeance | PS3

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
دورد !
همونطور که کاملا مشخص بود بازی Metal Gears Solid Rising برای PS3 نبز توسط خود کوجیما تایید شد .
شخصیت اوب بازی Raiden خواهد بود ئ سبک بازی هم با MGS های قبلی کاملا فرق خواهد داشت .
همچنین کوجیما اعلام کرد که هیچ نقشی در ساخت این بازی نخواهد داشت .

metal-gear-solid-rising-01.jpg

هنوز تاریخ دقیقی برای بازی وجود نداره ولی در تاریخ نا مشخصی در سال 2010 منتشر خواهد شد .

Last edited by a moderator:

kan'aan

کاربر سایت
Jan 14, 2007
1,881
نام
کنعان
نقش نداره ؟؟؟؟

پس کی میخواد بازیو بسازه ؟
بیچاره 360ایا بازیو میخواد بده کار آموزاش درست کنن!!!!

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
دست شما درد نکنه چرا زحمت کشیدی؟:biggrin1:
با توجه به اینکه کوجیما روی این بازی کار نمیکنه و پروژه اصلیش چیز دیگریه توقع زیادی از این بازی ندارم.

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
آرش جان سپاسگزارم...

يک خواهش دارم... ميشه لينکی که کوجيما گفته که مولتی هست رو نشون بدی ؟ چون ديروز نتونستم اخبار رو دنبال کنم ! :biggrin1:

اين بازی مطمئناً خوب در خواهد آمد ولی در حد سری های اصلی MGS فکر نکنم...

البته برای کسی مثل که من از شخصيت رايدن خوشش مياد :love:....مطمئناً بازی فوق الاده اي خواهد بود از لحاظ شخصيت بازی...

Last edited by a moderator:

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
من که اصلاً با رایدن حال نمیکنم،فقط خداکنه تو بازی از شمشیر استفاده نشه که اصلاً خوشم نمیاد!
جان!!!!!!!!
اصل با حالی رایدن به شمشیرزنیشه!!!!!(تفنگ بازی هم خوب بلده ولی بهش نمیاد!)ولی اگه گیم پلی دو پهلو داشته باشه که هم از اسلحه گرم و هم از اسلحه سرد استفاده کنه عالی میشه!

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
من که اصلاً با رایدن حال نمیکنم،فقط خداکنه تو بازی از شمشیر استفاده نشه که اصلاً خوشم نمیاد!
احتمالا از اینH&S هاست! همون چیزی که بدت میاد!سبکش Lightning Bolt Action
اگه المانهای مخفی کاری نداشته باشه که دیگه قاتحه.... مخصوصا این که یه spin off ـه!

empyreal

کاربر سایت
Aug 10, 2008
343
نام
alireza
سلام

از نظر من متاسفانه بلایی سر mgs میاد که سر call of duty & need for speed آمد و اعتبار شماره های قبلی هم زیر سوال میره

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
اگه قرار بود بخاطر نبود کوجیما بازی به گند کشیده شه عورا کوجیما نمیزاشت این بازی ساخته بشه!
ناشر کونامیه سازنده هاش که کوجیما پروداکشنه!:biggrin1:
من مطمینم بازیه بزرگی میشه!

Hrist

کاربر سایت
Jul 22, 2008
35
قبلا هم متال گیر هایی بودن که به خاطر نبود کوجیما به گند کشیده شدن، مهم اینه که غیر از این ما peace walker هم داریم (که باز انحصارش دست سونیه :D)
به نظر من بازی خوش ساختی میتونه از آب در بیاد (از نظر گیم پلی) ولی اصلا انتظار نمیره داستان و عمقش در حد MGS های اصلی باشه.

darinoos47

عضو جدید
Jan 22, 2008
178
نام
سپهر
به نظر من کوجیما ... نیست بیاد بازی در شرکتش ساخته شه که بد باشه . مطمئنا با نظارتش ما هنوز می تونیم بوی کوجیما را در بازی حس کنیم . (پف پف چه بویی ... :biggrin1: )

alucard

کاربر سایت
Nov 22, 2008
352
تو کنفرانس کونامی آقای کوجیما سبک بازی رو Stealth Action اعلام کرد.
ناشر بازی : Konami
سازنده بازی: Kojima Productions
طراح بازی : Kenichiro Imaizumi

اینطوری که تو سایت IGN نوشته آقای کوجیما هر دوتا متال گیر های معرفی شده رو به نوعی MGS5 میدونه!

Of particular note is that Kojima refers to both games as "Metal Gear Solid 5." He describes Rising as a "next generation MGS5." He describes Peace Walker as "The MGS5 Inside me."

منبع:
http://ps3.ign.com/articles/990/990448p1.html

آخرین ویرایش:

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
تو کنفرانس کونامی آقای کوجیما سبک بازی رو Stealth Action اعلام کرد.
ناشر بازی : Konami
سازنده بازی: Kojima Productions
طراح بازی : Kenichiro Imaizumi
اینطوری که تو سایت IGN نوشته آقای کوجیما هر دوتا متال گیر های معرفی شده رو به نوعی MGS5 میدونه!
منبع:
http://ps3.ign.com/articles/990/990448p1.html
خب شاید برای شاد کردن دل طرفدارا همچین حرفایی بزنن. در هر صورت MGS همیشه به عنوان یه بازی مخفی کاری معرفی شده ولی مهم اینه که کوجیما سبک این عنوان رو Lightning Bolt Action توصیف کرده .
در مورد این نقل قول از IGN
Of particular note is that Kojima refers to both games as "Metal Gear Solid 5." He describes Rising as a "next generation MGS5." He describes Peace Walker as "The MGS5 Inside me."
کاملا معلومه که ایشون هیچ علاقه ای به ساخت MGS Rising نداشته و MGS Peace Walker اون بازیی بوده که قصد ساختشو داشته

یه مورد دیگه اینکه منظور از Next Generation MGS5 میتونه فقط به خاطر این باشه که روی کنسولهای نسل بعد داره ساخته میشه.

Head Title مربوط به این لینک شما :
Kojima Focused on PSP Metal Gear

بزرگ هم نوشته شده که قابل دید باشه!
The answer was revealed today in Famitsu. While we're certain Kojima is going to be kept mighty busy either way, he's actually only fully involved with Metal Gear Solid Peace Walker. The Metal Gear series father is serving as director, producer and game designer on the PSP title.
اینجا هم گفته که کوجیما کاملا مشغول ساخت MGS Peace Walker هست و ایشون که پدر همه MGS ها هستند به عنوان کارگردان،تهیه کننده و طراح بازی این پروژه PSP رو به برعهده دارند.
همچنین کوجیما اشاره کرد که :
As for Metal Gear Solid Rising (confirmed in Famitsu to be for Xbox 360 and PS3), Kojima is serving as producer along side Kenichiro Imaizumi. He told the magazine, "I'm not the director. I'm not doing game design either. Although, I do issue complaints (laughs). But, not too much."
نکته مهم این پاراگرافش هم اینه که گفته : من نه کارگردانم و نه طراح بازی فقط مسئولیت تهیه کنندگی رو در کنار Kenichiro Imaizumi(طراح بازی) بر عهده دارم .

در آخر هم بگم که فقط به خاطر اینکه این بازی روی کنسولتون" 360" هم میاد سعی نکنید گندش کنید. واقعیتها رو هم در نظر بگیرید.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر