Metal Gear Rising: Revengeance | PS3

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
کپی بازان برید فضا :D

86073922119324652815.jpg

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
ای نامردای کپی باز :| :D
کپی کپی رو PS 3 هم کپی !؟ :| :| :|

من باید بشینم انتظار بکشم برای بازی :-w کرایسیس هم نیومده 8-| ایشالا فردا با هم برا XBOX بیان

.: Megatron :.

کاربر سایت
Apr 24, 2012
382
نام
Mohammad
حجم بازی هم 23.22 گیگه ( یک نسخه فشرده هم هست 19.6 گیگه ) گذاشتم برای دانلود تا ظهر دانلودش تموم میشه :d

کسی لینک مستقیم خواست P.M بده.

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
به خبری که هم اینک بدستمان رسید توجه کنید !! :d
نسخه اورجینال ریجن 1 هم فردا میرسه

DC گفته میده
MGS: Revengeance
فقط من به عنوان آخرین بار توصیه کنم که 2 روز دیگه هم صبر کنید برای ریجن2 !
چون ریجن 2 لباس و شمشیر Gray Fox رو هم داره! :d که میتونه مدت بیشتری سرگرممون کنه! :d

shayan1989

کاربر سایت
Sep 10, 2010
392
نام
shayan
بیا اینهمه بازی خوب یهو میان :d بابا بزارید DMC تموم شه بعد اینو عرضه کنید :(( الان پس فردا هم GTA میاد دیگه مگه وقت میمونه واسه غذا خوردن خوابیدن؟ :d بعد یهو 6 ماه خشک سالی بازی میشه :|

حالا از دوستانی که بازی انجام دادن آیا نبود کوجیما حس میشه؟ یا با یه شاهکار مثل MGS4 طرف هستیم؟ منظورم کلا اینه که چقدر از MGS4 ضعیف تره؟ :d ایا فقط اسمش MGS یا واقعا با یه متال گیر واقعی طرفیم؟

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
بیا اینهمه بازی خوب یهو میان :d بابا بزارید DMC تموم شه بعد اینو عرضه کنید :(( الان پس فردا هم GTA میاد دیگه مگه وقت میمونه واسه غذا خوردن خوابیدن؟ :d بعد یهو 6 ماه خشک سالی بازی میشه :|

حالا از دوستانی که بازی انجام دادن آیا نبود کوجیما حس میشه؟ یا با یه شاهکار مثل MGS4 طرف هستیم؟ منظورم کلا اینه که چقدر از MGS4 ضعیف تره؟ :d ایا فقط اسمش MGS یا واقعا با یه متال گیر واقعی طرفیم؟

بابا MGS چیه مرد حسابی ؟ :D این کلا یه چیز دیگه مثل Bayonetta هست فقط یدونه متال گیر داره اولش + رایدن و سانی از MGS :D

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
در کل چرتی بیش نیست! :D

نزن این حرفو مهدی دلت میاد واقعا اکشن دلنشینی داره ولی دوربینش واقعا افتضاست(با اجازه مرتضی Nevan:d)یکمی هم شاید سخت باشه نسبت به بازیای این اواخر ولی بازم سختیش دلنشینه:d

Kratos-_-0_0

کاربر سایت
Sep 10, 2012
938
نام
ارین
اقا الان من تو شوکم 3 ماه بازی نخریدم از قیمتا هم تو این 3 ماهه خبر نداشتم اخرین بازی هم که خریدم farcry 3 بود که نزدیکای تومن 200 بود
الان قیمتارو نگاه کردم سرم سوت کشید :-o:-o:-o
یعنی واقعا 270 پول دادین جایه این بازی حالا هر چه قدرم فن دو اتیشه چطور دلتون میاد اخه:d:|:d:|
من ساده که 210 جمع کردم واسه god of war
ببخشید واسه اسپم حتما باید پست میدادم تا اروم میشدم:((:((:((:((:((:((:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر