Metal Gear online

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
دوستان از کجا باید بازی دانلود کنیم ؟! داخل psn چیزی من ندیدم !؟
دوست عزیز شما چند صفحه قبل رو بخون کامل توضیح داده شده.
شما باید تو PSStore ـه اروپا برید و برای این کار باید یک User دیگه بسازید و کشور رو یک کشور اروپایی ( مثلا United Kingdom ) قرار دهید. بعد هم با اون Userـی که ساختید وارد PSstore بشید و ...

یکم از بازی بگید.
گرافیکش چطوره؟؟
کنترلش چطوره؟
این بازی رو شنبه میشه بازی کرد، Server هاش هنوز راه نیوفتاده.

DrAmir

کاربر سایت
Mar 31, 2008
460
يه سری دوستان ميگن بازی کرديم که !!! جريان چيه ؟
من هنوز پچ نتونستم نصب کنم ، کسايی که نصب کردن لينک مستقيم نصب کردن يا پی 2 پی ؟

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
يه سری دوستان ميگن بازی کرديم که !!! جريان چيه ؟
من هنوز پچ نتونستم نصب کنم ، کسايی که نصب کردن لينک مستقيم نصب کردن يا پی 2 پی ؟
لینک مستقیم رو باید بیخیال بشید، اصلا" نمیدونم واسه چی گذاشتنش ! من یه دفعه 9% DL کاردم باهاش ولی از اون دفعه به بعد 100 بار Test کردم و هیچی نشد. همون P2P باید DL کنید، که اونم نمیشه... !!!

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,033
نام
نیما
همونطور که SkyWalker1726 گفت ، الان دیگه میشه بازی کرد ...

از لحاظ گرافیک فوق العاده نیست ولی خیلی خوبه ...

کلا زمان میبره تا با بازی آشنا بشید و بقول معروف خوشدست بشه براتون ، ولی بعدش خیلی حال میده ... مخصوصا اگه چند نفر با هم آشنا باشن و تیم بشن .

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
همونطور که SkyWalker1726 گفت ، الان دیگه میشه بازی کرد ...

از لحاظ گرافیک فوق العاده نیست ولی خیلی خوبه ...

کلا زمان میبره تا با بازی آشنا بشید و بقول معروف خوشدست بشه براتون ، ولی بعدش خیلی حال میده ... مخصوصا اگه چند نفر با هم آشنا باشن و تیم بشن .

بله همونطور كه نيما جان گفتند. دوستاني كه تابحال بازي رو تونستند دانلود كنند. اگه ميتونند بيان و ID شون رو بگن و با گذاشتن يك قرار بريم >>>> Kick Some Ass !!!
تا يادم نرفته ميخواستم چند موضوع رو خاطر نشان كنم. شايد براي اولين بار كه وارد بازي ميشيد از سريع كشته شدن خودتون يا دير كشته شدن دشمنانتون يكم گله مند بشيد. اين قضيه هم تا حدود كمي به مشكل PING بر ميگيرده و هم به Class دشمنانتون !! چون شما تازه وارد هستيد سلاحهاي شما بدليل Level پايين تخريب كمتري نسبته به دشمنانتون كه 2 يا 3 Level از شما بالاترند داره .
من تا مشكلي زيادي از جهت Delay Time نداشتم. تو يك سرور براحتي دشمنانمو ميكشتم و تو يك سرور ديگه كمي با سختي كشته ميشدند.

نيما و علي جان شما هم مشكلي با Delay Time داشتيد ؟؟؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر