Metal Gear online

GlaDOS

کاربر سایت
Jun 24, 2007
530
نام
محسن
منم دیروز رفتم بازی کردم:love: . اون دستگاه رو دیدید میشینید روش پرت می کنه خیله باحاله:biggrin1:
امروز رفتم بازی کنم زده بو امروز و فردا و پس فردا ساعتی هست ساعتشم فکر کنم 5-3 بود البته نمیدونم به وقت کجا !

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
دوستان امشب اگه ميتونيد جمع بشيد گروهي با هم بازي كنيم. اگه كسي ميتونه يك Server تو Free Battle درست كنه و هنگامي كه ساخت يك Mail به بقيه بزنه اگه هم خواست يك Password درست كنه تا فقط بچه هاي خودمون وارد بشند و pass رو هم به بقيه تو PSN ارسال كنه

vampiresasan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
99
اگه کسی بخواهد host بشه باید سرعت اینترنتش حداقل رسیوش 512 و سندش 256 باشه و هر کی هم بخواهد بازی کنه با حداقل 128 میتونه بازی کنه اینها را تو help onlinesh نوشته به نظرم ساعت 12.30 بیایین یازی کنیم تیمی
فقط 1 نفر که سرعتشو گفتم host بشه همه بریم رومه اون

PS3_Paradise

کاربر سایت
Feb 3, 2008
6
سلام
یه سوال داشتم
برای بازی کردن بازیهای PS3 از جمله MGS4 باید حداقل چه سرعتی داشت و یه سوال دیگه اینکه تو تهران یا شهرای دیگه اینترنت شیر (share) میشه یا نه ؟ ممنون میشم جوابمو زودتر بدید ...

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
سلام
یه سوال داشتم
برای بازی کردن بازیهای PS3 از جمله MGS4 باید حداقل چه سرعتی داشت و یه سوال دیگه اینکه تو تهران یا شهرای دیگه اینترنت شیر (share) میشه یا نه ؟ ممنون میشم جوابمو زودتر بدید ...
سرعت اهمیت داره ولی نه زیاد ! مهم Ping هست که در ایران مزخرف هست! حداقل پینگ هم برای بازی کردن این جور بازی ها 100 هست که متسفانه تو ایران 100 هم نیست ! حداقل سرعت هم 256 باشه خوبه.

sh_lair

کاربر سایت
Aug 25, 2007
362
نام
shayan
علبته به سرور بازی هم بستگی داره ...

مثلا من warhawk رو با پینگ 500 خیلی روون بازی میکنم ولی بازیی مثل vegas رو واقعا مشکل دارم .

DrAmir

کاربر سایت
Mar 31, 2008
460
پچ 1.01 رو بالاخره نصب کردم ، الانم گذاشتم تا صبح پچ 1.02 رو نصب کنه ، فردا ديگه بازی ميکنم ، بچه ها قرار گذشتيد منم بی خبر نزاريد

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
منم امشب دارم مي رم خونه دانلود كنم.ولي اصلا در جريان نيستم اين قضيه id س ختن تو سايت كوناميو اين حرفا.يكي بگه من چطور مي تونم امشب دانلود كنم؟مرسي

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
منم امشب دارم مي رم خونه دانلود كنم.ولي اصلا در جريان نيستم اين قضيه id س ختن تو سايت كوناميو اين حرفا.يكي بگه من چطور مي تونم امشب دانلود كنم؟مرسي

ببينيد شما وقتي از PS Store EU بازي رو دانلود كرديد و دو تا پچ 1.01 و 1.02 رو هم DL كرديد. براي انجام بازي شما نياز به يك Game ID داريد كه بايد در سايت كونامي به همراه konami ID اون رو درست كنيد. كلا بازي به همراه Patch ها حدود 1.6 گيگ ميشه ولي واقعا ارزش داره. من كه در شرف نزديك شدن به 5 ساعت انجام بازي هستم و Level ام هم در حال نزديك شدن به 3 :love: كه ميتونم يك Clan بسازم.

اين Map جديد هم واقعا گرافيكش بالا و از نظر مولتي عالي هستش.

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
man ye game too lobby e Meryl sakhtam be esme BAZICENTER.COM va password e 123456
doostan ye emtahanesh bokonnan bebinam net am mikeshe host basham ya na
sharmande bekhatere fontam

سلام دوست عزيز
ببينيد كلا هر كي Host ميشه تا موقعي كه خودش آنلاين هست Host اش هم موجوده و اگه خودش Sign Out بشه اصلا ديگه Host وجود نداره - اما بحث Clan جداست.

دوستان من با حساب سرانگشتي كه كردم حدودا 12 نفر اين بازي رو تونستند Down و بازي كنند. چرا يك روز همه نميتونند On بشند و هم با هم بازي كنيم. 6 عليه 6 ميدونيد يعني چي !!!! اونم تو Map جديد !!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر