Medal of Honor ~ XBox360

Electronic Arts

کاربر سایت
Aug 24, 2010
4,908
نام
ناصر
دقیقا درست میگید و من کاملا با شما موافقم.......
اصلا ارزش این همه تعریف و تمجید رو نداشت......
من نمیدونم بعضیا واقعا از چی این بازی خوششون میاد؟؟؟؟؟!!!!!!
حتی رد پای طرف توی برف هم به جا نمیمونه یا بهتره بگم اصلا تشکیل نمیشه!!!!!!!!!!!(که از ساده ترین نکات گرافیکی هست)
تمام تریلر های سینگل پلیرش دروغه / دروغه / دروغه..........دروغه

اقا يه مقدار اروم تر:d
من هم قبول دارم كه بازي اوني كه تعريف ميكردن نبود ولي اين دليل نميشه كه بازي بدي بوده باشه.
به نظر من براي شروع مدال در جنگ مدرن خوب بود.
تازه اين فقط مدال نبوده كه قبل از انتشار بازي خيلي روش تبليغ شده .اكثر بازي ها به همين شكل هستند.:d

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
بازیش اینقدرها هم افتضاح نبود ولی خوب ...

به هر حال، میگم بچه ها کسی اگه پایه باشه بیاین تا با هم آنلاین بزنیم تا آچیوهاش را بگیریم ( راحته گرفتنشون)، در ضمن آنلاینش زیاد بد نیست ( فقط یذره لگ داره اگه بخواین با بقیه دنیا بازی کنین :D )
اگه پایه این اعلام کنین تا بریم

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
صدا گذاری بازی خوب بود ولی به پای Bad Company 2 اصلا نمیرسه....
گیم پلی بازی خوب بود مخصوصا دو تا نکته خوب داشت که یکی خسته نشدن هنگام دویدن و دومی لیز خوردن و کاور گرفتنش بود....
هوش مصنوعی ضعیف بود.....اگرم بازی رو سخت میکردی هوش سربازهای معمولی در حد کوماندوها میشد با Ak-47 از 3 کیلومتری میزدنت....
گرافیک معلوم نبود خوبه یا افتضاح......مثلا زمین در حد کال آف 2 بود ولی بعضی افکتها خیلی خوب بود....
یه مورد که باید استدیو رو شدیدا زیر سوال برد افت فریم شدید و کم آوردن گرافیک دستگاه هنگام رندر صحنه های سنگین بود که بیشتر از همه توی مرحله آخر اتفاق افتاد....(موتور گرافیکی بهینه نشده)
به نظرم یکی از ضعیف ترین مدال افتخارهای تاریخ بود این نسخه....(به نسبت زمان عرضه)

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
اقا يه مقدار اروم تر:d
من هم قبول دارم كه بازي اوني كه تعريف ميكردن نبود ولي اين دليل نميشه كه بازي بدي بوده باشه.
به نظر من براي شروع مدال در جنگ مدرن خوب بود.
تازه اين فقط مدال نبوده كه قبل از انتشار بازي خيلي روش تبليغ شده .اكثر بازي ها به همين شكل هستند.:d
خوب بالاخره کا اف هم شروع داشت ( اما ترکوند )
اخه مدال بعضی جاهاش خیلی ضایع بود . ازباگ ها و دیرلود شدن تکسچرها گرفته تا مقدار مهمات همراه سربازا
نمیدونم دقت کردید یا نه یه جای بازی که میریم تو غار ( اخرای بازی )تفنگمون نارنجک انداز داره با 30 تا نارنجک !!!!!!:-o:d
من نمیدونم این 30 تا نارنجکو چطوری با خودش حمل میکنه سربازه:d

اما در کل بازیه خوبی بود . بعضی جاهاش هم جذابیت و نواوریه خوبی داشت .:-*

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
خوب منم بازی رو تموم کردم....

اگه با MW2 مقایسه بشه باید بگیم که اصلاً در حد و اندازه اون نبود....
مشکل اصلی بازی اینه که مراحل عموماً طولانی هستند ( نسبت به MW2 ) و توی یک مرحله که 20 دقیقه طول میکشه فقط 3 تا 5 دقیقش هیجان داره ( البته به غیر از 2 تا از مراحل)

ولی اگه با MW2 مقایسه نکنیم میشه گفت که بازیه خیلی قشنگی هست...

البته من انتظار داشتم داستانش بهتر باشه ولی خوب دیگه.... آمریکایی ها عاشقه قهرمانن

در کل به نظر من بهترین مرحله بازی همون مرحله ای هست که وسط کوه گیر می کنید و از در و دیوار میریزن سرتون....(البته حداقل رو درجه Normal )

امیدوارم Black Ops بهتر از این بازی باشه...

موفق باشید

Redfild

کاربر سایت
Jun 17, 2008
351
بازی تموم شد ، هوووورااا ... :d

خب بازی رو که نمیشه با MW مقایسه کرد ، اما در نوع خودش کپی جالب و دلنشینی از اون هست .
گرافیک : متوسط
سرعت لود تکسچر : ضعیف و کند
گیم پلی : خوب
داستان : خوب
صداگذرای : خوب
موسیقی : عالی
هوش مصنوعی : در حد کنجد و شاید هم کمتر ( در سخت ترین حالت)
باور پذیری : کاملا مناسب
کیفیت انیمیشن ها : عالی
مدت زمان بازی : کوتاه

در کل بازی واقعا ارزش بازی کردن رو داره ، جدا از اینکه هوش مصنوعی همونطور که ذکر کردم به شدت پائینه ( برای مثال پشت سر یه افغانیه حدود یک دقیقه نشستم ، آخرش متوجه نشد ، یه شات گان تو مغزش خالی کردم که حالشو ببره ) و گرافیک در حد تبلیغاتی که براش انجام شد نیست ، اما بازی دارای المانهایی هست که بازی کننده رو در بطن ماجرای داستان فرو میبره و هیجان کافی رو منتقل میکنه .به هر حال برای دوستانی که میخوان ته مزه COD:MW رو دوباره تجربه کنن بشدت این بازی توصیه میشه .

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
انصافا شمام خیلی نامردی دا!!
بابا حالا گرافیکش یه ذره ضعیفه اینقدر نزنید تو سر بازی...
گیم پلی به این زیبایی موسیقی به این زیبایی...
مخصوصا جو بازی که یه حال اساسی می ده.
جا داره از کاربر محترم USA تشکر کنم به خاطر ADVISE خیلی خوبش که گفت حال این بازی با هد فون صد برابر میشه.:)

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
سلام دوستان یکم هم از انلاینش بگیم
من خودم یک هفتست آنلاینش را بازی میکنم واقعا خیلی باحال هست من موندم چرا single را هم با همون موتور نساختن چون واقعا بهتر میشد یک چیزی که مود single من را اذیت میکنه آروم دویدن و نداشتن پشیزی نرمی و افکت را رفتن سربازاست انگار که اصلا جزئی از بازی نیستن

topplayer

کاربر سایت
Oct 31, 2007
98
نام
مصطفی
باسلام
من بازی رو تموم کردم . به نطر من نمره gamespot به بازی دقیقا درسته .
اولین چیزی که برای من عجیبه حضور تیم frostbiten همون تیم bad company 2 هست که با این سابقه ای که دارن یه همچین کاری ارائه دادن چرا از این موتور گرافیکی در بازی استفاده کرد که اینقد باگ داره ؟!
دوم اینکه با ناشری مثل EA اتنظار بالاتر از اینها بود .
سوم جای تخریب محیط و انفجار های زیبا در این بازی خالی بود .
چهارم تقلیدی بودن از روی call of duty
همش مصنوعی هم جالب نبود و روی سخت ترین حالت هم شاهد جیزهای عجیب بودیم !
ولی از انصاف هم که نگذریم ، مواردی مثل صدا گذاری و موسیقی کم از یک شاهکار نبود و همچنین سبک لیز خوردن برای سنگر گیری راحت از دید اول شخص جالب بود .
یه achivment جالبی هم که داشت قطع کردن 5 درخت بود !!!!

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
باسلام
من بازی رو تموم کردم . به نطر من نمره gamespot به بازی دقیقا درسته .
اولین چیزی که برای من عجیبه حضور تیم frostbiten همون تیم bad company 2 هست که با این سابقه ای که دارن یه همچین کاری ارائه دادن چرا از این موتور گرافیکی در بازی استفاده کرد که اینقد باگ داره ؟!
دوم اینکه با ناشری مثل EA اتنظار بالاتر از اینها بود .
سوم جای تخریب محیط و انفجار های زیبا در این بازی خالی بود .
چهارم تقلیدی بودن از روی call of duty
همش مصنوعی هم جالب نبود و روی سخت ترین حالت هم شاهد جیزهای عجیب بودیم !
ولی از انصاف هم که نگذریم ، مواردی مثل صدا گذاری و موسیقی کم از یک شاهکار نبود و همچنین سبک لیز خوردن برای سنگر گیری راحت از دید اول شخص جالب بود .
یه achivment جالبی هم که داشت قطع کردن 5 درخت بود !!!!
تیم frostbiten رو از کجا اوردی ؟؟ frostbite اسم موتور گرافیکی است که توسط تیم dice ساخته شده
بعدش هم دایس فقط قسمت مولتی پلیر بازی رو ساخته

topplayer

کاربر سایت
Oct 31, 2007
98
نام
مصطفی
تیم frostbiten رو از کجا اوردی ؟؟ frostbite اسم موتور گرافیکی است که توسط تیم dice ساخته شده
بعدش هم دایس فقط قسمت مولتی پلیر بازی رو ساخته
ممنون از راهنمایی تون

پس بخش کمپینگ بازی با چه تیمی و چه موتوری درست شده ؟

danti47

کاربر سایت
Sep 4, 2009
31
نام
1
سلام به نظر من بازی بی نهايت زيبست و واقعا آدم حس ميکنه در کوه های افقانستان هست
و واقعا زيبا هست دوستانی که نسبت به این بازی کم لطفی کردن توصیه میکنم یه سر به ی.و.ت.ی.وب بزنن و جنگهای طالبان را ببینند که انصافا در بازی خیلی اون حال و هوا وجود داره ... در کل میگم به هیچ عنوان بازی را از دست ندید .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر