Medal of Honor ~ XBox360

بچه ها اون مرحله که اولش با یک هلیکوپتر سقوط میکنیم و تعداد زیادی افغانی بهمون حمله میکنن که باید بزنیمشون . بعد از هلیکوپتر سقوط کرده خارج میشیم و یه کم که جلوتر میریم توی دل کوه یه تیربار داره تیر میزنه . اونجا باید چی کار کرد اونو زد یا نیروهایی که از کوه میان پایین رو بزنیم ؟

بچه ها اون مرحله که اولش با یک هلیکوپتر سقوط میکنیم و تعداد زیادی افغانی بهمون حمله میکنن که باید بزنیمشون . بعد از هلیکوپتر سقوط کرده خارج میشیم و یه کم که جلوتر میریم توی دل کوه یه تیربار داره تیر میزنه . اونجا باید چی کار کرد اونو زد یا نیروهایی که از کوه میان پایین رو بزنیم ؟

هیچ کدوم
فقط دنبال هم تیمی هاتون حرکت کنید

• Like
Reactions: Squidward

زیاد جلو نرید و از همون پشت سنگا دشمنا رو بزنید. بعد از یکی 2 دقیقه بهتون دستور میدن که ماشین گان رو با دوربین علامت بزنید تا جت ها ترتیبش رو بدن.

بچه ها من هنوز اینجا گیرم #:-s:((
heeeeeeeeeelp
مرحلی 4 یا 5 دقیقا یادم نیست همونجایی که اولش با بچه ها از شونوک پیاده میشیم ( بیابونیه )
یه جاییش هست که روبرومون رو یه تپه یه دوشکا داره شلیک میکنه . رفقا هم دور وای میستن جلو نمیان.
من اونجارو گیر کردم
چیکار باید بکنم ؟؟
ممنون

هرکاری میکنم نمیشه یکی دوتا از دوستان هم گفتن چیکار کنم اما هرکاری میکنم نمیشه :|
اگه میشه قشنگ بگین خودتون چیکار کردید که منم همون کارو بکنم
مثلا بگین :
از دور وایسادین تیر زدین یا رفتین جلو ؟؟؟ چقدر تیر زدید تا تموم شه ؟؟؟

من نمیدونم اصلا چرا باید یه مرحلرو اینطوری بسازن ؟؟؟ انگار باس ساختن برای بازی . چون مثلا میرم تو سنگره نارنجک میندازم اما یارو نمیمیره :-o میرم از جلو 200 تا گلوله ماشین گان میزنم به سینش نمیمره :-o)x
انگار سازنده مجبورت کرده حتما یه جور خاصی بازی کنی )x

عزیز دو جا اینطوری هست یه جا اولی رو میگم باید بری پشت سخره ها یه جایی علامت هست با لیزر علامت گزاری کنی تا هواپیماهای خودی بیان دوشکا رو بزنن ...یه جای دیگه جلوتر از انیجا که میگین هست باید به دوشکا با تیر عادی شلیک کنید تا ححواسش پرت بشه بعد یکی دو دقیقه هواپیما میاد میزندش...شما توی جای اول گیر کردین باید سمت چپ پشت سخره ها برین علامت هست اونجا و کاری که گفتم رو بکنید

بازی بسیار کوتاه بود و واقعاً این گرافیکی نبود که من انتظار داشتم از این بازی ولی خوبیش اینه که تو بخش مولتی پلیر گرافیک خوبی داره. ولی بخش های متنوعی داشت بازی مثل موتور سواری و هلیگوپتر سواری.
ولی هنوز هم من میگم COD MW .
متشکرم.

عزیز دو جا اینطوری هست یه جا اولی رو میگم باید بری پشت سخره ها یه جایی علامت هست با لیزر علامت گزاری کنی تا هواپیماهای خودی بیان دوشکا رو بزنن ...یه جای دیگه جلوتر از انیجا که میگین هست باید به دوشکا با تیر عادی شلیک کنید تا ححواسش پرت بشه بعد یکی دو دقیقه هواپیما میاد میزندش...شما توی جای اول گیر کردین باید سمت چپ پشت سخره ها برین علامت هست اونجا و کاری که گفتم رو بکنید
فکر کنم اشتباه میکنید چون اونجاکه من هستم صخره نیست که برم پشتش درضمن رفقا میگن به دوشکا شلیک کن
اگرم جای دوم که گفتین باشم من نزدیک 1 ساعت تیر میزنمو جامو عوض میکنمو و ... اما هواپیما نمیاد :d
یکی از بچه ها قبلا گفت که رفیق باید بره نارنجک دودزا بندازه فکر کنم درست میگه اما خوب رفیقا اصلانمیان جلو :((

تاحالا توهیچ بازی ای اینطوری گیر نکرده بودم ( عین خرتو گل:d )

moh_end_wide.gif

آخر بازی خیلی :-& بود! با اینحال اگر بازی رو تموم نکردید. این تریلر آخر بازیه:
دانلود

در یک کلام عالی...
بازی دارای گرافیک خیلی خوبی نبود ولی گیم پلی صداگذاری و موزیک و جو خیلی خوبی داشت.
بیشتر از MW2 بم چسبید...
امیدوارم شماره دومش ایرادات رو برطرف کنن.

در یک کلام عالی...
بازی دارای گرافیک خیلی خوبی نبود ولی گیم پلی صداگذاری و موزیک و جو خیلی خوبی داشت.
بیشتر از MW2 بم چسبید...
امیدوارم شماره دومش ایرادات رو برطرف کنن.
البتّه اگر شماره دوّم ـی در کار باشه (که اونم بعید میدونم،با توجّه به انتقادات زیاد از بازی و همچنین پایان بازی )...

سلام دوستان

چند وقت یش گفتم یه کلیپی دیدم حدود یه ماه پیش ها

همینه

LinkinPark Catalyst
موسیقی انتهای بازی

شما میتونید بازیگر نقش Dusty رو توش ببنید :دی

کلا اگه بازی رو انجام ندادید اینو ببیند نصف بازی رو میفهمید

این کلیپ رو قبلا کسی گذاشته ؟! اصلا روش بحث شده تو سایت ؟!
اگه شده به ما هم بگید تا بریم بخونیم

این لینک
حدود 70 مگ هست

ما هم الان بازی را تموم کردیم .
بازی خیلی باگ داشت و خیلی هم به نظرم کوتاه بود .
اونقدر ها که ازش تعریف شده بود ارزش نداشت .
دقیقا درست میگید و من کاملا با شما موافقم.......
اصلا ارزش این همه تعریف و تمجید رو نداشت......
من نمیدونم بعضیا واقعا از چی این بازی خوششون میاد؟؟؟؟؟!!!!!!
حتی رد پای طرف توی برف هم به جا نمیمونه یا بهتره بگم اصلا تشکیل نمیشه!!!!!!!!!!!(که از ساده ترین نکات گرافیکی هست)
تمام تریلر های سینگل پلیرش دروغه / دروغه / دروغه..........دروغه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or