Medal of Honor ~ XBox360

سلام دوستان من یک مشکلی پیدا کردم تو 360 اینکه وقتی بازی تازه شروع میشه و ماشین دنده عقب میره
تفنگ به دسن میگیری یه گزینه اومد من yes زدم حالا حرکت بالا و پائیین اسلحه که میخوام دید بگیرم برعکس شده
چیکار کنم تا درست بشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی اینکه نشونه گیری وقتی حرکت دسته ببرم بالا پایئین نمیاد . همینطور برعکس
کمک کنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

منم دیشب بازی را یه نیم ساعتی بازی کردم
اصلا در حد انتظار نیست بازی!
امیدوارم بخش مولتی پلیر بازی این طوری نباشه؟
کسی مولتی را تست کرده؟
اگر آره
بگی چطوریه؟

منم دیشب بازی را یه نیم ساعتی بازی کردم
اصلا در حد انتظار نیست بازی!
امیدوارم بخش مولتی پلیر بازی این طوری نباشه؟
کسی مولتی را تست کرده؟
اگر آره
بگی چطوریه؟
دوسته عزیز اشتباه من نکن برو بازی تا اخرش انجام بده بعد ببین چطوره شاید به شماهم بازی چسبید وقتت زیاد نمیگیره نهایتا 4 ساعت
دوستان من الان مرحله پنجم هستم .
بازی کلا چند مرحله است ؟
بازی 10 مرحله داره دوسته عزیز
سلام دوستان من یک مشکلی پیدا کردم تو 360 اینکه وقتی بازی تازه شروع میشه و ماشین دنده عقب میره
تفنگ به دسن میگیری یه گزینه اومد من yes زدم حالا حرکت بالا و پائیین اسلحه که میخوام دید بگیرم برعکس شده
چیکار کنم تا درست بشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی اینکه نشونه گیری وقتی حرکت دسته ببرم بالا پایئین نمیاد . همینطور برعکس
کمک کنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خب شما برو تو قسمت OPTION قسمت کنترلش درستش کن نخواستی شما که اوله اوله بازی دوباره یه NEW GAME بزن بعد اونجا رو NO بزن بقیه بازی انجام بده

بچه ها من یک جا گیر کردم :
توی مرحله پنجم اونجا که تو بیابون هستیم وسط های مرحله به یه جا میرسیم که روبرو یه نفر پشت تیربار نشسته و تیر میزنه . دو سه نفر را میکشیم و بعد هر کاری میکنیم اون یارو پشت تیر بارو نمیشه زد .
هم تیمی ها هم که هیچی فقط یه جا وای مین و میگن we need to move together . چی کار باید بکنم ؟

بچه ها من یک جا گیر کردم :
توی مرحله پنجم اونجا که تو بیابون هستیم وسط های مرحله به یه جا میرسیم که روبرو یه نفر پشت تیربار نشسته و تیر میزنه . دو سه نفر را میکشیم و بعد هر کاری میکنیم اون یارو پشت تیر بارو نمیشه زد .
هم تیمی ها هم که هیچی فقط یه جا وای مین و میگن we need to move together . چی کار باید بکنم ؟
باید اون تیربار به رگبار ببندی ول نکنی یه عکسی هم اون بالا میاد بعد یارت میره یک نارنجک دود زا برای علامت دادن میندازه بعد هم اون تیربار رو بمبارون میکنن

Last edited by a moderator:
من تو اون مرحله ای که با هلیکوپتر آر پی جی زن ها رو می زنیم گیر کردم.همون جایی که دور یه کوه دو سه بار می چرخه.من اون کادر مستطیل رو هی بمباران می کنم ولی اثری نداره.چی کار باید بکنم؟

من تو اون مرحله ای که با هلیکوپتر آر پی جی زن ها رو می زنیم گیر کردم.همون جایی که دور یه کوه دو سه بار می چرخه.من اون کادر مستطیل رو هی بمباران می کنم ولی اثری نداره.چی کار باید بکنم؟
با ایکس باکس بازی نکردم ولی روی پی سی باید دکمه 4 رو نگه میداشتیم تا یه لودینگ بالای مسطتیل پر بشه و یه موشک شلیک بشه. شما روی دسته یکی یکی دکمه ها رو (در حالی که هدف داخل مسطتیله) نگه دارید یه دقیقه نشده دکمش رو پیدا میکنید.

Last edited by a moderator:
شما LB رو روی اون قسمت مورد نظر نگه دار یه لودینگ می کنه و بعد یه موشک پرتاب می کنه .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or