Medal of Honor ~ XBox360

سلام بچه ها من کنسولم ابدیت هست اما medal رو نتونستم اجرا کنم ابدیتم بهاره هست ایا توی این دو سه ماهه ابدیت جدیدی اومده وباید هتما این ابدیت برای اجرا بازی انجام شه

سلام بچه ها
مرحلی 4 یا 5 دقیقا یادم نیست همونجایی که اولش با بچه ها از شونوک پیاده میشیم ( بیابونیه )
یه جاییش هست که روبرومون رو یه تپه یه دوشکا داره شلیک میکنه . رفقا هم دور وای میستن جلو نمیان.
من اونجارو گیر کردم
چیکار باید بکنم ؟؟
ممنون

سلام بچه ها
مرحلی 4 یا 5 دقیقا یادم نیست همونجایی که اولش با بچه ها از شونوک پیاده میشیم ( بیابونیه )
یه جاییش هست که روبرومون رو یه تپه یه دوشکا داره شلیک میکنه . رفقا هم دور وای میستن جلو نمیان.
من اونجارو گیر کردم
چیکار باید بکنم ؟؟
ممنون

خیلی با حوضله ترتیب برادرای طالبان رو میدی تا بیان جلو و یه دودزا میندازه که بعد با هوایپما میان منفجرش می کنن

سلام بچه ها
من اونجارو گیر کردم
چیکار باید بکنم ؟؟
ممنون
نمی تونستی یه صفحه بخونی ؟! :d
باید اونی که پشت دوشیکا نشسته رو بزنی ، بعد یه علامت میاد بالای دوشیکا، از اون لحظه باید بدون مکث یه دوشیکا تیر بزنی تا موقعی که بمبارون بشه!

آخرین ویرایش:
اه اه من نمیدونم این خارجکیا چه جوری حاضر میشن میرن پول بابت این بازی اشغال میدن!! حالا ما چند نفرش رو بازی نکردیم ولی تک نفرش خیلی بیخوده !!

متاسفانه امروز بازی رو بالاخره بازی کردم و فقط در یک کلمه میشه گفت هیثیت تمام مدال ها با این نسخه رفته ایرادهای بسیار زیادی داره که از حوصله جمع خارجه من به عنوان یکی از طرفداران مدال حالم بهم خورد به نظرم نمره 6.5 حداکثر نمره ای هست که میشه بهش داد

25 صفحه و همه در مورد اینکه این بازی خوب هستش و یا بیخود، لطفا روی خود بازی تمرکز کنید، از این به بعد پستهایی که در مورد خوش آمدن و یا نیامدن شما باشند، پاک میشوند.

نمی تونستی یه صفحه بخونی ؟! :d
باید اونی که پشت دوشیکا نشسته رو بزنی ، بعد یه علامت میاد بالای دوشیکا، از اون لحظه باید بدون مکث یه دوشیکا تیر بزنی تا موقعی که بمبارون بشه!
ممنون دوست عزیز
من چه بدونم یه کسی اینجای بازی رو گیر کرده اونم دقیقا اومده یه صفحه قبل پست گذاشته ؟؟:d شرمنده

درود ...
اولای بازی هستم ، فکر کنم حدود 1 ساعت بازی کرده باشم . نمیدونم مرحله ی چندم هستم اما جایی ـم که اولش با یکی از یارهام موتور ، یا 3-4 چرخه :biggrin1: سواری میکنی تو بیابون ، بعدش به یک منطقه میرسی که یک خونه فکر کنم جلوته ، یارت پیاده میشه میگه فلان جا میبینمت ، بعدش من نمیدونم دیگه باید چیکار کنم ؟! شب هم هستش ...

درود ...
اولای بازی هستم ، فکر کنم حدود 1 ساعت بازی کرده باشم . نمیدونم مرحله ی چندم هستم اما جایی ـم که اولش با یکی از یارهام موتور ، یا 3-4 چرخه :biggrin1: سواری میکنی تو بیابون ، بعدش به یک منطقه میرسی که یک خونه فکر کنم جلوته ، یارت پیاده میشه میگه فلان جا میبینمت ، بعدش من نمیدونم دیگه باید چیکار کنم ؟! شب هم هستش ...

درود.

توی اون مرحله باید روی 3 تا کامیون ردیاب کار بزارید که دومیش رو رفیقتون از بالا پوشش میده و شما خودتون باید برید و ردیاب رو روی کامیون نصب کنید. البته یه دکمه هم هستش که با زدنش آبجکت رو نشون میده میتونید از اونم استفاده کنید :دی

من این جا گیر کردم :

تو اون مرحله که باید با هلیکوپتر بعضی جاها را بمباران کنیم ، یه جا با آرپی چی به هلیکوپتر ما شلیک میکنن ( اونجا که خط سلامت هلیکوپتر از 100 به 63 میرسه ) که بعد ما باید اونجا رو بمباران کنیم . ولی من چند بار که تیراندازی میکنم میگه mission failed .

چی کار کنم ؟

من این جا گیر کردم :

تو اون مرحله که باید با هلیکوپتر بعضی جاها را بمباران کنیم ، یه جا با آرپی چی به هلیکوپتر ما شلیک میکنن ( اونجا که خط سلامت هلیکوپتر از 100 به 63 میرسه ) که بعد ما باید اونجا رو بمباران کنیم . ولی من چند بار که تیراندازی میکنم میگه mission failed .

چی کار کنم ؟
فقط یکمی سرعت عمل میخواد. با سرعت زیاد با 8 موشک آماده دشمن رو رو به آتیش ببندید و بعد به گلوله. اگه هم دشمنی باقی مونده باشه تا داغ شدن مسلسل چند تا موشک دیگه فوری لود میشه که راحت میتونید باقی مونده دشمنا رو هم با اونا بزنید. دقت کنید که اگه واستون یه هدف خاص توی مستطیل مشخص کرده باشه اونو خیلی سریع بزنید.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or