Medal of Honor ~ XBox360

سلام به نظر من بازی بی نهايت زيبست و واقعا آدم حس ميکنه در کوه های افقانستان هست
و واقعا زيبا هست دوستانی که نسبت به این بازی کم لطفی کردن توصیه میکنم یه سر به ی.و.ت.ی.وب بزنن و جنگهای طالبان را ببینند که انصافا در بازی خیلی اون حال و هوا وجود داره ... در کل میگم به هیچ عنوان بازی را از دست ندید .
فکر نکنم فعلا کسی به این تاپیک بیاد :d
همه مشغول سلطان سبک fps ان:x

سلام دوستان

چند وقت یش گفتم یه کلیپی دیدم حدود یه ماه پیش ها

همینه

LinkinPark Catalyst
موسیقی انتهای بازی

شما میتونید بازیگر نقش Dusty رو توش ببنید :دی

کلا اگه بازی رو انجام ندادید اینو ببیند نصف بازی رو میفهمید

این کلیپ رو قبلا کسی گذاشته ؟! اصلا روش بحث شده تو سایت ؟!
اگه شده به ما هم بگید تا بریم بخونیم

این لینک
حدود 70 مگ هست

دمت گرم دادا . بسی با این آهنگ زندگی کردیم ! مرسی @};-@};-@};-@};-@};-:thumbsup:

من اولای بازی هستم و وارد یه سوله مانند میشیم و همه رو میکشیم بعد میگه به tower برو که پشت بقیه وارد یه اتاق میشیم اما یکی از یارامون جلوی در میمونه و هیچ اتفاقی هم نمیافته!!
نمیدونم باگه یا باید کاری بکنم؟
چند بار رفتم همین طوریه!!!

من اولای بازی هستم و وارد یه سوله مانند میشیم و همه رو میکشیم بعد میگه به tower برو که پشت بقیه وارد یه اتاق میشیم اما یکی از یارامون جلوی در میمونه و هیچ اتفاقی هم نمیافته!!

باید روبروی در کاور بگیری تا درو باز کنن

همین اتفاق برای منم افتاد هرکاری میکردم در باز نمیشد )x
من مرحلرو از اول رفتم درست شد :-o

همین چیزا تو مداله که حال ادمو میگیره :-s

قابل توجه دوستانی که در بخش tower گیر کردن منم همین مشکل رو داشتم تا اینکه سعی کردم زودتر از هم تیمی هام خودم رو به tower برسونم و خودم در قرمز رو باز کردم شما هم امتحان کنین
به نظر من COD خیلی بهتره زیاد با مدال حال نکردم واسه رنج سنی 12-13 سال خوبه من با 24 سال سن هیچ لذتی نبردم ازش

دوستانی که در مرحله ی get to the tower گیر کردن حرف قبلیم رو پس میگیرم چون درسته که از در رد شدم ولی هم تیمیهام گیر کردن و نتونستن بیان ولی راهشو پیدا کردم وقتی به اتاقک میرسین باید 4 نفر باشین یعنی خودتون بعلاوه mother , preacher , و voodoo پس اگه سه نفر هستین مشکل پیش میاد راه حلشم اینه که restart mission کنید و توی راه مواظب باشین که کسی گم نشه و چهار نفری به اتاق برسین من به همین روش اونجا رو رد کردم.

بازی همین الان تموم شد خوب بود اما اگر وقت بیشتری برای بازی صرف میکردند بهتر هم میشد
باگ 2 تا بیشتر من در بازی ندیدم :d کلآ همون امتیاز 8 خوب واسش
داستان بازی کم بود و یکی دیگر از یدیهاش بازی آسون طراحی شده بوود :d
اهنگ لینکین پارک هم اخر بازی شاهکار بوووووووووود \m/

بازیش خیلی کوتاه بود
البته بد نبود
امیدوارم نسخه های بعدی جالبتر باشه
پ.ن:جالبترین باگ: نارنجک رو پرت کنید توی آسمون {طوری که توی آسمون منفجر بشه} اونوقت سنگ های که توی آسمون تولید میشه رو نگاه کنید....خیلی باحاله

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or