Medal of Honor: Warfighter | Xbox 360

ops2

کاربر سایت
May 30, 2012
501
نام
علی
ببین دوست عزیز من بازی MoH رو خریدم.بازیش 1 DVD هست و خیلی بی کیفیته.خواستم پک HD رو نصب کنم.اومدم اینجا دیدم نوشته دانلود پک HD.

دانلودش کردم و ریختم تو هارد کنسولم.هارد کنسولم 4 گیگ.

حالا میخوام بدونم چطوری باید این پک HD که دانلود کردم و ریختم تو هارد رو چطوری نصب کنم تا بازی با کیفیت HD بشه ؟؟؟

پس کلا بیخیالش شو چون اکثرا دچار مشکل شدن باید اولا هارد داشته باشی دوما دیسک1 من بخاطر همین پک 150تومن دادم هارد 120گیگ:d

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,427
اوف حال داد اساسی انصافا" . همین الان بازیرو تموم کردم >:d< خیلی عالی بود
درسته باگ داشت ولی این با عث نشد بقیه چیزهای این بازی رو نادیده گرفت
یکیش گرافیک بازی خیلی عالی بود
دومی صدا بازی یعنی بتلفیلد3 رو هم از لحاظ صدا و هم از لحاظ گرافیک راحت میذاره جیبش :x
گیم پلی خوبی داشت
خیلی خوب رو بازی کار شده بود
موندم چطور بعضی از سایتها 5 دادن بهش:| گرچه من به امتیاز بازی اهمیت نمیدم مهم خودم از بازی خوشم بیاد یا نه که خوشم اومد مثل سری قبلی مدال
از 10 نمره 9.2 میدم به این بازی :d
دوستان یه سوال این داستی که تو سری قبلی این مدال سالم بود که چرا تو این بازی پاش مصنوعی بود؟؟:-/ بعد اون نوشته های اخر بازی که حدود 3 صفحه بود کسی معنیشو داره یا نه اصلا" مربط به داستان بازی بود یا نه؟
ممنون

hidden_3000

کاربر سایت
Apr 17, 2010
276
پس چرا واسه من جواب داد.من جی تگ هم نیستم.فقط یه موردی که هست من قبل از نصب و اجرای بازی پک رو نصب کردم.شما هم تست کنید.اگر بازی رو نصب کردید پاک کنید و بعد تست کنید

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
پس کلا بیخیالش شو چون اکثرا دچار مشکل شدن باید اولا هارد داشته باشی دوما دیسک1 من بخاطر همین پک 150تومن دادم هارد 120گیگ:d

بابا چرا ملت رو به انحراف میکشونید آخه دوست عزیز پک hd در داخل دیسک یک وجود داره و ابتدای بازی از شما سوال میکنه که نصبش کنه یا نه بعدشم حجمش 1.5 گیگ هست که تازه اجباری هم نیست من نصب نکردم دارم لذت میبرم

مشکل این بازی اینه که یه خورده سخته من ره به ره میمیرم(hard)

pafj

کاربر سایت
Feb 21, 2011
8
نام
پاشا
دوست عزیز پوشه ای رو که در اختیار داری باز کن تا به یک فایل به اسم 4541099300000000 برسی.بعد این فایل رو از طریق برنامه هوریزون انتقال بده به پوشه گیم و بعد از اتمام کار فلش رو به دستگاه نصب کن و بعدش وارد پوشه گیم تویه فلشت بشو و فایل مرد نظر رو انتخاب کن و دکمه A رو بزن بعد پیغام move یا copy رو بزن تا فایل از فلش به هاردت منتقل بشه و بقیه ماجرا و برو حالش رو ببر

ببخشید این برنامه هوریزون رو می شه لینک دانلودش رو بذارید برامون؟ من یه مقدار مبتدی هستم در این زمینه :(

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
نمیدونم چرا اینقدر بازی رو کوبوندن.درسته باگ داشت ولی اونقدر هم که میگن افتضاح نبود.شاهکار هم نبود البته ولی بازی قشنگی بود.
خیلی بازی کوتاه بود و سریع میشه تمومش کرد ولی چینش مراحلش به نظرم خوبه و نمیزاره آدم خسته بشه.
در کل شوتر نسبتا خوبی بود و صد در صد ارزش یکبار تموم کردن رو داشت.
موقع خاکسپاری mother خیلی غمناک بود.مرگش هم خیلی ناگهانی بود و شوکه ـت میکرد

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,764
نام
کیارش
تو حالت هاردکور بازی سیو نداره ؟؟:-o
من مردم بعد آورد اول بازی !!
یه بار دیگه میرم اگه نمردم که هیچی ! :D اما اگه مردم بازیو میندازم سطل آشغال ! :D والا !

آخرین ویرایش:

hidden_3000

کاربر سایت
Apr 17, 2010
276
سلام.اقا من تویه قسمتی که بباید با یک تک تیر روی میز دراز کش ارپی جی زن ها رو بزنی گیر کردم.هرچی بطرف ارپی جی زن روی برجک شلیک میکنم تیر بهش اصبت نمیکنه و هلیکوپتر رو میزنه و بازی ناتمام میمونه.دوستان میشه راهنمایی کنن این مرحله رو چجوری رد کنم؟

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,764
نام
کیارش
سلام.اقا من تویه قسمتی که بباید با یک تک تیر روی میز دراز کش ارپی جی زن ها رو بزنی گیر کردم.هرچی بطرف ارپی جی زن روی برجک شلیک میکنم تیر بهش اصبت نمیکنه و هلیکوپتر رو میزنه و بازی ناتمام میمونه.دوستان میشه راهنمایی کنن این مرحله رو چجوری رد کنم؟
یکم بالاتر از کلش بگیر !
کلا این بازی و سری های بتلفیلد یکم واقع گرایانه تر از بقیه شوتر ها هستن !
تیر اسنایپ سنگینه و تو مسافت های دور یکم ارتفاعش کم میشه ! شما بالاتر بگیر میخوره بهش !

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,076
نام
M o h A M a d
یکم بالاتر از کلش بگیر !
کلا این بازی و سری های بتلفیلد یکم واقع گرایانه تر از بقیه شوتر ها هستن !
تیر اسنایپ سنگینه و تو مسافت های دور یکم ارتفاعش کم میشه ! شما بالاتر بگیر میخوره بهش !

در ضمن اینم اضافه کنم که موقع هدف گیری برای نلرزیدن دست کاراکتر بازی و ثابت بودن دوربین تفنگ حتما دکمه شوک سمت چپو بگیرید که روی هدف ثابت نگه داره.

arman405

کاربر سایت
Jun 29, 2007
216
امتیاز این بازی 8 هست...نمیدونم چطوری بهش 4 و 6 دادن!!!! مسخره هست.

من نه باگی دیدم نه مشکلی داشت.گیم پلی وداستان و صدا گذاری تنوع مراحل و اسلحه ها هم خوب بود...این بازی های مسخره که 7 ، 8 میگیرن مگه چی دارن؟

هرچی که باشه حداقل در حد نسخه قبل که بوده...گرافیک هم که خیلی بهتر بود...کلا مشخص هست با غرض ورزی نمره دادن.

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,478
فوق العاده بود.دیروز تمومش کردم،البته بدون پک اچ دی.نمره من 10 از 10 هست چون واقعا حس یه بازیو نظامی رو میده.مخصوصا زمانی که باید با اسنایپ آر پی جی زن ها رو زد.افت تیر اسنایپ در فاصله زیاد بخوبی کار شده بود.من که با دراگانوف تیر زده بودم دقیقا همین افت تیر رو داشت ولی خوب اصلحه اسنایپ نبود،دراگانوف بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر