Medal of Honor: Warfighter | Xbox 360

aramesh_61

کاربر سایت
Feb 1, 2012
203
سلام، ببخشید اگه سوالم تکراریه، دوستان من پک اچ دی رو دانلود و نصب کردم، ظاهراً بدون مشکل روی هارد کنسول نصب شد، الان توی بازی از کجا بفهمم که پک اچ دی نصب شده یا نه؟ آخه من بازی رو قبل از نصب پک ندیدم که گرافیکش چطوریه، الان موندم که بازی داره با پک اجرا میشه یا بدون پک! ممنون میشم پاسخ بدید

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
423
نام
حامد
با سلام.من با وجودی که بازیم برنر مکس هست و رو هارد نصبه موقع بعضی لودها دیسک رو میخونه.عجیب نیست؟
بعد از اون تصویری که نشون میده قطار جلوی اون یارو منفجر میشه قسمت بعدی بازی کدومه؟همون تعقیب و گریز با ماشین هست؟(آخه تصویر پرش داشت و یه دفعه شروع کرد به خوندن دیسک گفتم شاید یه قسمت از بازی رو رد کرده باشه.

aramesh_61

کاربر سایت
Feb 1, 2012
203
سلام، ببخشید اگه سوالم تکراریه، دوستان من پک اچ دی رو دانلود و نصب کردم، ظاهراً بدون مشکل روی هارد کنسول نصب شد، الان توی بازی از کجا بفهمم که پک اچ دی نصب شده یا نه؟ آخه من بازی رو قبل از نصب پک ندیدم که گرافیکش چطوریه، الان موندم که بازی داره با پک اجرا میشه یا بدون پک! ممنون میشم پاسخ بدید
آقا جون من یکی جواب بده !

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
خب من بازی رو تمام کردم، انصافا بازی قشنگی بود، فقط نسبت به بی اف 3 یه خورده سرعتش پایین اما سیستم کاور گیریش خیلی زیبا ست !
مولتی شو هنوز بازی نکردم اما به نظر اونم باید قشنگ باشه ...

farhadssss

کاربر سایت
Sep 20, 2009
331
دوست عزيز برو تو storage دستگاه همون هارد خودمون ببين حجم بازي با hd content بايد 8.9gb باشه
بري توش ميبيني كه 1.7gb جدا نوشته hd content
ولي اي كاش بدون پك hd ميديدي ارزشش برات خيلي ميرفت بالا بدون پك من اول بازيرو ديدم حالم بد شد

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
با سلام.من با وجودی که بازیم برنر مکس هست و رو هارد نصبه موقع بعضی لودها دیسک رو میخونه.عجیب نیست؟
بعد از اون تصویری که نشون میده قطار جلوی اون یارو منفجر میشه قسمت بعدی بازی کدومه؟همون تعقیب و گریز با ماشین هست؟(آخه تصویر پرش داشت و یه دفعه شروع کرد به خوندن دیسک گفتم شاید یه قسمت از بازی رو رد کرده باشه.
نه داداش عجیب نیست بازی هر دو مرحله یکبار دیسک بازی چک میکنه اگر شما بازیو 97درصد تهیه میکردی بعد با اهنگ هم بازی انجام میدادی وقتی چک میکرد دیسکت از بازی شوتت میکرد بیرون دستگاهتم ریستارت میکرد تنها بازی که اینجوری بود سر قضیه 97 درصد همین بازی بود بقیه با اهنگ میشد اجراشون کرد از رویه هارد

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
من امروز بازی رو تموم کردم واقعا عالی ترین بازی کردم در عمرم این بود وچیزی های دیگه ای مانده بازی کنم خلاصه بگم گرافیک بازی خیلی بالا وچشم نواز است گیم پلی هم اصلا تکراری نبود خیلی حال کردم این سایت های مظخرف یهو نمره دادند اصلا ارزش دو سه بار بازی کردن حتما هست پیشنهاد می کنم بازی رو تا اخر بازی کنید

as123

کاربر سایت
Mar 16, 2007
84
بازی عالیه ولی تقلید زیاده توش نکات مثبت کال و باتل و برداشتند (فکرمیکنم دلیل اصلی نمرات پایینش عدم نوآوری باشه)ولی در کل بدنیست
ولی انلاینش....از نظر من فاجعست مخصوصا نقشه مپ هاش...
همه تو دل همند فقط باید پینگت و سرعت عملت خوب باشه....برعکس کال اف که تو نقشه های کوچیک بدلیل چیدمان ساختمونا به این راحتیا نبود که هر ثانیه تو رو هم در بیایید...
خلاصه اصلا مولتیش خوشم نیومد

ops2

کاربر سایت
May 30, 2012
501
نام
علی
بازی عالیه ولی تقلید زیاده توش نکات مثبت کال و باتل و برداشتند (فکرمیکنم دلیل اصلی نمرات پایینش عدم نوآوری باشه)ولی در کل بدنیست
ولی انلاینش....از نظر من فاجعست مخصوصا نقشه مپ هاش...
همه تو دل همند فقط باید پینگت و سرعت عملت خوب باشه....برعکس کال اف که تو نقشه های کوچیک بدلیل چیدمان ساختمونا به این راحتیا نبود که هر ثانیه تو رو هم در بیایید...
خلاصه اصلا مولتیش خوشم نیومد

انلاینش پوینت میخواد؟چقد؟میشه توضیح بدی؟:">کسی نیست؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
بچه ها من اینجا گیر کردم :

مرحله سوم اونجا که باید با اسنایپر افرادی را که تو ساختمان روبرویی هستند بزنیم ، بعد از اینکه همه را میزنیم دو نفر روی یه برج میرن که با آرپی جی هلیکوپتر ما رو دارن میزنن ، من هر چی به سمت اونا شلیک میکنم نمیمیرن ، خیلی سریع هم پیغام میذه که فیل شده و از اول میاد .
اینجا قلق خاصی داره ؟ اول باید فرد خاصی رو زد ؟

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
بچه ها من اینجا گیر کردم :

مرحله سوم اونجا که باید با اسنایپر افرادی را که تو ساختمان روبرویی هستند بزنیم ، بعد از اینکه همه را میزنیم دو نفر روی یه برج میرن که با آرپی جی هلیکوپتر ما رو دارن میزنن ، من هر چی به سمت اونا شلیک میکنم نمیمیرن ، خیلی سریع هم پیغام میذه که فیل شده و از اول میاد .
اینجا قلق خاصی داره ؟ اول باید فرد خاصی رو زد ؟

برای زدن اونا باید چند سانت بالاتر بگیری دوربین رو بعد شلیک کنی . اولی رو که راحت میشه زد ازون گوشه میاد بیرون . دومی که اون بالا هستش بذار یه تیر بزنه بعد نشست برای برداشتن یه گلوله RPG بزنش

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
بازی خوبی بود ولی از یه چیزش خوشم نیومد:
اینکه دموی مرحله هارو نمیشد زد بره
بخاطر همین کسی دوست نداره دوباره بازیش کنه.چون بعضی دموهاش زیادی خسته کنندس
من یکی دوبار خواستم بعضی مرحله هارو دوباره برم ولی.................

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر