Medal of Honor: Warfighter | Xbox 360

دوستان میشه لطف کنید و لینک دانلود HD Pack بازی رو بذارید؟خواهش میکنم.تو استان ما همه تک دیسکن و فقط بخش تک نفره بازی هست،واسه همین گرافیک بازی بدون HD PAck مزخرفه.اگه امکان داره یکی لینک دانلود HD pack بازی رو بذاره.

بازی تموم شد.
گرافیک بازی بسیار خوب بود حتی بدون نصب پک HD !! صداگذاری واقعا خوب کار شده مخصوصا دیالوگ ها صدای تفنگ ها و صدای عوض کردن خشاب های تفنگ!! :دی
گیم پلی بازی هم بسیار خوب و سرگرم کننده بود.در کل حرفی رو برای گفتن باقی نزاشته!!:دی

نمره من:
9/10

منم هر چند دیر ولی بازیو تموم کردم
خیلی بازس باحالی بود . من که باهاش حال کردم . گرافیکشم خیلی خیلی خوب بود . مراحل هم تنوع خوبی داشتن .
در کل به نظر من همون چیزی بود که تو e3 نشون دادن .
در کل ارزش حداقل 2 بار تموم کردن داره.

دوستان من پک HD رو دانلود کردم و ریختم تو هارد اما هنگام نصب تو بازی دوبازه میگه لطفا دیسک مولتی پلیر را وارد کنید.

چطوری باید نصبش کنم ؟

خب خب خب قابل توجه دوستانی که از مدال انتقاد کردن:))مدال رتبه اول فروش تو انگلیسو کسب کرد و فیفارو کنار زد:))حالا برید نقدش کنید=))=))=))

خب خب خب قابل توجه دوستانی که از مدال انتقاد کردن:))مدال رتبه اول فروش تو انگلیسو کسب کرد و فیفارو کنار زد:))حالا برید نقدش کنید=))=))=))

اگه فروش زیاد هرچی دلیل بر خوب بودنش بود جاستین بیبر الان بهترین خواننده بود
18.gif

خیلی بازی خفن و با وجودیه من این رو نسخه خیلی بهتره call of duty MWF میدونم ولی در هر صورت از همه اون ها سر تره

این اولش که یه عربه داره تمرین میکنه خیلی با حال بود واقعا احساس کردم یه لحضه عضو طالبان شدم

هنوز جدی ننشستم پاش ولی به همه پیشنهاد میکنم

دوستان کسی نیست جواب منو بده ؟؟؟

چطوری باید پک HD رو که تو هارد ریختم نصب کنم ؟

آخه هنوزم میگه لطفا دیسک مولتی پلیر را وارد کنید.

چیکار کنم ؟

بازی خیلی زیباست مخصوصا گرافیک که دیگه حرف نداره.صدای اسلحه ها هم که به شدت واقعیه و من از گیم پلی بازی به شدت خوشم اومد و مانند جنگ واقعیه که یهو میبنی از یه جایی داری تیر میخوری و پیدا کردن دشمن خیلی سخته و مثل بازی کال اف دیوتی نیست که به راحتی بشه دشمن ها رو کشت.در کل به نظر من این انتقاد ها و نمرات پایین کار طرفدارای کال اف دیوتیه که از همین الان ترسیدن نکنه امتیاز این بازی از cow bl2 بالاتر بره و به خاطر همین انتقادهای الکی رو مطرح میکنند.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or