Medal of Honor: Warfighter | Xbox 360

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,362
نام
Ǝـــحـــســـان
بنظر من بازی هیجان نداره.یجوریه.انگار دشمن ها فقط تورو میبینن و فقط به تو تیر میزنن.از 2 کیلومتری راحت تیرت میزنن
خداوکیلی ایراد الکی تر از این نبود بگیری؟؟:|
ما که دارم بازی میکنم و حال میکنم.:D
کاریم به این نمره ها چیرت و پرت ندارم.

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
این ایراد تو این نسل تقریبا الکی ـه:D
ولی خب بعد از بازی کردن Halo 4 تو این نسل هم ایراد جدی شده:D
تو 90% FPS های این نسل، وقتی با 500000 نفر هم بری جلو، دوباره تمام دشمن ها فقط تو رو نشونه می‌گیرن:|
ولی خب خدا رو شکر تو H 4 هر کی از همه بیشتر تیراندازی می‌کرد و جلوتر می‌رفت رو اول از همه می‌ترکوندن:D
در کل این هم بازی بدی نیست ولی خوب هم نیست:D
یه بازی متوسط که ارزش این همه هایپ و خرج و تبلیغ هم نداشت!!!

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,993

باهاش موافقم. اتفاقا چند باری واسم این اتفاق افتاد. بدتر اون وقتی که می دیدم یکی از یارها رو به دیوار نشسته! :D

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
این ایراد تو این نسل تقریبا الکی ـه:D
ولی خب بعد از بازی کردن Halo 4 تو این نسل هم ایراد جدی شده:D
تو 90% FPS های این نسل، وقتی با 500000 نفر هم بری جلو، دوباره تمام دشمن ها فقط تو رو نشونه می‌گیرن:|
ولی خب خدا رو شکر تو H 4 هر کی از همه بیشتر تیراندازی می‌کرد و جلوتر می‌رفت رو اول از همه می‌ترکوندن:D
در کل این هم بازی بدی نیست ولی خوب هم نیست:D
یه بازی متوسط که ارزش این همه هایپ و خرج و تبلیغ هم نداشت!!!

آدم نمیشی تو نه :D

بیام لهت کنم

دفعه آخرت باشه به سری بازی های EA توهین می کنی :D مگر نه میام اون کله مسترچیف رو می کنم تو حلقت ;)) عــجــیجـــم !

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,778
نام
مارشال
آقا من میخوام بازی رو دانلود کنم دیسک 1 رو دان کنم کافیه یا هر دوش رو؟؟؟؟
برای بخش سینگل پلیر دیسک 2 رو باید دانلود کنی. دیسک 1 مولتی هست + HD Texture که اگه هارد داشته باشی و بخوای کیفیت بازی بالاتر بره باید دیسک 1 رو هم دانلود کنی.
عزیز این HD Texture رو نمیشه جدا دان کرد و از طریق فلش ریخت رو هارد که دیگه نیازی به مولتی نباشه؟؟؟
تا اونجا که اطلاع دارم این کار فقط روی کنسول های جیتگ امکان پذیر هست.

آخرین ویرایش:

hidden_3000

کاربر سایت
Apr 17, 2010
276
برای بخش سینگل پلیر دیسک 2 رو باید دانلود کنی. دیسک 1 مولتی هست + HD Texture که اگه هارد داشته باشی و بخوای کیفیت بازی بالاتر بره باید دیسک 1 رو هم دانلود کنی.
الان دیدن تویه صفحه 23 پک اچ دی رو دوستان قرار دادن.من این رو که دان کنم و روی دی وی دی بزنم دیگه نیازی به دی وی دی 1 که شامل این پک و مولتی میشه هست یا نه؟

آخرین ویرایش:

HAVEK

کاربر سایت
Jul 24, 2010
325
نام
سروش
دوستان گرافیک نسخه کنسول و pc بازی هنوز مقایسه نشده؟دوستانی که هر دو نسخه رو بازی کردن ایا گرافیک تفاوتی داره یا نه؟

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
واقعا با این که طرفدار cod هستم ولی خدایی یه سر و گردن از cod mw3 بالاتره مخضوضا گرافیکش.فقط یکم ایراد داستان داره .

این دوستانی هم که انتقاد میکنند دلیلیش اینه طرفدار cod هستن دوست ندارن بگن این بازی خوبه .امتیاز های بازی هم خیلی عجیبه انگار یک خبرایی هست!

ولی اون قسمت ماشنیش خیلی عالی بود واقعا کف کردم یک ریسینگ ea اینجور میساخت چه می شود!؟!؟!؟!؟!؟

dark sparda

کاربر سایت
Jun 10, 2011
433
نام
رضا
واسه من تو مرحله ای که باید دنبال فراز بریم یه باگ میده ...
یهو وسط مرحله فراز ایست میکنه و تکون نمیخوره ..
کسی این مشکلو داشته ؟
دیسکمم 97 درصدی هست

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
قبلیشم پایین داده بود فکر کنم. ولی در هر صورت خیلی قشنگ بود قبلیش با وجود ایرادایی که داشت لول دیزایناش حرف نداشت

HAVEK

کاربر سایت
Jul 24, 2010
325
نام
سروش
گرافیک بازی از نظر تکنیکی خیلی مشکل داره.فقط تکسچرها که اونم با نصب پک اچدی کامل میشن خوبه.
افکت هایی که باعث زیباتر شدن گرافیک باشن انگار توی این بازی وجود نداره.بازی روان نیست:|
اون چیزی که توی E3 دیدیم نبود.دوباره همون گند BF3 رو زدن بلکم بیشتر.خاک تو سرشون هیم پز موتور گرافیکیشون رو میدن.
اگه نسخه pc هم همین گرافیک رو داشته باشه که دیگه .............:punish:

Samad_sr

کاربر سایت
Dec 17, 2010
50
میدونین مشکل این بازی اینه که داره با هیلو4 مقایسه میشه!مطمعن باشین اگه این بازی رو قبل از هیلو4 تجربه میکردین نظرتون در مورد این بازی بهتر بود

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,362
نام
Ǝـــحـــســـان
میدونین مشکل این بازی اینه که داره با هیلو4 مقایسه میشه!مطمعن باشین اگه این بازی رو قبل از هیلو4 تجربه میکردین نظرتون در مورد این بازی بهتر بود

الان کیی بازی رو با هیلو 4 مقایسه کرد؟؟چه صفحه ای؟؟:-//:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر