Medal of Honor: Warfighter | Xbox 360

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
مولتی این بازی لگ نداره یا من متوجه نشدم؟من الان دارم با خارجیا بازی میکنم ، راحت اونا رو میشه کشت اما COD به اینصورت نبود وقتی لگ داشتی اصلا نمیشد بازی کرد(بتل هم مثل این هست)چیزی که مسلم هست اینه که سرورای ea فوق العاده قوی ان.
در کل مولتی این بازیـــــو من پسند کردم و ارزش 800 پوینت رو داشت

---------- نوشته در 01:05 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:02 PM ارسال شده بود ----------

زیاد به امتیاز ها نباید توجه کرد جدیدا منتقدین خیلی بد نمره میدن(نخسوزن این بازی یا حالا اویل6)
دیگه نمیشه به هیچ نقد و نمره ی سایتی اعتماد کرد تا خودت بازی نکنی متوجه نمیشی;)

منم که بتا رو بازی کردم اصلا لگ تو بازی ندیدم:dراحت راحت میشه بدون لگ بازی کرد و لذت برد از بازی

MA2D97

کاربر سایت
Oct 20, 2012
49
نام
emaad
ببینم پوینت نمیخواد؟free چند روزه داره؟:dخدایی زود جواب بدید
وقتی وارد بخش مولتی پلیر بازی میشید:
1-بخش اول کد آنلاین پس(در بازی اورجینال)را وارد میکنید
2-یا با 800 پوینت میخرید
3-trial بازی میکنید(این مورد رایگان هست و فقط 2-3 روز اجازه میده بازی را آنلاین کنید دقیقا نمیدونم چند روزه اما بیش تر از 2-3 روز نیست)
4-بی خیال مولتی پلیر شید

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
مولتیش بدون شک عالی هست عین bf3 خداییش من bf همین میزدم روی دکمه fine server تو بازی بودم بعد توی cod ربع ساعت طول میکشید پیدا کنه تازه اونم همشون پینگ های داغون نمیشد بازی کرد واقعا یا سروراشون خیلی قوی هست یا حسابی با اینترنت ایران سازگاری داره هرکی شک داره بازی کنه میفهمه اصلا چیزی به اسم لگ توی این بازی ها پیدا نخواهید کرد مگه دیگه وضع اینترنتتون خیلی داغون باشه و الا با 128 شاتل راحت میشه بازی کرد

ASB_BOND

کاربر سایت
May 12, 2011
152
نام
بهروز
به نظر من هم از بتل خیلی بهتره از لحاظ داستان و گیم پلی!گرافیک هم خیلی خوب.....!کاره جدیدی که کرده تزریق هیجان به بازیشونه که توو بعضی مراحل دیده میشه.....
اون مرحله که با ماشین دنبال یارو میکردی خدا بود!قشنگ همون حسٌ منتقل میکرد دنده اینا ام که عوض میکرد جالب بود......فکر میکردم خودم پشت رول نشستم!!:d
واقعا مرحله ماشین بازیش عالی بود دقیقا عین فیلمهای جیمز باند بود :D

-----------------------------------------------------
نمرات هم فکر کنم چون بازی رو نداده بهشون لج کردن باهاش وگرنه دیگه از بتل ۳ که سرتره
راحت میتونست ۸۵ یا ۹۰ بگیره

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
مولتیش بدون شک عالی هست عین bf3 خداییش من bf همین میزدم روی دکمه fine server تو بازی بودم بعد توی cod ربع ساعت طول میکشید پیدا کنه تازه اونم همشون پینگ های داغون نمیشد بازی کرد واقعا یا سروراشون خیلی قوی هست یا حسابی با اینترنت ایران سازگاری داره هرکی شک داره بازی کنه میفهمه اصلا چیزی به اسم لگ توی این بازی ها پیدا نخواهید کرد مگه دیگه وضع اینترنتتون خیلی داغون باشه و الا با 128 شاتل راحت میشه بازی کرد
متاسفانه مولتی خوب رو باید فراموش کنید!
مولتی MoH 2010 دست Dice بود و خیلی خوب شده بود ولی این یکی توسط خود Danger Close ساخته شده که تقریبا افتضاح ـه!
لازم به ذکر که مولتی BF3 رو هم Dice ساخته بود!

alcatrez

کاربر سایت
Mar 9, 2011
593
نام
محمد
دوستان میشه یه توضیح در مورد مولتیش بدن؟ ما فقط شنیدیم که خیلی افتضاحه !! یکی بیاد یه توضیح بده ما دلیلش رو بدونیم :)

koh

کاربر سایت
May 30, 2009
318
سلام
من می خواهم فایلهای مربوط به ارتقا گرافیک بازی
Medal Of Honor warfighter که دانلود کردم و مربوط به پک HD این بازی است به کنسول منتقل کنم

لطفا راهنمایی بفرمایید که آنها را باید در کدامیک از قسمتهای زیر برنامه
horizon
قرار بدهم و چگونه به کنسول منتقل کنم:
game
gamer profile
demos
videos
themes
gamer pictures
title updates

ممنون

sir mk

کاربر سایت
Feb 5, 2010
278
نام
مصطفی
سلام
من می خواهم فایلهای مربوط به ارتقا گرافیک بازی
Medal Of Honor warfighter که دانلود کردم و مربوط به پک HD این بازی است به کنسول منتقل کنم

لطفا راهنمایی بفرمایید که آنها را باید در کدامیک از قسمتهای زیر برنامه
horizon
قرار بدهم و چگونه به کنسول منتقل کنم:
game
gamer profile
demos
videos
themes
gamer pictures
title updates

ممنون
drag & drop کن فایل رو (فایل رو بگیر بنداز تو برنامه)خود برنامه میدونه کجا واردش کنه

koh

کاربر سایت
May 30, 2009
318
drag & drop کن فایل رو (فایل رو بگیر بنداز تو برنامه)خود برنامه میدونه کجا واردش کنه

سلام
ضمن تشکر از ارسال جواب
لطفا بیشتر راهنمایی کنید که بعد از drag & drop کردن فایل چگونه آنرا به کنسول منتقل کنم؟؟
حافظه usb را به کنسول وصل کردم ولی نمی دانم چگونه منتقل کنم و باید کجا بریزم آنها را ؟؟؟
خیلی ممنون

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
سلام دوستان
من کنسولم جیتگه
این بازی رو امروز گرفتم 5/5 ! یک دی وی دی !در حالی که یکجا دیگه دیدم 2 دی وی دیه
من بخوام این اچ دی پکشو بریزم باید چیکار کنم ؟ اچ دی پک کسی میتونه در موردش توضیح بده ؟ ممنون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر