Medal of Honor: Airborne

من با 7300 Se دارم بازی می کنم ، بدون هیچ مشکلی ...

بازی بدی نیست ولی Call Of Duty 4 له اش می کنه! فرود آومدنش سخته ، و در ضمن خیلی هم کوتاهه ؛ 2-3 ساعت که بازی کردم رفتم تو Select Campigan دیدم فقط دوتا مونده حالم گرفت (2 تا DVD فقط برای 4-5 ساعت ؟؟؟) امید وارم Ea Games تو Need For Speed Pro Street ، جبران کنه!

باتشکر ، سان!

حالا با این همه توضیحات و مشکلاتی که این بازی داره ارزش داره که بازی رو بخری ؟گرافیک و صدای بازی چطوره؟/:)

من نسخه pcرو بازي نكردم ولي براي 360 تعريف نداشت و اصلا حال نداد كلا 5 ساعت بازي تمام ميشه با انيكه از un3استفاده ميكنه گرافيك جالبي نداره ولي صدا گذاري بازي من خيلي حال كردم باحال بود هر چند خالي از اشكال نيست ولي به امتحان كردن مي ارزه دوست عزيز:cheesygri:biggrin1::love:

کمک!کسی نمیدونه تفنگ Mauser تو کدوم مرحلست؟جزو تفنگ های مخفی بازیه و اگه اینو Upgrade کنم اچیومنت:upgrade All Weapons رو میگیرم.لطفا کسی میدونه راهنمایی کنه

بچه این بازی مدال چطوری؟
بازیش زیاد راضی کننده نیست ، مخصوصا این که خیلی زود تموم میشه !;) گرافیک خیلی بالا نیست ، با این که از UE 3 استفاده شده ؛ ولی بازم جای کار داره . اما صداگذاری و افکت های صوتی عالی هستن ! اگه واقعا از طرفدارهای سری مدال هستی، این بازی رو بگیر .

کمک!کسی نمیدونه تفنگ Mauser تو کدوم مرحلست؟جزو تفنگ های مخفی بازیه و اگه اینو Upgrade کنم اچیومنت:upgrade All Weapons رو میگیرم.لطفا کسی میدونه راهنمایی کنه
کسی نمیدونه تفنگ C96 MAUSER تو کدوم مرحلست؟!!!:(
کسانی که PC باز هستن هم میتونن کمک کنن چون ورژن PC و 360 هیچ فرقی با هم ندارن

سبک این دو بازی با هم متفاوت هستش؟استرونگل هولد امیتاز خوبی از سایتها که نگرفت.فیزیک بازی خوبه ولی گرافیک بازی زیاد روش کار نشد.من که از عکسهاش اینجوری فهمیدم تا نظر بقیه چی باشه؟البته اگه جای این تایپیک اینجا باشه؟با سپاس

به نظرتون از بازیهای مدال ، strangehold ، Moto gp 07 کدوم یکی رو بگیرم؟
من خودم stranglehold و MOH:AIR BORN رو گرفتم.نمیدونم چرا ولی MOH:AIRBORN رو دارم برای دومین بار میرم ولی stranglehold رو انداختم یه گوشه ای و بازی نمیکنم!!!!
نمیدونم چرا؟!!شاید چون شخصیتش ژاپنیه(تبعیض نژادی زو حال میکنی!!!:laughing:)
مدیران عزیز من از STRANGLEHOLD بد نگفتم!!!یه وقت پستمو پاک نکنید چون من تو تاپیک(بهترین بازی 360 از نظر شما)اومدم GRAW2وGOW رو مقایسه کردم و مثل اینکه یکی از مدیران طرفداره GOW بود و تاپیک رو قفل کرد!!!!!:eek:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or