Medal of Honor: Airborne

من بازی رو دو روزه تموم کردم. تو مرحله ی یکی مونده به آخر هست. توکارخونه. اونجایی که تو یک کانتینر مانند به چند تا چیز شلیک می کنی. یک گاو صندوق هست. بترکون. بردار. بازی عالی هست. گذاشتم برای دانلود:

http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=7920

حتما بگیرید. این سالمه. من خودم از همین جا گرفتم.
آخر فیزیک هست. با آر پی جی گذاشتم تو صورت یارو. چقدر طبیعی پرت شد. از پله ها همین جوری اومد پایین. حس جنگ واقعی رو داره. همه کارهای سرباز ها مصنوعی نیست. وقتی می ترسند گیج می شند.

آخرین ویرایش:
در کل بازی توپ و عالی بود. بلاخره با این شرایط که جنگ جهانی دوم داره به فراموشی سپرده می شه یک همچین بازی می تونه یاد اونو زنده نگهداره و مثل بعضی ها (COD) سبک خودشو عوض نکرده!:love:

آقا من این بازی را انجام دادم البته روی 360 و با آخرین کیفیت توضیحاتی میدم شادی به دردتون بخوره
اول بریم سر خوبی های بازی :
صدا گذاری: به شخصه تا الان تنها بازی که بازی کردم و صدا گزاریش از این بازی بهتر بوده \
ghost racon 2 بود در کل واقعا صدا گزاریش عالی هست مثلا زمانی که شما داری شلیک میکنی بعد از مدتی یک احساس گوش ستگینی بهت دست میده انگار که واقعا بقل دستت گوله زدن
به نظرم تنها چیزی را که نمیشه ازش مورد گرفت همین بود
حالا بدیش :
بدترین و آزار دهنده ترین چیز این بازی هوش بازی هست که اسمش را هوش نمیشه گزاشت دشمن دور خودش میپیچه و اصلا معلوم نیست داره چیکار میکنه
2: تمام شدن جون بازی به صورت مقدار :
به نظرم امروزه دیگه این فاکتور که یک خط بزارن که اگر تموم شد جونت تموم شده خیلی قدیمی هست و افت محسوب میشه و آدم همش به دنبال جون باشه از این حرف ها قشنگ نیست
3:فیزیک بازی خوب هست ولی بعضی موقع ها خنده دار میشه مثلا شما با رایفل طرف را زدی انگار با دوشکا زدیش پرت میشه صد متر اونور
در کل بازی بازی معمولی هست در کل دیگه این بازی های جنگ جهانی ایده خوبی نیست و همشون مثل هم هستند و این را سازندگان این بازی خیلی خوب فهمیده بودن بخاطر همین حالتی واقعا نوآورانه را به نام پرش با چتر و فرود در هر جا که بخاهید :(البته هرجا که نه اونام یک جوری طراحی کردن که در نزدیکی همون محدوده ای که دلشون میخواد پایین بیاد ) در بازی گنجانده اند که بازم به موفقیت بازی به عنوان شاهکار کمک نکرد و بازی کلا فقط ارزش بازی کردن داره نه حال کردن :)

سيستم جونش خيلي بده. اگر مثل cod مي‌كردن عالي مي‌شد. هوش مصنوعي هم كه افتضاحه . گرافيك تو روز خوبه ولي در شب نورپردازي ها خيلي بد هستن.

منم بازي رو خريدم اما اي كاش نخريده بودم خيلي بي خوده
ما كه اصلا حال نكرديم نه فيزيك جذابي داره نه گرافيك جالب نه گيم پلي خوب نه نواوري
فيزيكش فقط برا ادم كشتن خوبه والا خرابي اصلا نداره افكت دود در حد دو نسل قبله انگار ماله يه بازي سبك كارتوني هست
همون 7 گيم اسپات كاملا كافيشه بريد همون cod3 رو بازي كنيد بي خودم پولتون رو دور نريزيد

آقا من تا ان 2 تا باگ مشتی تو باز پیدا کردم یکیش را که بالا گفتم دومیش هم بر روی پل بود که یجاش هست دوتا سرباز دارن میان آقا تازدم هد شاتش کردم سربازه تنش افتاد سرش تو هوا کش اومد اونم توی نسخه 360 واقعا جای تاسف داره که تو نسخه کنسولی عیب یابی نکردن

بازی بعدی نبود Airborn
فقط تعداد مراحل کمی داشت که باعث میشد بازی زود به پایان برسه
هوش مصنوعیی دشمن ضعیف کار شده :biggrin1:
جون با یک تیر خوردن تموم میشه و باید دنبال جون بگردی البته تا دلت بخواهد جون ریخته تو بازی که میشه با هاش ارتش هیتلر رو دوباره زنده کرد :-"
باگ هم که دمش گرم نامردی نکرد ;). از وسط در اومدم وارد خونه بشم گیر کردم نه جلو میرفت نه عقب . مجبور شدم خارج شم دوباره برم تو بازی :(
حالا چرا بازیهای این سبکی رو دارن تخیلی میکنند. همیشه هماین المانی ها موش ازمایشگاهی هستند. یک تغییر ژنتیکی بوجود میارند طرف ضد ضربه میشه تو بازی .اخه یکی نیست بگه توی سال دقیانوس اونقدر علم پیشرفت کرده بود که یک ادم معمولی با 2 تا شلیک ارپیجی نمیمیره /:):confused:
یک سری مرحله هایی که دشمن مثل مور و ملخ میریخت ادم رو یاد بازی Call of duty میندازه
انگار یک جورایی میخواستند کپی بزنند :-"

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or