Medal of Honor: Airborne

فقط به خاطر شما دوستان بازي رو گذاشتم تو دستگاه(از بازيش خوشم نمياد زياد)همون مرحله ي اول رفتم اسنايپ رو پيدا كردم كمي با دكمه هاي دسته ور رفتم كشفش كردم به شرح زير:
بايد موقع زوم Rt رو تا ته نگه نداريد تا نصفه اروم ببريد هرچي بهتر اين كارو انجام بديد لرزش كمتر ميشه موقعي هم كه تا اخر فشار بدين تير شليك ميشه
بازم اگه به مشكل برخوردين بگين بيشتر توضيح بدم

آره این Rt درسته اصلا کلا دسته های 360 در همه بازی ها هرچه نرم تز و حرفه ای تر باهاش کار کنی دقیقتر میشن علم پیشرفت کرده :evil:

حالا الان يه دستگاه اومده با حركات مخ ادم بازي كنترل ميشه از فردا بايد از ديگران بپرسيم بايد چه حسي بگيريم تا مثلا طرف جف پا بزنه:laughing:

دوستان عزیز سلام من تازه این بازی روگرفتم ولی توی مرحله 2 یا 3 اونجا که تو شهر فرود میای و یک پل رو رودخانه هست همه ماموریتها رو انجام دادم اون تانکم رو پل با آرپی جی منفجر کردم ولی مرحله بعد نمیره رو نقشه هم چیز خاصی نیست نمیدونم باید چکار کنم لطفا" اگه کسی میدونه راهنمایی کنه

وقتی اون تانک رو زدی بازی یه دمو نشون می ده که تمام تجهیزات نیروهای خودی از اون قسمت عبور می کنند
اگه این طوری نشد برای شما دوباره از سیو قبلی شروع کنید به بازی حتما مشکل شما رفع میشه

با سلام.من با آپگريد اسلحه ها تو نسخه كامپيوتر مشكل دارم.مثلا دوربين دار رو اپگريد كه ميكني ميشه نارنجك اندازدوربين دار .ميخواستم بدونم اگه بخاي بعد از اپكردن اسلحه از حالت اصلي وقبل از اپ استفاده كني راهي داره يا نه؟اخه هر چي ميخام يه نازي كه فاصلش زياده رو بزنم نارنجك ميندازه كه اصلا بهش نميرسه.

با سلام.من با آپگريد اسلحه ها تو نسخه كامپيوتر مشكل دارم.مثلا دوربين دار رو اپگريد كه ميكني ميشه نارنجك اندازدوربين دار .ميخواستم بدونم اگه بخاي بعد از اپكردن اسلحه از حالت اصلي وقبل از اپ استفاده كني راهي داره يا نه؟اخه هر چي ميخام يه نازي كه فاصلش زياده رو بزنم نارنجك ميندازه كه اصلا بهش نميرسه.

اگه ميشه لطفا جواب من رو بديد ثواب داره به خدا:((

اقایون من تو مرحله 3 گیرکردم اون رادار رو منفجر کردم مونده این تانک مسخره که دور ساختمون میچرخه
این رو چه جوری بزنم؟؟؟؟؟؟
حیف این 5 تومنی که بابتش دادم:mad:

شاهزاده اگه 10 تمنم خرجش ميكردي ارزششو داشت واسه نابود كردن تانگ تايگر2 بايد زد تانك بازوكا رو پيدا كني بازوكا هم تيكه تيكه هست بايد تيكه هاش رو پيدا كني واسه يكي از تيكه هاش كنار نارنجك دودزاي سبز رنگ هستش يكي بالاي سقف ساختموني كه تانك دورش ميچرخه يكي هم پشت ساختمون وستيه يكي هم توي ساختمون خرابه تو موقعيت ساعت12 هستش:love:

اگه يه بار دكمه ي گردون ماوس رو فشار بدي از حالت نارنجك اندازي بيرون مياد اگه يه بار هم بزني اسلحه تبديل به نارنجك انداز ميشه ثانيا اگه ميخواي با نارنك انداز مسافت دو ري رو بزني بايد اسلحه رو رو به بالا بگيري:love:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or