Medal of Honor: Airborne

بچه این بازی مدال چطوری؟
گرافیکش خوبه ولی رنگهای شاد و محیطهای باحال زیاد توش استفاده نشده .....
اهنگاش هم مث همه سری بازیهای مدال خوبه کلا بهترین بازی ای که من تو تابستون کردم همین مداله و به اون دوستانی که میخوان یکی از دوتا بازی مدال و starngle hold رو بگیرن میگم همون مدال رو بگیرین

سلام دوستان

بی انصافی که درد مورد این بازی بد بگیم خوب درست کردم واقعا بدیش این که فقط مراحل اش کمه به قول یکی از دوستان گلم که عرض کردم بازی دو عدد Dvd هست ولی مراحل کمتر

در کل میگم گرافیک اش عالیست من تنظیمات اش رو بردم بالا ترکوند رو 8800 Gtx امتحان کردم واقعا عالی بود خیلی گرافیک نازی داره سربازها و سلاحها زیبا طراحی شدن و حرکات سرباز رو نگاه کنید جالب و دیدنی هست از نسخه قبل اش خیلی بهتر مثل زمین تا زیر زمین

ولی در کل بازی خوبی بود از مدال یا علی

با سلام
خوب یک ذره انصاف کجا رفته؟
من اول در مورد داستان بازی بگم که واقعا از روی واقعیت و می شه گفت عملیات های مهم درش است. مثلا یکیش عملیات مارکت گاردن بودن که میشه گفت مهمترین عملیات از طرف چتر بازان آمریکایی در جنگ دوم جهانی بود. در مورد تعداد کم مراحل موضوع اینه که ارتش امریکا در جبهه غرب اواخر سال 1943 وارد جنگ شد. و از همه مهمتر این که وقتی موضوع میشه چتربازان آمریکایی پس در حقیقت میشه گفت عملیات های کمی انجام شده. به نظر من از نظر تاریخ و مسائل واقعی چیزی کم نداشت. مثلا وقتی یک بازی مثل cod میاد و 3کشور حاضر در جنگ را به تصویر می کشه پس دستش در انتخاب مراحل بسایر بازه ولی این چی؟
با اطلاعاتی که من دارم. مطمئنم که بیشتر از این نمیشد مراحلی اضافه کنند که با واقعیت و اون چیزی که در طول 1سال حضور آمریکا در جبهه شرق بود سازگاری داشته باشه.
مثلا یکی از زیبایی های بازی در این بود که فرود با چتر را خودت تعیین میکنی و مسیر بازی هم خطی نبود.
از نظر گرافیکی هم که حرف نداشت. واقعا زیبا شبیه سازی شده بود. نکته بعدی و نو در اسن سبک. آپگرید سلاح بود. صدا گذاری هم که حرف نداشت. من که خودم با اسپیکر 5.1 کار کردم واقعا حال کردم.
و من در طول 3 سری بازی که برای pc بازی moh را دیدم واقعا به نوبعه خودش شاهکر بود. مثلا اصلا کسی یادش به جنگ در اقیانوس آرام و ارتش آمریکا با ژاپن بود که moh میاد و روی همئن زمینه میسازه؟
یا همین بازی سبک خیلی زیبایی داشت. و به نظر من که در زمینه جنگ جهانی بسیار تحقیق کردم. می شه گفت moh از روی مستندات است ولی cod پایبندی به این مسئله نبود و تخواهد بود.

با سلام
ميشه يكي بگه واژيه اچیومنت چيه آخ من نمي دونم اين اصطلاحات چيه اگه مي شه كمي در اين مورد منو راهنمايي كنيد . ( اگه يه تاپيك مخصوص آموزش اين چيزا هست اون برام لينك كنيد ) ممنون

Truth تونستی اچیومنت 10 تا هدشات پشت سرهم رو بگیری؟
چه سخت ... :eek:
گرافیکش خوبه ولی رنگهای شاد و محیطهای باحال زیاد توش استفاده نشده .....
خب بازيه جنگيه ديگه ... بايد حس خشونت جنگ رو به آدم بده ديگه ... Viva Pinata نيست كه رنگ شاد داشته باشه ;)

تو بازيايه x360 بعد از انجام يه کارايی بهت achievment ميده ماننده:تو وقتی اوّلين بر از هواپيما ميپری يه achievment ميده و وقتی اوّلين بار فرود بيای بزم بهت يه achievment ميده که اين ها بهت gamerscore ميده و اين ها برايه اينه که ستهه بازيه رفيقتو بفهمی!

خدمت دوستانی که بازی رو تازه گرفتن میگم ؛
تو مرحله ی اول و همون اوایل بازی ، به یه جا میرسید ( دقیق نمیدونم ) که چند سرباز نازی سنگر گرفتن ، سریع یه نارنجک بندازید طرفشون و میبینید که اچیومنت Five-in-a-row باز شد . که 25 تا هست .:laughing:

به نظر من خیلیییییییییییییی بازیه خوبیه .

لطفا کسانی که بازی نکردن نظر ندن .

هدف گیریه عااااااااااااالی .

گیم پلی عاااااااااااااااالیتر .

گرافیک خوب .

دیگه چی میخواین .

امتیاز من به بازی :

گرافیک : 8

گیم پلی : 9.5

صدا گذاری : 10

کلا : 9.5

هر کی بازی نکنه ضرر کرده ! ( همین )

پ.ن : از cod 3 خیلی بهتره !

گیم پلی بازی حرف نداره و صداگذاری هم خوب کار شده.کلا یه تحول تو سریه مدال رو شاهد هستیم تو این بازی.به نظر من که گیم پلی و صدا گذاری بسیار عالی و اعتیاد آوره.از نظر هوش مصنوعی هم روی درجه Extreme بسیار خوب کار شده ولی گرافیک جای کار بیشتر رو داشت با اینکه نورپردازی بسیار خوب کارشده.

گرافیک بازی خوبه ولی وقتی میخواد لود بشه متریال های بازی اول نمیاد ولی در حین حرکت رنگ و لعابش رو بالاخره میگیره
بهترین اسلحه هاش هم یا دوربینی هست یا شات گانه
در کل بازی خوبی هستش من که دارم حال میکنم

اینجا شاید جاش نباشه ولی میگم.وقتی دیدم نوشتی تصادف کردیخیلی ناراحت شدم:(:((.اینشالا به حق همین شبها که پیش همه عزیز خوب بشی:praying:.فقط اسم و آدرس راننده رو بده تا دخلشو بیارم.زده پای جوون مردم رو خورد کرده :angry::gunner:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or