Max Payne 3 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,073
نام
M o h A M a d
حالا گرفتن این اچیومنتها چه سودی داره که اینقدر دارید خودتون رو به اب و اتیش میزنید برای گرفتنش؟

توی لایو به درد میخوره؟ گرفتنش بهتون پوینت میده؟ یا کرمی هست که تو جون ماها افتاده برای اینکه حتما اجبار کنیم خودمون رو که اچیومنت بگیریم؟

shahin wilson2

کاربر سایت
Mar 28, 2012
137
نام
شاهین
حالا گرفتن این اچیومنتها چه سودی داره که اینقدر دارید خودتون رو به اب و اتیش میزنید برای گرفتنش؟

توی لایو به درد میخوره؟ گرفتنش بهتون پوینت میده؟ یا کرمی هست که تو جون ماها افتاده برای اینکه حتما اجبار کنیم خودمون رو که اچیومنت بگیریم؟
خیر هیچ چیزی نمی رسه بهمون ولی میزان حرفه ای بودنمون رو نشون می ده اینکه به بقیه نشون بدیم برای گرفتن این امتیازا چه سختیایی کشیدیم(حالت رو کم کنی داره)

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,073
نام
M o h A M a d
خیر هیچ چیزی نمی رسه بهمون ولی میزان حرفه ای بودنمون رو نشون می ده اینکه به بقیه نشون بدیم برای گرفتن این امتیازا چه سختیایی کشیدیم(حالت رو کم کنی داره)

خب این چه کاریه....

اگه میخواین میزان حرفه ای بودنتون رو نشون بدین....

تایم بزارید با هم ببینید هر کدوم ظرف چند ساعت بازی رو تموم میکنید...

هر کی بازی رو زودتر تموم کرد یعنی خیلی حرفه ای تر و زرنگتر از بقیه هست....

اخه این چه کاریه که با خودتون میکنید.... من که نوشتهاتون رو میخونم جیگرم خون میشه دیگه وای به حال شما که هی بازی رو تموم میکنید دوباره برمیگردین از اول شروع میکنید...

یه بارگی صبحانه و نهار و شام مکس پین بخورید....

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh

من که برام آچیومنت اصلن مهم نیس، به درک که نمیده :D.
بحثم سر این که لباسا رو نمیده :(.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,823
نام
نـــــــویـــــــــد
من خودم به شخصه عاشق چشم و ابروی بازی نبودم که با هارد تمومش کنم . اگه میدونستم اینجوری میشه با Easy میرفتم که اعصابم هم خورد نشه . گفتیم با هارد بریم که 80 تا اسکور هلو بگیریم شاد شیم ( 30 تا مدیوم + 50 تا هارد )
به هر حال چه بخوایم چه نخوایم اچیومنت انگیزه ی زیادی به خیلی ها میده برای انجام کار هایی تو بازی یا چندبار تموم کردنش و ...
خلاصه اینکه بحث رو عوض کنید :d

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
تو مولتی پلیر وقتی میخوای یه آیتمی بخری (مثلا Item chest) , چرا فقط چهار خونه بالایی توش لباسه و بقیه خالیه ؟
یعنی بعدا با DlC بهش اضافه میکنن یا قضیه چیز دیگه اس

dark..boy

کاربر سایت
Mar 21, 2012
113
برای من که اصلا سریع تر رفتن و اچیومن و این چیزا مهم نیست
من با بازی حال می کنم و مجذوب محیطش میشم که واقعا تو دنیایئش غرق شدم
برزیل خیلی باحاله

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,760
نام
مارشال
خب این چه کاریه....
اگه میخواین میزان حرفه ای بودنتون رو نشون بدین....
تایم بزارید با هم ببینید هر کدوم ظرف چند ساعت بازی رو تموم میکنید...
هر کی بازی رو زودتر تموم کرد یعنی خیلی حرفه ای تر و زرنگتر از بقیه هست....
اخه این چه کاریه که با خودتون میکنید.... من که نوشتهاتون رو میخونم جیگرم خون میشه دیگه وای به حال شما که هی بازی رو تموم میکنید دوباره برمیگردین از اول شروع میکنید...
یه بارگی صبحانه و نهار و شام مکس پین بخورید....
یه جورایی همون کرم ـس. :D
شنیدن صدای اچیومنت بعد از انجام کاری (مخصوصا اگه سخت باشه) تو بازی یکی از لذت بخش ترین چیزهاست. :D
بعدشم صرفا از روی زمان تموم کردن نمیشه گفت کی حرفه ای تره.
مثلا ممکنه من دوست داشته باشم تو یه بازی بچرخم و بیشتر ازش لذت ببرم و بیشتر بفهممش ولی یکی دیگه زود بازی رو تموم کنه (فقط واسه اینکه بگه من زودتر) و هیچی هم نفهمه.
نمونه ی این مثال چند بار برای من و چند نفر به اصطلاح گیمر اتفاق افتاده سر بازی هایی مثل AW و غیره.
از یه جهت هم بعضی اچیومنت ها برای نشون دادن تبحر تو یه بازی هست و وقت گذاشتن و زحمتی که براش کشیده شده.
مثل L4D که یه اچیومنت داره که بازی رو روی بالاترین درجه سختی (یکی از سخت ترین درجه هایی که توی صنعت گیم دیدم) تموم کنی.
واقعا گرفتن این اچیومنت یه حس غرور (از نوع خوبش) به آدم میده که میتونی بگی من این کار رو انجام دادم و بقیه رو به مبارزه و انجام دادن این چالش بطلبی.
با قسمت آبی بیشتر از قسمت قرمز موافقم.
اون سختی که برای گرفتن اچیومنت میکشیم ارزش داره و مهم نیست که بخوام بگیم حرفه ای هستیم.
البته گرفتن یه اچیومنت سخت هر دو مورد رو میرسونه (مثالی که بالا در مورد L4D زدم) ولی همونطور که گفتم دومی بیشتر. ;)
تو مولتی پلیر وقتی میخوای یه آیتمی بخری (مثلا Item chest) , چرا فقط چهار خونه بالایی توش لباسه و بقیه خالیه ؟
یعنی بعدا با DlC بهش اضافه میکنن یا قضیه چیز دیگه اس
احسان جان یه مقدار از مولتیش تعریف کن ببینیم چجوریاس؟!
ما که هنوز وقت نکردیم گلد بخریم و بازی کنیم.

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
این یه مقدار از مولتی

فعلا یه چیزی حدود 10 تا مپ داره
از لول 1 شروع میشه به بالا که نمیدونم تا چنده اما لول 47 هم دیدم . هر یه مقدار لول هم یه سری اسلحه باز میشه
باید از هر اسلحه استفاده کنی تا آیتمهای اون اسلحه باز بشه (مثل دوربین و قدرت بیشتر و ...)
بغیر از اسلحه میتونی از نارنجک و فلش و یه سری آیتم مثل لباسی که ضربه رو یه مقدار دفع میکنه و غیره رو هم بخری
کاراکترها به 6 دسته تقسیم میشن که هر دسته برای گروه خاصیه و میشه تا حدی هم تغییرشون داد
نقشه ها هم چند مدل هستن
تو یه مدل همه با هم دشمن هستن و میوفتن به جون همدیگه
تو یه مدل دو گروه میشین و هرکی بیشتر بکشه برنده میشه
یه مدل هست به اسم payne killer که شبیه همون مدل اول هست اما با یه سری تغییرات
یه مدل که بیشتر اینو بازی میکنن به اسم Gang Wars هست . دو دسته میشیم و 5 تا مرحله داره که راندوم هستن. تو یه مرحله باید بمب بگذاری یا خنثی کنی . تو یه مرحله باید یه نفر از دشمن رو تو یه زمان خاص بکشی .
تو یه مرحله مثل مدل اول هست و هر گروه که بیشتر بکشه برنده اس و چند تا چیز دیگه مثل اینا. در اخر هم بعد از 4 مرحله , مرحله نهایی میرسه که هرکی مرحله های قبل رو برده باشه امتیاز بیشتر میگیره و تو این مرحله از حریف جلو میوفته.
یه مدل هم Hardcore داره که هنوز کمتر کسی به اونجا رسیده چون باید اول 5000 نفر رو بکشی تا اون مدل باز بشه .
در کل بد نیست اما بعضی وقتها میخوام دسته رو خورد کنم . بخاطر پینگ مزخرف ما , وقتی روبروی دشمن قرار میگیرم و همزمان تیر میزنیم من میمیرم و اون بابا فکر میکنه حرفه ایه و به ریش ما میخنده...
راستی اسلو موشن هم هست و اینجوریه که وقتی یکی اسلوموشن استفاده میکنه , کسایی که نزدیکش هستن هم صحنه آهسته میشن . اما معمولا زیاد استفاده نمیکنن بچه ها

SPRADA

کاربر سایت
Jan 13, 2012
2,885
نام
علی
اچیومنت :

من بازی را تموم کردم ولی 85 تا بیشتر اچیومنت نگرفتم . این طبیعی هست یا بقیه بیشتر گرفتند ؟
بستگی به این داره که مرحله هاش رو چطور بری مثلا اون جایی که باید Pasos رو با اسنایپر پشتیبانی کنی یه اچیومنت داره که گفته perfectly protect pasos.یا اگر درجه ی سختی بالاتری رو انتخاب کنی اچیومنت بیشتری موقع پایان بازی بهت میده.ولی گفتم کلا به چطور بازی کردنت بستگی داره.

Last edited by a moderator:

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
حالا که دارم از اول بازی میکنم احساس میکنم روی سانت به سانت بازی کار شده واقعا جزییات تو بازی موج میزنه ! واقعا نظر گرافیکی هیچ کمبودی نداره فقط همون 2تا مشکل کاور گیری بیش از حد داستان گریبان گیره این نسخه شده ! درک نمیکنم دَن هاوسر که داستان های به اون قوی نوشته خصوصا RDR چرا تو نوشتن این انقدر بی سلیقگی کرده

خیلی راحت میتونست مونا رو برگردونه تو بازی یا یه معشوقه جدید برای مکس یا یه همچین چیزی گیر دادن به این الکل و تیریپای کف نازی ابادی عجیبه واقعا تازه 2-3 بارم باز نویسی شده الان اینه ! اونی که 2009 قرار بود ریلیز بشه احتمالا از همون اول بازی مکس عرق گیرو میندازه تنش بزن بکش حالشو ببر معشوق پعشوقم کلا تعطیل :d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر