Max Payne 3 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
این بخش آرکیدش عجب حالی میده هر کدوم از مراحل بدون تایم و معمولیشو میری که فقط پوینت میده مراحل تایمیش هم بازی میکنه که سرویس میکنه ولی خیلی جذابه
اصلا کلا بازی یه طرف این بخشش یه طرف ......

lp.love

کاربر سایت
Jun 3, 2009
406
نام
M@M
بازیش تموم شد ولی دیگه کم کم داشتم به خاط کشتار زیاد یاد کین و لینچ میافتادم.انصافا 2 شماره قبلش یه چیزه دیگه بود.

RIAL

کاربر سایت
Jan 11, 2012
101
نام
MOHAMMAD
من اونجا که یکی با اسنایپ میزنه از بالا گیر کردم میام جلو ولی در بستس چجور باید بزنمش(اون مرحله که میره سر قبر زنش)

جواب بدید PZ................

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
من اونجا که یکی با اسنایپ میزنه از بالا گیر کردم میام جلو ولی در بستس چجور باید بزنمش(اون مرحله که میره سر قبر زنش)

جواب بدید PZ................
هر مرحله پشت سنگ قبرها کاور میگیری تا اونجایی که رفیقت میگه برو جلو، سریع میری یکی دو تا سنگ قبر جلوتر و کاور میگیری، تا برسی به در کلیسا
از پله ها بالا نمیری، و میری سمت چپ و از کنار ترتیب یارو را میدی

آخرین ویرایش:

AM†R

کاربر سایت
Apr 7, 2011
739
شانسه ما همون اول بازی تو اون استادیوم فوتباله که با هلیکوپتر میرید تیر تموم کردم کلی آدم هم جلومه جونم هم 1دونه مونده از بازی اومدم بیرون حالا الان دوباره برم تو بازی از کجا میاد؟
راستی دی وی دی 1 اش رو دوستم میخواد چقدر مونده dvd 1 اش رو تموم کنم؟:d

Last edited by a moderator:

dark..boy

کاربر سایت
Mar 21, 2012
113
شانسه ما همون اول بازی تو اون استادیوم فوتباله که با هلیکوپتر میرید تیر تموم کردم کلی آدم هم جلومه جونم هم 1دونه مونده از بازی اومدم بیرون حالا الان دوباره برم تو بازی از کجا میاد؟

جونه من این سواله داری می پرسی؟
خب برو و ببین دیگه
3 ساعت دیگه بری دی وی دی اولش تموم میشه

SOAP MACTAVISH

کاربر سایت
May 7, 2010
2,190
نام
امیر

خیلی مونده!:d

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,075
نام
M o h A M a d
نسخه PC بازی هم با حجم 35 گیگابایت در قالب 7 عدد دی وی دی منتشر شد...

شرکت سازنده بازی قول یک بازیه متفاوت و با کیفیت بهتر رو نسبت به نسخه کنسولی بازی به هواداران داده...

آخرین ویرایش:

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
کلا خیلی خوب بود . چون ما مکس بازها بیشتر چشممون به اون حال و هوای 2 نسخه گذشته عادت کرده اولش ممکنه یه مقدار ضد حال بخوریم اما میشه گفت این بازی ارزش 2-3 بار تموم کردن رو داره !

alcatrez

کاربر سایت
Mar 9, 2011
593
نام
محمد
درود
بلاخره بعد از مدت بسیار طولانی ( :| ) بازی رو تموم کردم
گیم پلی گرافیک صداگذاری شاهکار بود فقط داستان.... مخوصا پایانش که کلیشه حداقل 10 تا فیلم معروف رو تکرار کرد بعد از دیدنش تا نیم ساعت :| بودم
بازی به جای داستان طبق معمول بازی های راکستار ( به جز RDR) رو اکشن تمرکر کرده تو 90% cut scene ها یا دارید یکی رو کاور میکنید یا یواشکی فرار میکنید یا میکشید راستش بر خلاف نسخه اول و دوم cut scene های خیلی کمی تو ذهنم مونده مد ارکید بازی هم فوق العاده بود مخصوصا که تو نقش مکس کلاسیک هم میشه بازی کرد بازی سوتی داستانی زیاد داشت از همون اول مشخص بود قضیه چیه کاش یکم از اون بخش های رد خون یا توهم های مکس 1و2 رو تو بازی میچپوندن با توجه به الکلی بودن مکس پتانسیلشو داشت البته نمیدونم چرا الکلی بودنش جز افکت نویز روی اعصاب هیچ تاثیری تو گیم پلی نداره ! ..... کلا بازی خیلی عالی بود ولی ( جمله خز) تا یه مکس پین خیلی فاصله داره....

mehran_hot

کاربر سایت
May 3, 2010
243
نام
Mehran TD
دوستان من دیسک 1 رو که میذارم ازم آپدیت میخواد , بعد از تایید واسه آپدیت صفحه سیاه میشه و هیچ اتفاقی نمیوفته , LT3 هم دارم

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
باز دوباره ما يه بازي رو روي HARD رفتيم . اچيوشو نداد لعنتي. واسه كسي اين اتفاق افتاده؟

OLD School رو دارم ميرم الان. اينو برم اچيو هارد هم ميده؟

morteza w bili

کاربر سایت
May 28, 2012
19
در کل بازیه چرتیه نسخه های قبلش هم محیطش فرق داشت هم جوش اما این اصلان گرافیک خوبی نداشت من بهش از 10 4 میدم

---------- نوشته در 10:38 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:31 PM ارسال شده بود ----------

من واسه rockstar متاسفم با این بازیش

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,768
نام
مارشال
باز دوباره ما يه بازي رو روي HARD رفتيم . اچيوشو نداد لعنتي. واسه كسي اين اتفاق افتاده؟
OLD School رو دارم ميرم الان. اينو برم اچيو هارد هم ميده؟
مهدی جان اگه بازی رو با هر چیزی به جز Free Aim بری اچیومنت ـه درجه سختی رو نمیده.
من برای یکی از دوستام این مشکل پیش اومده بود.
جالبیش اینه که من بعد از دفعه ی اول که Free Aim رفتم دیگه نتونستم با Soft Lock و Hard Lock راحت بازی کنم. لامصب Free Aim ـش خیلی فاز میده. :D
در کل بازیه چرتیه نسخه های قبلش هم محیطش فرق داشت هم جوش اما این اصلان گرافیک خوبی نداشت من بهش از 10 4 میدم
من واسه rockstar متاسفم با این بازیش
اولا که کلی بحث شده که بازی به خودی ـه خود عنوان فوق العاده ایه ولی شاید مکس پین ـه خوبی نباشه.
دوما دیگه به هر چیزه بازی که بخوای گیر بدی به گرافیک نمیتونی گیر بدی.
شما راحت باش. :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر