Max Payne 3 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
من هنوز 32 هستم اما دیدم وسط GangsWar کسی که 49 بوده شده 50.
یعنی کار خاصی باید انجام داد ؟

میدونم restige داره...خیلی ها کردن...ولی برای من 49 به بعد چیزی نشون نمیداد....رفتم تو بخش socialclub سایت R* دیدم داره جولو میره ولی از تو بازی نشون نمیده...حالا مشکل از چیه نمیدونم...برسه 50 ببینم چجوری prestige میشه...بعضی ها دوبار .سه بار prestige کردن...مردم دیوونن ...شب و روزن بازی کنی با این سرعت نمیشه level up کرد...
اما خیلی حال میده تو مد GANG wars بیشتر بازی ها 60 kill میگیرم..10 dead...:d..مثل برگ خزون می ریزن زمین...
البته همه اینا که گفتم تو psn:d....,ولی خوب چه فرقی داره;)

آخرین ویرایش:

ᶆŏʜᴀḿ²ḁḑ

کاربر سایت
Feb 26, 2012
1
نام
mohammad
دوستان گرامی
من امروز بازی رو گرفتم! نشونِ گرفتن برام خیلی سخته اصلا نمیتونم درست حسابی بکشم کسی رو
نمیشه کاریش کرد مثل آدم نشونه بگیره! یعنی وقتی کنترلر رو میدی بالا نشونه هم بره بالا و دیگه نره پایین
خیلی اذیت میکنه

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
میدونم restige داره...خیلی ها کردن...ولی برای من 49 به بعد چیزی نشون نمیداد....رفتم تو بخش socialclub سایت R* دیدم داره جولو میره ولی از تو بازی نشون نمیده...حالا مشکل از چیه نمیدونم...برسه 50 ببینم چجوری prestige میشه...بعضی ها دوبار .سه بار prestige کردن...مردم دیوونن ...شب و روزن بازی کنی با این سرعت نمیشه level up کرد...
اما خیلی حال میده تو مد GANG wars بیشتر بازی ها 60 kill میگیرم..10 dead...:d..مثل برگ خزون می ریزن زمین...
البته همه اینا که گفتم تو psn:d....,ولی خوب چه فرقی داره;)

من کلا علاقه زیادی به اسنایپر دارم اما اینجا نمیشه . وقتی بخوام فقط با اسنایپ بزنم کشته هام کم میشه , برای همین از دو تا مسلسل استفاده میکنم که معمولا اول تا سوم بسته به تیم داره
اما این قضیه که وقتی نزدیک دشم میشم و y رو میزنم رو اعصابمه . بعضی وقتها نشون میده من زودتر زدم اما من میمیرم !!! فکر کنم برای پینگ باشه

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
...:: محمد ::...
دوستان گرامی
من امروز بازی رو گرفتم! نشونِ گرفتن برام خیلی سخته اصلا نمیتونم درست حسابی بکشم کسی رو
نمیشه کاریش کرد مثل آدم نشونه بگیره! یعنی وقتی کنترلر رو میدی بالا نشونه هم بره بالا و دیگه نره پایین
خیلی اذیت میکنه

تو تنظیماتش برو درست میشه
همه ی بازی ها مث Cod و Moh این مدلی اند

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام
منم بازی بالاخره تمام کردم بعد از کلی مشغله.
بازی خیلی خوبی بود گرافیکش خیلی پیشرفت داشت اما یه جور احساسه کندی میکردم تو بازی اما ازار دهنده نبود داستانشم بد نبود هرچی جلوتر میرفتی قشنگتر میشد جالب تر .و اینکه فیلم هندی در نیاورده بود خوشم امد با بیرحمی تمام بازی ادامه داشت فقط یک قسمتش خوب تمام شد .
در کل رو این بازی نظر مثبتی داشتم و بعد از این همه انتظار اگه که نگیم بازی هیچ ایرادی نداشت. لااقل به مکس پین گند کشیده نشد.

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
کسایی که روی pc بازی میکنن با ما که روی xbox بازی یکنیم روی یه سرور بازی میکنن ؟
یعنی توی یه نقشه میوفتیم یا سرور ها جداست ؟

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
دوستان این Golden Gun ها قضیشون چیه و وقتی می گیریمشون، کجا میشه ازشون استفاده کرد ؟
ضمنا اگه روی یه درجه سختی بازی رو تموم کنیم و نتونیم کلشون رو بگیریم، بعدش تو درجات سختی دیگه باز هم باید از اول همه رو پیدا کنیم یا می تونیم کاملشون کنیم ؟

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,763
نام
مارشال
دوستان این Golden Gun ها قضیشون چیه و وقتی می گیریمشون، کجا میشه ازشون استفاده کرد ؟
ضمنا اگه روی یه درجه سختی بازی رو تموم کنیم و نتونیم کلشون رو بگیریم، بعدش تو درجات سختی دیگه باز هم باید از اول همه رو پیدا کنیم یا می تونیم کاملشون کنیم ؟
قدرت اسلحه بیشتر میشه. هر اسلحه رو که کامل کنی (هر 3 تیکه ش رو بگیری) دیگه از اون به بعد تو بازی اون اسلحه طلایی هست.
نه از اول نیست، از ادامه ش میری.
هم Golden Gun ها و هم Clue ها رو میشه تو درجات سختی دیگه ادامه داد.

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
اين چرا باز اينطوري كرد؟ :| .
Hard رفتيم هيچي نداد گفتم عب نداره رو Oldschool رفتم بازم هيچي نداد. شانس نداريم خدايي. خيلي وقت گذاشتم

var

کاربر سایت
Nov 23, 2010
70
دوستان گرامی
خیلی اذیت میکنه
برید به setting-->control-->invert look رو off کنید!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر