Max Payne 3 | PC

max-payne-3-image.jpg

بخش 1) اطلاعات بازی:

Developer: Rockstar Vancouver
Publisher: Rockstar Games
Genre: Third Person Shooter - TPS
Platform: PC/PS3/Xbox 360
Release Date: June 01, 2012

بخش 2) لینکها:

GameSpot
Rockstar
تصاویر بازی

تاپیک مشکلات بازی

بخش 3) توضیحات:

بدون شک بازی Max Payne جز آن بازیهاییست که در زمان خود انقلابی عظیم به پا کرد.
سیستم Bullet Time (به اصطلاح صحنه آهسته) نوآوری بزرگ این بازی به حساب می آمد.
بعد از گذشت نزدیک به 7 سال از انتشار نسخه دوم بار دیگر مکس پین باز خواهد گشت، اما نه این بار توسط سازندگان خوش ذوق خود یعنی Remedy، بلکه این بار توسط شعبه ونکور کمپانی Rockstar که پیش از این سابقه ساخت بازی جذابی همچون Bully را در کارنامه خود دارد.

ماجرای مکس پین 3 در این قسمت 12 سال پس از حوادث شماره دوم اتفاق می افتد، که در آن مکس نسبت به درستکاری بد گمان تر شده است. (به دلیل حوادث تلخی که در گذشته برایش اتفاق افتاد). همچنین مکس برای یک خانواده ثروتمند در سائوپائولوی برزیل کار می کند.

در حال حاضر جزئیات دقیقتری از بازی فاش نشده است و باید تا زمان عرضه بازی که بنا بر قول سازندگان سه ماهه ابتدایی سال 2011 است صبر کرد.

System Specifications (Minimum - Maximum hardware tested at time of release)

Operating System:
Windows 7 32/64 Service Pack 1, Windows Vista 32/64 Service Pack 2, Windows XP 32/64 Service Pack 3

Processor:
Intel Dual Core 2.4 GHZ - i7 3930K 6 Core x 3.06 GHZ / AMD Dual Core 2.6 GHZ - FX8150 8 Core x 3.6 GHZ

RAM:
2GB - 32GB

Video Card:
NVIDIA® 8600 GT 512MB VRAM – NVIDIA® GeForce® GTX 680 2GB VRAM / Radeon HD 3400 512MB VRAM - Radeon HD 7970 3GB VRAM

Sound Card:
100% Direct X 9.0 compatible – Direct X 9.0 compatible supporting Dolby Digital Live

HDD Space:
35 GB

آخرین ویرایش:
عزیز من هر کی دیگه هم جای این بدبخت بود زنش رو .... بعد .... و بعد هم می کشتن :dو تو اون توهمات 100 سال دنبال قاتلینش می گشت و همش می کشت بعد ی دفعه بهش بگن خب حالا صبر کن .ی چند سالی دیگه نزارن خشونت کنه و بعد کلا کنسلش کنن :d.بهش بگن دیگه وجود نداری تموم شد . برو رد کارت . کنسل شد:d .. و ........ خلاصه میشه همین روانی درب و داغون که عکسش رو داری میبینی .:d
فقط نمیدونم هنوز کینه ی قدیما رو داره؟ یا نه ! از دست سازنده ها که چند سالی بدبخت رو عقب انداختنش ناراحته !!!!!!!:))

• Like
Reactions: hosein me
مرسي حسين بابت عكس ها !!
از داستان بازي هيچ اطلاعي در دست نيست؟
كه مكس در بازي به مرور به اون شكل در مياد !!
يا از اول همون شكليه و طي فلش بك هاي بازي نشون ميده كه چه بلايي سرش اومده !!!
چون توي تصاوير ظاهر گذشته و فعلي قابل مشاهدست !!
و گويا جفتشون هم قابل بازي هستند

• Like
Reactions: hosein me
مرسي حسين بابت عكس ها !!
از داستان بازي هيچ اطلاعي در دست نيست؟
كه مكس در بازي به مرور به اون شكل در مياد !!
يا از اول همون شكليه و طي فلش بك هاي بازي نشون ميده كه چه بلايي سرش اومده !!!
چون توي تصاوير ظاهر گذشته و فعلي قابل مشاهدست !!
و گويا جفتشون هم قابل بازي هستند

کوروش باحال میشه مکس پین داستانش یکم هندی بشه ها :))
مثلا فرض کن طی یک داستانی به خودش بیاد و بشه مکس سابق :d *
در سه سوت مواد رو بذاره کنار ، ورزش هم بکنه ، حسابی سرحال بشه واسه اون شیرجه های معروفش =))

ولی جدا راک استار باید خیلی حواسش جمع باشه تا بتونه بعد از این همه سال انتظار طرفداران مکس پین رو راضی کنه

تنها چیزی که فعلا از داستان بازی فهمیدم اینه که این بنده خدا از بس حرص میخوره کچل میشه.:d
شروع بازی پر مو مراحل بعدش کم مو و مراحل بعد کچل:p
نکته جالب تر اینه که بد تیپ هم میشه!!!
شروع بازی کت و شلوار و کروات مراحل بعد لباس یقه باز و مراحل بعد زیرپوش سفید و لباس یقه باز گل به گلی:d

کوروش باحال میشه مکس پین داستانش یکم هندی بشه ها :))
مثلا فرض کن طی یک داستانی به خودش بیاد و بشه مکس سابق :d *
در سه سوت مواد رو بذاره کنار ، ورزش هم بکنه ، حسابی سرحال بشه واسه اون شیرجه های معروفش =))

ولی جدا راک استار باید خیلی حواسش جمع باشه تا بتونه بعد از این همه سال انتظار طرفداران مکس پین رو راضی کنه
اره خداييش !
اوج بايد بگيره :))

تنها چیزی که فعلا از داستان بازی فهمیدم اینه که این بنده خدا از بس حرص میخوره کچل میشه.:d
شروع بازی پر مو مراحل بعدش کم مو و مراحل بعد کچل:p
نکته جالب تر اینه که بد تیپ هم میشه!!!
شروع بازی کت و شلوار و کروات مراحل بعد لباس یقه باز و مراحل بعد زیرپوش سفید و لباس یقه باز گل به گلی:d

تائيد ميشود ! :d

مطمئنن این بازی زمانی که عرضه بشه بازخوردهای مثبت و منفیه زیادی داره. همینطور که میبینید همین الان چقدر پیش داوری های درست و غلط راجع به بازی میشه.
به نظرم مدت زمانی که واسه ی ساخت این بازی صرف شده پس از عرضه میتونه باعث جانبداری مثبت یه عده و همینطور کوبوندن بازی از طرف عده ای دیگه باشه. چون مطئنن این بازی طوری نخواهد بود که همه رو راضی کنه به خاطر اینکه یه عده دقیقا همون مکس پین شماره ی 1&2 رو میخوان و یه عده با پیشرفت تکنولوژی های جدید تو بازی ها انتظار تغییراتی رو تو این بازی دارن.

ببخشید این سوال کلیشه ای رو میکنم ولی آیا خود راک استار به طور رسمی بازی رو برای PC تایید کرده ؟

با این اطلاعاتی که منتشر شد ، حالم یه جوری شد که نکنه یه وقت برا PC منتشرش نکن :-s

ممنون

Max_Payne_3_scan_01.jpg

دوستان عزیز من متن کامل مجله EDGE که اطلاعات و عکس های جدید مکس پین رو منتشر کرده خوندمو چندتا نکته ی امیدوار کننده دیدم که بد نیست مطرحشون کنم !
1-بازی بر روی زمان شناور است و هم فلشبک به گذشته دارد و هم فلشفوروارد به آینده
2-داستان بازی حالت نویر و غمناک و احساسی گذشته را خواهد داشت
3- اکثر محیط بازی تاریک خواهد بود
4-منوی و دمو های بازی به سبک گذشته خواهد بود و حالت کمیک خواهد داشت البته با تغییرات
5-بولت تایم مکس با کشتن افراد شارژ خواهد شد
و از همه مهمتر اینکه راکستار تایید کرده james mccaffrey (صدا گذار قبلی مکس) به عنوان نقش کامل در بازی حضور خواهد داشت و نیز عهده دار صدای مکس خواهد بود ، البته من متوجه نشدم شاید تو عکس ها دموی بازی هم جیمز باشه چون نوشته بود Full acting role. چهرشم شبیه مکس هست یکم !

James-McCaffrey.jpg

دوستان من خیلی سریع خوندم این چند صفحه از مجله رو و بقیه اطلاعات رو حضور ذهن نداشتم مطرح کنم ولی از لینک زیر می تونید متن کامل مجله رو ببینید و نکاتی که من بهشون دقت نکردم رو یادآوری کنید.
از این عکس خیلی خوشم اومد.

70022.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or