Max Payne 3 | PC

max-payne-3-image.jpg

بخش 1) اطلاعات بازی:

Developer: Rockstar Vancouver
Publisher: Rockstar Games
Genre: Third Person Shooter - TPS
Platform: PC/PS3/Xbox 360
Release Date: June 01, 2012

بخش 2) لینکها:

GameSpot
Rockstar
تصاویر بازی

تاپیک مشکلات بازی

بخش 3) توضیحات:

بدون شک بازی Max Payne جز آن بازیهاییست که در زمان خود انقلابی عظیم به پا کرد.
سیستم Bullet Time (به اصطلاح صحنه آهسته) نوآوری بزرگ این بازی به حساب می آمد.
بعد از گذشت نزدیک به 7 سال از انتشار نسخه دوم بار دیگر مکس پین باز خواهد گشت، اما نه این بار توسط سازندگان خوش ذوق خود یعنی Remedy، بلکه این بار توسط شعبه ونکور کمپانی Rockstar که پیش از این سابقه ساخت بازی جذابی همچون Bully را در کارنامه خود دارد.

ماجرای مکس پین 3 در این قسمت 12 سال پس از حوادث شماره دوم اتفاق می افتد، که در آن مکس نسبت به درستکاری بد گمان تر شده است. (به دلیل حوادث تلخی که در گذشته برایش اتفاق افتاد). همچنین مکس برای یک خانواده ثروتمند در سائوپائولوی برزیل کار می کند.

در حال حاضر جزئیات دقیقتری از بازی فاش نشده است و باید تا زمان عرضه بازی که بنا بر قول سازندگان سه ماهه ابتدایی سال 2011 است صبر کرد.

System Specifications (Minimum - Maximum hardware tested at time of release)

Operating System:
Windows 7 32/64 Service Pack 1, Windows Vista 32/64 Service Pack 2, Windows XP 32/64 Service Pack 3

Processor:
Intel Dual Core 2.4 GHZ - i7 3930K 6 Core x 3.06 GHZ / AMD Dual Core 2.6 GHZ - FX8150 8 Core x 3.6 GHZ

RAM:
2GB - 32GB

Video Card:
NVIDIA® 8600 GT 512MB VRAM – NVIDIA® GeForce® GTX 680 2GB VRAM / Radeon HD 3400 512MB VRAM - Radeon HD 7970 3GB VRAM

Sound Card:
100% Direct X 9.0 compatible – Direct X 9.0 compatible supporting Dolby Digital Live

HDD Space:
35 GB

آخرین ویرایش:
-بازی بر روی زمان شناور است و هم فلشبک به گذشته دارد و هم فلشفوروارد به آینده
2-داستان بازی حالت نویر و غمناک و احساسی گذشته را خواهد داشت
3- اکثر محیط بازی تاریک خواهد بود
4-منوی و دمو های بازی به سبک گذشته خواهد بود و حالت کمیک خواهد داشت البته با تغییرات
5-بولت تایم مکس با کشتن افراد شارژ خواهد شد
و از همه مهمتر اینکه راکستار تایید کرده james mccaffrey (صدا گذار قبلی مکس) به عنوان نقش کامل در بازی حضور خواهد داشت و نیز عهده دار صدای مکس خواهد بود ، البته من متوجه نشدم شاید تو عکس ها دموی بازی هم جیمز باشه چون نوشته بود Full acting role. چهرشم شبیه مکس هست یکم !

این خبر عالی که دادی اون عکس های عالی رو تکمیل تر کرد..>:d<
من عشق آن داستان غم انگیز با اون جو تاریکشم:d
کلا کم کم دارم بعد از 2سال ناامیدی کمی هم احساس امیدواری نسبت به این بازی بهم دست میدهb-)

البته امیدوارم باز یه دفعه ای دقیقه نود نخوره تو ذوقمون

خوب خدا رو شکر ، معلومه بعد از این همه زمان شاهد یه مکس پین ۱۰۰٪ جدید نیستیم :d
با نوآوری مخالف نیستم اما مکس پین بعد از این همه سال واقعا حیف میشد اگه اون احساس نوستالوژیک رو در ما زنده نمیکرد.

خوب خدا رو شکر ، معلومه بعد از این همه زمان شاهد یه مکس پین ۱۰۰٪ جدید نیستیم :d
با نوآوری مخالف نیستم اما مکس پین بعد از این همه سال واقعا حیف میشد اگه اون احساس نوستالوژیک رو در ما زنده نمیکرد.

مطمئنا عوض كردن يه چيزايي رو
قرار نبوده بازي دوباره يه سري ارمان ها رو زنده كنه :d
( مثل اسپلينتر سل كه كلا يه چيز قرار بود بشه، انقدر گند بود دوباره برگردوندن به قبل بازي رو، البته فقط اكشن شده بود ديگه)

( مثل اسپلينتر سل كه كلا يه چيز قرار بود بشه، انقدر گند بود دوباره برگردوندن به قبل بازي رو، البته فقط اكشن شده بود ديگه)
100%تایید می کنم ، بالاخره راکستار صدای فن ها رو شنید...
نمونشم همین تاخیر خوردن های متوالی بازی هست و بازگشت جیمز و داستان نویر و ...

100%تایید می کنم ، بالاخره راکستار صدای فن ها رو شنید...
نمونشم همین تاخیر خوردن های متوالی بازی هست و بازگشت جیمز و داستان نویر و ...

خوب مثل اینکه همه دوستان این اخبار جدید به مذاقشون خوش اومده. :)
فقط تنها نگرانی باقی مانده درست و حسابی بودن نسخه PC هست ، که هر وقت پای راک استار به وسط میاد این یک نکته تن و بدن من رو میلرزونه :d

خوب مثل اینکه همه دوستان این اخبار جدید به مذاقشون خوش اومده. :)
فقط تنها نگرانی باقی مانده درست و حسابی بودن نسخه PC هست ، که هر وقت پای راک استار به وسط میاد این یک نکته تن و بدن من رو میلرزونه :d
چرا؟
چون *R نسبت به PC کم لطف هست و اصولا بازیهای PC ــش یه پورت آشغال از نسخه های کنسولی هستن.
مثل نسخه PC بازی GTA IV که پر از باگهای عجیب و غریب بود.

• Like
Reactions: Hamidreza
چرا؟
چون *R نسبت به PC کم لطف هست و اصولا بازیهای PC ــش یه پورت آشغال از نسخه های کنسولی هستن.

وحید جان یا تو منظور من رو نگرفتی یا من منظور تو رو عزیز. :d
حرف هایی که زدی دقیقا در راستای حرف های من تو پست قبلی بود ! حالا اون چرای اول پستت چیه نمیدونم ! :-/

بازی خیلی خیلی تاخیر داشت می تونستند تا الان 2 تا مکس پین داده باشند بیرون ولی خدا کنه ارزش منتظر شدن داشته باشه
حداقل یک تریلر چیزی بدهند بد نیست
از رکستار این همه تاخیر بعید بود

بازی خیلی خیلی تاخیر داشت می تونستند تا الان 2 تا مکس پین داده باشند بیرون ولی خدا کنه ارزش منتظر شدن داشته باشه
حداقل یک تریلر چیزی بدهند بد نیست
از رکستار این همه تاخیر بعید بود

بازي رو دو سه بار عوض كردن ناسلامتي !! :d

چرا؟
آخ نگو !!
GTA IV که از فاجعه چند کیلومتر اونطرف تر بودش ... جشنواره ی انواع و اقسام باگ بود. من بوسیدمش گزاشتمش کنار :d

الان مونده فقط یه تریلر که خیال هممون راحت بشه...
تاریخ ریلیز بازی هم من یه چند جا خوندم که بعید می دونستن قبل از 2012 باشه.

آقا یعنی الان این تاریخ موثقه. وای اگه درست باشه که دیگه از الان باید واسه ی این بازی روز شماری کنیم. اصلا فکر نمیکردم 2011 بیاد به نظرم علی رغم انتقادات زیاد به این بازی فکر کنم بازیه خیلی خوبی از آب در بیاد امیدوام یه مکس پین واقعی باشه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or