Max Payne 3 | PC

max-payne-3-image.jpg

بخش 1) اطلاعات بازی:

Developer: Rockstar Vancouver
Publisher: Rockstar Games
Genre: Third Person Shooter - TPS
Platform: PC/PS3/Xbox 360
Release Date: June 01, 2012

بخش 2) لینکها:

GameSpot
Rockstar
تصاویر بازی

تاپیک مشکلات بازی

بخش 3) توضیحات:

بدون شک بازی Max Payne جز آن بازیهاییست که در زمان خود انقلابی عظیم به پا کرد.
سیستم Bullet Time (به اصطلاح صحنه آهسته) نوآوری بزرگ این بازی به حساب می آمد.
بعد از گذشت نزدیک به 7 سال از انتشار نسخه دوم بار دیگر مکس پین باز خواهد گشت، اما نه این بار توسط سازندگان خوش ذوق خود یعنی Remedy، بلکه این بار توسط شعبه ونکور کمپانی Rockstar که پیش از این سابقه ساخت بازی جذابی همچون Bully را در کارنامه خود دارد.

ماجرای مکس پین 3 در این قسمت 12 سال پس از حوادث شماره دوم اتفاق می افتد، که در آن مکس نسبت به درستکاری بد گمان تر شده است. (به دلیل حوادث تلخی که در گذشته برایش اتفاق افتاد). همچنین مکس برای یک خانواده ثروتمند در سائوپائولوی برزیل کار می کند.

در حال حاضر جزئیات دقیقتری از بازی فاش نشده است و باید تا زمان عرضه بازی که بنا بر قول سازندگان سه ماهه ابتدایی سال 2011 است صبر کرد.

System Specifications (Minimum - Maximum hardware tested at time of release)

Operating System:
Windows 7 32/64 Service Pack 1, Windows Vista 32/64 Service Pack 2, Windows XP 32/64 Service Pack 3

Processor:
Intel Dual Core 2.4 GHZ - i7 3930K 6 Core x 3.06 GHZ / AMD Dual Core 2.6 GHZ - FX8150 8 Core x 3.6 GHZ

RAM:
2GB - 32GB

Video Card:
NVIDIA® 8600 GT 512MB VRAM – NVIDIA® GeForce® GTX 680 2GB VRAM / Radeon HD 3400 512MB VRAM - Radeon HD 7970 3GB VRAM

Sound Card:
100% Direct X 9.0 compatible – Direct X 9.0 compatible supporting Dolby Digital Live

HDD Space:
35 GB

آخرین ویرایش:
سایت بازی هم بعد از مدت ها آپدیت شد...
یک نکته ی ریز : اگه دقت کنید اسکرین های داخل سایت 6 به 6 تقسیم شدن به مکس جدید بدون مو و مکس قدیم ...

کاش زودتر یه تریلر از بازی بدن خیال همرو راحت کنن و تا حدی از خماری درمون بیارن. ولی یه چیزی به من میگه این نسخه خیلی خوب از آب در میاد درسته خیلی ها از ظاهرش خوششون نیومده ولی به نظرم به بازیه 3 میاد قیافش. باید تا E3 دندون رو جیگر گذاشت تا ببینیم چی میشه:).

کاش زودتر یه تریلر از بازی بدن خیال همرو راحت کنن و تا حدی از خماری درمون بیارن. ولی یه چیزی به من میگه این نسخه خیلی خوب از آب در میاد درسته خیلی ها از ظاهرش خوششون نیومده ولی به نظرم به بازیه 3 میاد قیافش. باید تا E3 دندون رو جیگر گذاشت تا ببینیم چی میشه:).
خدا از دهنت بشنوه...

نگاه کنین نمیشه رو سابقه یه شرکت بشه گفت میتونه یه بازی رو خوب بسازه یا نه همین eidos کماندوس رو زد خراب کرد k&l هم که نگو ولی بازی های خوبی داشته درمورد راکستار هم همینه دیدی اقا زد مکس پین رو ساخت تو خوشت نیومد من خودم نظرم اینه تنها کسی که میتونست همون حس و حال مکس رو دوباره زنده کنه remedy بود و بس و اون نویسنده باحالش

منم راجع به اتمسفر بازی نظر نمیدم چون منم موافقم که اون فضای روانی و سایکوتیک بازی رو فقط remedy میتونه از آب در بیاره. ولی مطمئنم یعنی بهتر بگم ته دلم به این بازی خیلی امیدواره اگه بتونن اون جو شماره های قبل رو بسازن از لحاظ گیم پلی به نظرم تضمینه.

نگاه کنین نمیشه رو سابقه یه شرکت بشه گفت میتونه یه بازی رو خوب بسازه یا نه همین eidos کماندوس رو زد خراب کرد k&l هم که نگو ولی بازی های خوبی داشته درمورد راکستار هم همینه دیدی اقا زد مکس پین رو ساخت تو خوشت نیومد من خودم نظرم اینه تنها کسی که میتونست همون حس و حال مکس رو دوباره زنده کنه remedy بود و بس و اون نویسنده باحالش
تایید میشه...
خیلی از فن های مکس پین تو فروم های مختلف نوشتن بدون سام لیک،مکس پینی در کار نیست.
ولی بالاجبار امیدواریم...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or